Základní informace
· Úvod
· Co je to...
· Proč...?
· Proč chtít...?
· Vzpomínáme
· Dvanáctero
· Pomoc
· Rodičům a známým
· Kontakty na adminy
Reklama
Nabídka
· Domů
· Články
· Vaše příběhy
· Vaše tvorba
· Fóra
· Recenze
· Encyklopedie
· Časté dotazy
· Ankety
· Archiv článků
· Odkazy
· Poslat článek
· Soukromé zprávy
· Váš účet
· Vyhledat
· Doporučte nás
Kdo je online
V tuto chvíli je 56 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Přihlášení
Přezdívka

Heslo

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Budete moct upravit vzhled tohoto webu, nastavit zobrazení komentářů, posílat komentáře, posílat zprávy ostatním uživatelům a řadu dalších.
Odkazy

Fóra

Naše problémy
Fórum nejen o sebepoškozování

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Chutě?
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další

Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Naše problémy -> Psychózy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
coco
Hrdina

Registrace: 27.12. 2006

PříspěvekZaslal: pá únor 02, 2007 5:25 pm    Předmět: Chutě? Citovat

Hraje u vás při SU roli pouze vnitřní potřeba nebo na vás působí (provokují) např. ostré předměty jako incentiva (vnější podnět), láká vás, když vidíte nějaký pěkný nůž, přejet si rukou po ostří, bleskne vám hlavou myšlenka na SU, když se díváte, jak loupete pomeranč apod.? Volíte náhodný předmět nebo k nim máte jakýsi "speciální vztah" jakési vášně/něhy apod.?
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
coco
Hrdina

PříspěvekZaslal: pá únor 02, 2007 5:29 pm    Předmět: Citovat

Proč se ptám? Prostě mě to zajímá Laughing
ne, takhle, já, i když jsem na tom nikdy nebyla nijak zvlášť "špatně", že bych se řezala často, hluboko nebo do více míst těla a momentálně jsem "venku" (jenom prostě některý stavy dosud neumím řešit jinak a taky to mám dosud až příliš často "v hlavě") , tak tyhle stavy mám, tak asi proto mě zajímá, jestli ostatní taky Laughing...
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
dani
Uživatel
Uživatel

Registrace: 27.1. 2007

PříspěvekZaslal: po únor 05, 2007 10:43 pm    Předmět: Citovat

U mě to myslím vždycky bylo o momentálním stavu mysli, ne o předmětech, který by mi něco připomínaly Confused .
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
derewi
Hrdina

Registrace: 1.7. 2006

PříspěvekZaslal: út únor 06, 2007 9:05 am    Předmět: Citovat

Nijak zvlášť. Obecně by se dalo říci, že to ve mně nic nevyvolává. Jinak se na předměty zkouším koukat realisticky, jen se je občas pokouším "zlevitovat" Very Happy (je to stará věc z prvního stupně základky, kdy jsem chtěla být kouzelníkem)
kachne
Nový uživatel
Nový uživatel

Registrace: 1.2. 2007

PříspěvekZaslal: út únor 06, 2007 9:27 am    Předmět: Citovat

coco
momentálně když uvidím nějaký ostrý předmět tak hned se mi vybaví SI a chuť pořezat se, cítit tu fyzickou bolest
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
coco
Hrdina

PříspěvekZaslal: út únor 06, 2007 11:47 am    Předmět: Citovat

No, tak já třeba teď v práci chodím kolem cca 25cm nože ležérně odloženého v poličce... ...ale ještě jsem si nešáhla Mr. Green
derewi
Hrdina

PříspěvekZaslal: út únor 06, 2007 12:35 pm    Předmět: Citovat

Při mé "oblíbené" aranžérské činnosti jsem přicházela do styku s řezáčkem, pilkou, kladívkem, špendlíky, šmirgl papírem apod, ale jaksi mi "stačilo" nesnášet daný obor, neměla jsem potřebu brát ty předměty jako "startující" pro myšlenku ublížit si.
kachne
Nový uživatel
Nový uživatel

Registrace: 1.2. 2007

PříspěvekZaslal: út únor 06, 2007 12:52 pm    Předmět: Citovat

já v práci chodím kolem spoustu "lákavých" předmětů ..... ale vždycky se snažím hned myslet na něco jiného, zabavit mozek a potlačit tu "chuť". zatím se daří .....
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
coco
Hrdina

PříspěvekZaslal: út únor 06, 2007 4:06 pm    Předmět: Citovat

Nevím, jestli startující, možná se jen snažím jakýmkoli způsobem udržet "uvnitř", "v kontaktu" s ..., stejně jako když si o tom hledám informace na netu, (no, pravda, někdy taky obrázky Confused)
coco
Hrdina

PříspěvekZaslal: út únor 06, 2007 4:32 pm    Předmět: Citovat

derewi napsal:
jen se je občas pokouším "zlevitovat" Very Happy (je to stará věc z prvního stupně základky, kdy jsem chtěla být kouzelníkem)

to je super Very Happy... ...a už nechceš být kouzelníkem?
derewi
Hrdina

PříspěvekZaslal: út únor 06, 2007 5:03 pm    Předmět: Citovat

Ne, nechci...Very Happy jen to byl můj dětský sen (jeden z dětských snů))
coco
Hrdina

PříspěvekZaslal: út únor 06, 2007 5:05 pm    Předmět: Citovat

to je škódá, neopouštěj takové pěkné sny Laughing
derewi
Hrdina

PříspěvekZaslal: po únor 12, 2007 1:52 pm    Předmět: Citovat

Třeba se k tomu někdy vrátím Cool
coco
Hrdina

PříspěvekZaslal: po únor 12, 2007 4:12 pm    Předmět: Citovat

Jednou mi kámoška do přání k narozeninám vepsala: "Najdi si své sny a splň si je" (teď nevím, jestli tam bylo to první "si" nebo nebylo)... moc hezký... když člověk zbůhdarma opustí (vykašle se) na své sny, ony se pak vykašlou na něj... a co zbyde ze života? No, jen že o tom něco vím Very Happy
derewi
Hrdina

PříspěvekZaslal: po únor 12, 2007 7:58 pm    Předmět: Citovat

Sny budou vždy jen sny...žádná realita, potažmo návrat do ní...
Ta věta se mi líbí, nicméně její splnění je nereálné.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Naše problémy -> Psychózy Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Strana 1 z 4

Přejít na: