Základní informace
· Úvod
· Co je to...
· Proč...?
· Proč chtít...?
· Vzpomínáme
· Dvanáctero
· Pomoc
· Rodičům a známým
· Kontakty na adminy
Reklama
Nabídka
· Domů
· Články
· Vaše příběhy
· Vaše tvorba
· Fóra
· Recenze
· Encyklopedie
· Časté dotazy
· Ankety
· Archiv článků
· Odkazy
· Poslat článek
· Soukromé zprávy
· Váš účet
· Vyhledat
· Doporučte nás
Kdo je online
V tuto chvíli je 27 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Přihlášení
Přezdívka

Heslo

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Budete moct upravit vzhled tohoto webu, nastavit zobrazení komentářů, posílat komentáře, posílat zprávy ostatním uživatelům a řadu dalších.
Odkazy

Fóra

Naše problémy
Fórum nejen o sebepoškozování

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

"Proč mě nesnáší?"

Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Naše problémy -> Psychózy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kostrenka
Nový uživatel
Nový uživatel

Registrace: 20.7. 2006

PříspěvekZaslal: pá září 22, 2006 10:59 pm    Předmět: Re: "Proč mě nesnáší?" Citovat

tohle hodne delaly holky z my bejvaly tridy... Zuzka se baví z Nikolou ale už ne s Anetou ale zase ano s Evou a všechny jdou proti Radce. Radka je eneštastná tak přermluví Nikolu aby začala pomlouvat Evu a je v tom zmatek jako... Každopádně se člověk nacítí dobře když neví proč se s ním ten druhý nebaví...
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
vzduch
Nový uživatel
Nový uživatel

Registrace: 29.10. 2006

PříspěvekZaslal: čt listopad 02, 2006 10:24 pm    Předmět: Re: "Proč mě nesnáší?" Citovat

dobrý večer....
mívám tyhle stavy dost často hlavně mezi kamarády,zažívám to dost často když jsem venku a oni mě pomlouvaj když jsem se do jedný z nich pustila skončilo to rvačkou a my se porvali a dost sprostě si nadávali nebavili sme se asi měsíc ale ona nepřestala a začala an novo,tak semk ní šla a řekla sem jí o co jí de a ona mě řekla s Tebou se nikdo nebaví odstřel..a začala rvačka na novo,,,a do dneska spolu nemluvíme kamarádi od ní prchli a je sama,týden an to sem se pořezala prtože mi psala výhružné sms a dopisy a já si otočila nůž proti sobě a pořezala sem se...
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
derewi
Hrdina

Registrace: 1.7. 2006

PříspěvekZaslal: út listopad 07, 2006 3:33 pm    Předmět: Re: "Proč mě nesnáší?" Citovat

vzduch napsal:
dobrý večer....
mívám tyhle stavy dost často hlavně mezi kamarády,zažívám to dost často když jsem venku a oni mě pomlouvaj když jsem se do jedný z nich pustila skončilo to rvačkou a my se porvali a dost sprostě si nadávali nebavili sme se asi měsíc ale ona nepřestala a začala an novo,tak semk ní šla a řekla sem jí o co jí de a ona mě řekla s Tebou se nikdo nebaví odstřel..a začala rvačka na novo,,,a do dneska spolu nemluvíme kamarádi od ní prchli a je sama,týden an to sem se pořezala prtože mi psala výhružné sms a dopisy a já si otočila nůž proti sobě a pořezala sem se...

Podle toho, co píšeš...jak se od ní odtrhli je jasné, že chyba není v Tobě, ale v ní...
Také to mívám mezi kamarády, někdy výjimečně, jindy často. Vyčítám si, co jsem udělala i to, co jsem neudělala. Pak to, co jsem mohla udělat jinak, že jsem špatná, zlá, stahuju, za vše můžu...atd Mrtvola
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
derewi
Hrdina

PříspěvekZaslal: pá leden 26, 2007 12:35 pm    Předmět: Citovat

vzduch
Když tu čtu znovu a znovu,napadá mě jedna otázka: proč jste to řešily rvačkou? Máš sklony řešit problémy násilím jak na ostaních tak i na sobě? Nebili Tě rodiče?
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
coco
Hrdina

Registrace: 27.12. 2006

PříspěvekZaslal: po březen 05, 2007 6:33 pm    Předmět: Citovat

Hm, téměř permanentně mám pocit "všichni na mě kašlou". Poslední dobou jsem ovšem již schopna si uvědomovat, že tomu tak být nemusí, a že i oni mohou mít pocit, že já kašlu na ně, protože docela často nemám chuť být sama aktivní a občas nemám chuť ani reagovat zrovna na konkrétního člověka, nebo odepisuju se zpožděním apod. Jenže stejně oni mají "svý lidi" jinde, takže černý Petr sociální izolace zbývá pro mě, a částečně si za něj můžu sama, ale je pro mě obtížné s tím něco dělat, zvlášť, když snahy bývají poměrně často "korunovány" neúspěchem, což je poněkud frustrující (ale ano, jistěže chápu, že kamarádka studující 2 školy, pracující a chystající svatbu nemá mnoho času, ale když mi několikrát po sobě slíbí, že za mnou přijde/sejdeme se apod. a pak to vždycky na poslední chvíli zruší... nebo, že když je někdo zdravotní sestra, tak má nevypočitatelné směny, a zrovna, když mám čas já, tak on né, ale... proč se znovu a znovu vystavovat zklamání a odmítání? A když mi člověk, s kterým jsem na škole běžně 2 - 3× týdně válívala v čajovně (pravda, když je člověk v jednom kuse za školou, má hafo času k proflákání...), sotva přijde do pracovního procesu (v kterém je beztak v jednom kuse u komplu a zdaleka toho nemá na práci tolik, aby se nezastavil)) nemá čas odpovědět na sms/mail, tak nemám pocit, že by byl ve všech případech problém čistě v mé hlavě Very Happy)
Často taky řeším svou nespokojenost ve vztazích tohoto typu tím, že s dotyčným nemluvím, i když vím, že je to kontraproduktivní, a že tím vlastně trestám sebe sama, na druhou stranu mám na sebe vztek, když v okamžiku, kdy někoho vidím, mě přemůže radost z toho, že někoho vidím, projevuju ji až nezřízeně, a vše je zapomenuto. Taky jsem hrdá, a když mi někdo řekne "napíšu" a nenapíše, tak já přece nebudu psát, když on řekl, že napíše, žé? a vztahovačná, vím třeba, že bych měla poděkovat za přání k narozeninám, ale když ho cítím jako výsměch, protože se v něm píše, že mi dotyčný přeje dobrou náladu a hodně spolehlivých přátel, tak to nejsem schopná vnímat jinak, než jako sžíravý a navíc opravdu velmi trefný sarkasmus, přestože vím, že přání psala velmi hodná a snad i ironie neschopná osoba, jenže překročte vlastní vztahovačnost... (kromě toho proč by mi nemohla popřát zrovna to, čeho se mi velmi, ale velmi nedostává, žé?)
Ach, to je zase výlev
coco
Hrdina

Registrace: 27.12. 2006

PříspěvekZaslal: út březen 06, 2007 2:12 pm    Předmět: Citovat

Taky celkem běžně podsouvám lidem, že se "tváří nepřátelsky" (myslím výrazem obličeje), až nedávno jsem přišla na to, že tomu tak - nebo aspoň často - není & že naopak by asi spíš oni měli minimálně stejné právo na výhrady k tomu, jak se tvářívám já Very Happy...
derewi
Hrdina

PříspěvekZaslal: út březen 06, 2007 5:58 pm    Předmět: Citovat

Vztahovačná jsem taky.

Nevidím bezbvýznamné události...motám se mezi tím, že beru ohledy a tím, že si neberu servítky...nic moc nedávám najevo, ale dokážu být otravná a nedůvěřivá s "co jsem udělala" a "jsem kat".

Moje názory mi nikdo nemůže nějak extra vyvracet...vidím jen svou pravdu (ale akceptuji názory jiných)....
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Naše problémy -> Psychózy Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejít na: