Základní informace
· Úvod
· Co je to...
· Proč...?
· Proč chtít...?
· Vzpomínáme
· Dvanáctero
· Pomoc
· Rodičům a známým
· Kontakty na adminy
Reklama
Nabídka
· Domů
· Články
· Vaše příběhy
· Vaše tvorba
· Fóra
· Recenze
· Encyklopedie
· Časté dotazy
· Ankety
· Archiv článků
· Odkazy
· Poslat článek
· Soukromé zprávy
· Váš účet
· Vyhledat
· Doporučte nás
Kdo je online
V tuto chvíli je 69 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Přihlášení
Přezdívka

Heslo

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Budete moct upravit vzhled tohoto webu, nastavit zobrazení komentářů, posílat komentáře, posílat zprávy ostatním uživatelům a řadu dalších.
Odkazy

Fóra

Naše problémy
Fórum nejen o sebepoškozování

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

znovunalezení důvěry
Přejít na stránku 1, 2  Další

Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Naše problémy -> Sexuální problémy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Haine_life
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel

Registrace: 3.11. 2007

PříspěvekZaslal: ne září 05, 2010 1:14 am    Předmět: znovunalezení důvěry Citovat

byla jsem normální holka, která ale všechen čas věnovala většinou škole a koníčkům a na kluky nikdy čas neměla, pak se ale začala taky tak projevovat a skončilo to tak, že ted prostě nesnesu ani dotek atd...
abych to uvedla na pravou míru, nikdy sem s nikým nespala...ale kluků jako takových sem měla dost..bohužel jsem pro většinu z nich byla jen "sexuální objekt" a abych tohle vysvětlila...byla jsem hračka, kterou při mém použití slov(a):"ne, nechci to, ne ted" jen využívali aby se oni udělali...a bylo to tak několikrát..nedá se popsat jak se cítím poníženě...bohužel když si tak projedu všechno ostatní..bylo to o tom samém...moje: "NE", proti jejich..já chci, tak taky budu mít...
ano, zpětně vím, že jsem měla být důraznější a nevím co všechno..ale tak sakra žijeme ve 21.století..(což je možná ten problém)...to sem zase ta špatná já?
chci jen prostě najít způsob jak se tohohle zbavit, těch myšlenek a toho pocitu..a hlavně jak najít znovu cestu někomu věřit...já chlapy miluju a zbožnuju, ale proč sakra všichni musí chtít mě jen ojet?
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
psychoza
Nový uživatel
Nový uživatel

Registrace: 2.7. 2010

PříspěvekZaslal: so září 11, 2010 12:10 am    Předmět: sex a chlapi Citovat

haine bohuzial,chalani su uplne inak stavani ako my.priroda je taka..chce,aby sme sa mnozili.vacsina muzov ma naprogramovane-vidia babu a opelit ju.vyslovene drsne takto povedane.zeny su viacej zalozene duchovne...u nich zato moze testosteron....
dalej kolko mas rokov,ked si este na vysokej,a necitis sa nato,kludne stym pockaj.Ked to robit nechces,tak to nerob.najdu sa aj muzi,co sex tolko nechcu,,,,,ale je ich malo,pockaj si na toho praveho.
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
psychoza
Nový uživatel
Nový uživatel

PříspěvekZaslal: so září 11, 2010 12:15 am    Předmět: .... Citovat

haine,,,ja viem ze to nie je lahke,ale tak aspon javia zaujem,mozes to brat celkom pozitivne.predstav si,ze ta ziadny neoslovi,zaujem javit nebude,lebo sa ta boji....zo mna celkovo vyzaruje,ze som chladna z odstupom,taka aj naozaj som,,,,ale ja paradoxne pustim k sebe cloveka lahko....ale v puberte mi to nedochadzalo mne sa fakt nestavalo,ze by chalani za mnou chodili,ako za sexualnym objektom,lebo sa ma bali,,,,ale to som vtedy este nevedela....to je este viac neprijemne,,,,dnes uz je mi to jedno,,,ale v puberte mi to jedno nebolo....tomu bud skor rada....
dani
Uživatel
Uživatel

Registrace: 27.1. 2007

PříspěvekZaslal: so září 11, 2010 10:34 pm    Předmět: Citovat

Nebudu si hrát na to, že se do tvé situaci umím bezpečně vcítit, protože mužský a ženský pohled na sexualitu se poměrně dost liší. V každém případě si ale myslím, že si to všechno nemusíš dávat za vinu, protože to je vždycky hodně diskutabilní, kdo za co může, kdo dal k něčemu záminku a tak. Byla by škoda, pokud by sis myslela, že v tomto je tvá zkušenost jediná možná a že to tak chodí vždycky. Sice je pravda, jak napsala psychoza, že muži berou sex méně závazně a více impulzivně. To tak prostě je u drtivé většiny mužské populace. Mimo takových jedinců, jaké jsi popsala, však taky existují takoví, kteří umí své sexuální potřeby kontrolovat, projevovat je ve vhodných chvílích a jsou ke své dívce v tomhle směru ohleduplní.
Haine_life
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel

PříspěvekZaslal: po září 13, 2010 11:17 pm    Předmět: Citovat

děkuji za odpovědi..
tím, že se v mužské společnosti pohybuji častěji (a raději) než v ženské společnosti mě dost naučilo....nejde o to že bych všechny házela na jednu kupu...to ne..vidím kolem sebe pěkné páry, ve kterých jde taky o to že se ti lidé navzájem poznají atd...ale v drtivé většině jde spíš o to že prostě já nechápu tohle století, nechápu tyhle vztahy a prostě tomu nerozumím...
nejhorší je, že v tomhle těžko hledám někoho, kdo mě chápe...můj nejlepší kamarád je kluk...a on souloží častěji než jepice...a prostě myslí si o mně asi divné věci.....jenže já na tohle prostě nikdy štěstí neměla..věta typu: ty jsi lehce ojebatelná byla na denním pořádku...někde hluboko v sobě stále potlačuju výkřik že všechny chlapy nenávidím...ale nejde to..mám je ráda ale prostě v tuhle dobu to vidím tak, že už nikoho akhle nechci...nechci si pouštět už chlapy k tělu...bohužel je ale na mě vyvíjen tlak ze strany rodičů, kterým se zdá podezřelé že nikoho nemám, furt se ptají, mám mladší sestru která taky střídá partnery...
nevím jestli chci vlastěn čekat na toho "pravého" když sama v tomhle vůbec nevěřím...děsně sem se spálila...a to nejednou...a asi už prostě nemám tu chut...nevidím v sexu nic zajímavého...cítím se zbytečná a nepoužitelná...když ted někomu řeku že sem s nikým nespala tak se dívá blbě..jak se asi tk bude dívat za 5 let?
psychoza
Nový uživatel
Nový uživatel

PříspěvekZaslal: st září 15, 2010 8:14 pm    Předmět: .... Citovat

hm,su ludia co su asexualni,proste chcu vsetko,ale sex im nechyba,je pre nich nepotrebny.spalil sa kazdy,,,aj ja,,, striedat nemusis,ked sa nato necitis,ked s nikym spat nechces,tak t je tvoja vec...iste,myslim,ze kazda zena je radsej v muzksej spolocnosti.ja snimi radsej rozoberam akukolvek temu,ako nakupovanie a drby....pokial ide o zeny neverim viacej tym...sex-to je u kazdeho individualne,,,,mala som kamosku,ktora bola horsia,akykolvek chalan v tejto oblasti-nazvem ju nymfomanka,bude to namieste.
hm,u teba mi to skor pride,ako ze mas k s...u odpor....koli sklamaniu?najdi pricinu....dalej nie vsetci su taki,,,,ale zase-nikto nie sme dokonaly ci neskodny...ja som zase robila opak,vyuzivala som,robila im zle....a to len pre jedneho blbca....tiez sdom dlho hladala,ale nakoniec som nasla-chalana rovnakeho ako ja.....sme spolu 4 roky,,,nemam 100percentny vztah,,,na zaciatku vztahu ma oklamal...aby zaposobil vraj....musela som vmenit svoje jednanie-prijat ho takeho,aky je,a prestat hladat pana dokonaleho a ked nim nie je,tak mu ustedrit lekciu,,,,lebo vacsina chalanov je skutocne dominatnych,chcu sex,su prudki-ajajaj asi som chlap Razz....a vidis to,nie ja som zenska....tak isto sa najde urcite chalan,co ti bude vyhovovat,,,
a ako ich odradzat?nadavaj-to zaberie,to odradi kazdeho,,nie fakt,ten chalan cuvne potom....
Haine_life
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel

PříspěvekZaslal: pá září 17, 2010 11:51 pm    Předmět: Citovat

já si myslím že asexuál nejsem..chci to vyzkoušet..být s někým atd...chci mít prcka atd...ten můj kamarád má v jednom pravdu...já si totiž ze sexu dělám strašnou srandu..90% mých vtipů se týká právě sexu, v každé větě je nějaký náznak, něco schovaného, nějaký dvojsmysl...mí kamarádi jsou na to zvyklí a už tomu rozumí a smějou se...jenže: A TEN PROBLÉM JE: že ti co mě neznají, si o mně bud myslí že jsem domina, nebo úplná nymfomanka nebo nedospělá..bohužel převažujou ta první...a na to sem asi dojela v hodně případech...protože pak za mnou chodí kluci právě proto, že si myslí že u mě ten sex najdou rychleji...a já to vlastně používám jako odrazovací způsob...
jj a máš taky pravdu že ted převažuje odpor...ale fakt...dokonce i ten humor omezuju, bojím se toho....asi to chce čas...já ty důvody pořád hledám...já chci s někým být, chci s někým spát..jen prostě nechci aby to bylo pro toho kluka na 1.místě..klidně v top 5 ale ne aby to z něho vyzařovalo, že mě chce jen ojet....prostě aby byl trochu taktní...chci ho poznat atd...nejsem přespostelový typ...a to byli všichni....úplně od začátku..mám na to asi smůlu..a to obří...bohužel
moje první líbání proběhlo tak že se na mě vrhl a strčil mi jazyk až do krku...a já snila o tom jak to bude boží...můj první kluk na výšce mi řekl že jsem lehce ojebatelná...další měl zase ze sexu paniku a když mi dal pusu tak se úplně zhorzil co to udělal...další mi mezi nohy strčil ruku aniž by mu vadilo že mě to vadí a používal mě jako stroj pro udělání sebe..a ted když se mi zdá že se možná našel někdo s kým bych si i rozuměla..tak poslední dobou mi píše jen ve stylu: chybím ti? budeš se mnou spát? vzájemně se opijeme?
já nevěřím na lásku a nevěřím na happy endy..a tohle vše mi jen potvrzuje že mám bud obří smůlu nebo že sem úplně blbá...
krásko taky to máš zajímavé...a já chci dominantního chlapa, chci někoho kdo ví co chce, snaží se, maká, má svůj svět...ne žádného ufnukaného trubíka...jenže asi chci hodně..
a s tím nadáváním to někdy zkusím Wink děkuji..
psychoza
Nový uživatel
Nový uživatel

PříspěvekZaslal: po září 20, 2010 11:45 pm    Předmět: ...... Citovat

no,to e vas problem vacsiny holiek-nechcete takzvaneho trubika.je trubik ten,co ti da slobodu?je to clovek co pri tebe stoji ked to potrebujes?trubik je kazdy kto holku miluje,,,,ano,holky maju radi skor tzv takych trosku zlych chlapov,,,,lenze zle holky ich radi nemaju,,,ja potrebujem cloveka,co mi pomoze vtom,co chcem a da mi slobodu vlastneho rozhodovania...t.j clovek s rovnakou povahou mi je souper,nie partner-to je italie proste,,,a doma chcem klud,,,
:p..no tie vtipy o sexe,,,to radsej nepouzivam :p,x jj to ma efekt taky,ako pises...ja som zas hrala milu a hlupu,tiez to malo uspech Very Happy....
hm,to mi pride,ze stretas take trubky chlapov...
no moj nazor a moja skusenost je,ze sa da najst clovek-zivotny partner,laska na cely zivot-ale ulovit ho chce triky a tie sa ucia prave skusenostou a niekedy to trva fakt dlho...jj na zaciatok to chce aspon chalana,co bude znesitelny,,,bud na nich milsia,usmievava,ale zaroven odtazita.taka mrcha.hraj sa snimi a nepustaj si ic k telu,,,len toho,koho budes chciet-ved chlapi,maju najradsej povrchne mrchy-nie je to o krase..a je to pravda.daj mu najprv najavo zaujem,potom nezaujem,nech sa zmota a nech sa snazi-ved oni tak radi dobyvaju.....toto mi poradila davno psychiatricka Razz-v18tich....na mladsich to zabera,,ti starsi uz su rozumnejsi,,,,
shadow
Uživatel
Uživatel

Registrace: 1.12. 2009

PříspěvekZaslal: út září 21, 2010 3:06 pm    Předmět: Citovat

.......
no a na asexualitu nevěřím. myslím si, že všichni lidi jsou sexuální bytosti ... ti co je sex nezajímá mají jen zablokovanou sexuální energii. ... takže asexualitu neberu jako druh sexuální orietnace /jak se to snaží kdekdo vysvětlovat/, ale jako nemoc.
... doufám, že se někdo neurazí... je to jen můj názor.. nemá to být útok.

Haine_life: zdá se, že potkáváš typy, který se sebou mají také očividně problém... to se to pak o to hůř ladí dohromady.
... a pěký sobce...
... přestaň se ohlížet na to jak se na Tebe kdo dívá. co se má a nemá, co by mohl kdo očekávat. nejsme tu přeci od toho abysme závodili kdo se s kým dřív vyspí. není přeci ostuda a známka zaostalosti když jsi neměla sex v patnácti, šestnácti ... to spíš naopak. když to tak necítíš, nemá cenu se do něčeho nutit.
...........

Naposledy upravil shadow dne čt září 23, 2010 12:28 pm, celkově upraveno 1 krát.
psychoza
Nový uživatel
Nový uživatel

PříspěvekZaslal: út září 21, 2010 9:23 pm    Předmět: .... Citovat

ale senor to vies,ze randil,lebo by si ani nepoznal,ze su od doktorky Razz....holky,co sedia v kute nemusis,flirtujuce tiez nie...ooo pan dokonaly bozstvo nase,popiste nam prosim idealnu bohynu s ktorou by ste laskavo isli na rande Very Happy,blondina, 175cm,miery 90,60,90,mila dobra vtipna uprimna bohata riaditelka vo firme,mlada....ano ano snivat je krasne Very Happy-takych vam iste milion pada k vasim ctenym noham Very Happy
ano a vies komu hovor,ze ludia maju radi uprimnost a naivky....odkial ze nam pisete?z rise rozpravok?tam urcite stretnete Laughing zlatu rybku ci aladinovho dzina co vam idealnu partnerku vytvori Very Happy-nas princ na bielom koni,,,,,ci kon na princovi???heheh Laughing Laughing Laughing Laughing
shadow
Uživatel
Uživatel

PříspěvekZaslal: út září 21, 2010 10:20 pm    Předmět: Citovat

jinou reakci jsem ani nečekal, slečna prskající a vyskakující. Laughing
jsem naivní a těžký romantik, raděj sám, než v nestabilních vztazích. nemám přemrštěné nároky a nehledám ideál. klidně ženu s dítětem ... určitě ne barbínu. raděj v říši pohádek než hérečku Cool
shadow u skleničky vína..pár měsíců bez žiletky
Haine_life
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel

PříspěvekZaslal: út září 21, 2010 10:58 pm    Předmět: Citovat

shadow a psychoza...díky moc za odpovědi...
pokusím se napsat něco a do toho zakomponovat odpovědi na to co jste napsali...
jako asexuál nejsem...jen se mi sex postě zhnusil..včera jsem jela vlakem a v kupečku si chlap naprosti mě honil péro..prostě bez jakéhokoli studu..a to sem prostě já.,..já tohle přitahuju...nevím co dělám špatně..možná to, že jsem moc hodná, otevřená, ale vlastně uzavřená...nevím...asi celkově budu msuet změnit strategii..ale nevím jak...
já romantik nejsem, na lásku nevěřím dlouho...strašně nad vším přemýšlím..já lidem radím často..koho si vybrat atd..ale spíš než citem se rozhoduju rozumem...nerozumím spoustě věcem a tak se jim vyhýbám...
já nechci být něco jako štětka..myslím tím..já se s klukama ráda pobavím..baví mě flirtování..ale pak dost..což chlap nepochopí a já to z biologického hlediska chápu..ale mrzí mě to..
a k psychoze: strašně si mě rozesmála ale úplně s tvým posledním komentem souhlasím...chlapi chtějí mít slečnu se kterou se budou moct ukazovt, předvádět ji svým kamarádům jako trofej..to že je pak ale naprosto neschopná co se týče třeba domácnosti atd jim je fuk...oni by chtěli, jak já s oblibou říkám, dlouhonohou blondýnku na ukazování..a normálná brunetku se kterou by žili Very Happy
já ted budu chvíli asexuální/singles/všechno možné..a pak se snad vrátím do normálu Very Happy
shadow
Uživatel
Uživatel

PříspěvekZaslal: st září 22, 2010 8:27 am    Předmět: Citovat

...................
Haine_life: ten týpek ve vlaku? ... vykastrovat. Sumo Dead ...... no to by asi nešlo. tak prostě odejít o kupé dál. Nevim
... rozhoduješ se spíš rozumem než citem? ... já naopak. .. chtěl bych umět vyrovnaně skloubit obojí.

hezký den Slunicko Rose

Naposledy upravil shadow dne čt září 23, 2010 12:30 pm, celkově upraveno 1 krát.
psychoza
Nový uživatel
Nový uživatel

PříspěvekZaslal: st září 22, 2010 10:22 pm    Předmět: .... Citovat

shadow,paradoxne lovec nie som.necham nech si niekto pride...naznacim,to snad staci.mila..mam zaujem o toho,kto ho ma o mna.navyse mam 4 rocny vztah,kde urcite aj ja som uprimna....ale na zaciatku???na zaciatku nech odomna nikto uprimnost necaka,,,ta prisla casom....
dalej,ked som bola bez vztahu,tak co ma clovek robit...skusa....tak to ma byt.na zaciatku zoznamenia ja idealy nemam,cakam,ako sa to vyvinie...
navyse,uznavam kludne aj striedanie partnerov,pokial som sama....pokial som ale vo vztahu,tak tym maximalne pohrdam,sama som verna....vo vztahu som nikoho nepodviedla nech bol akokolvek zly...a ta tvoja kamoska,ked tak zije,no co,ked je sama a vyhovuje jej to...je to jej sukromie nakoniec,,,aj ja mam kopu kamaratov,co takto ziju,,,ale ano-pohlad spolocnosti..ked je to baba-je to kuu..ked je to chlap,je to borec....
nie je to len rec pani doktorky,ale bohuzial som sa natom aj popalila....takze ked uprimnost,poviem ano,ale v dlhodobejsom vztahu,,,,ale na zaciatku hned?vravim nie....dalej priatela som ani raz nepodviedla....dokonca som mu parkrat pomohla....takze som skutocne mrcha?ano,manipulujem,to je pravda,,,ale za 4 roky sa naucil,,pozna ma a vie co cakat,neboj sa:P...je taky isty,aj ked to nedava az tak najavo..
a ty si mozno vynimka.... najdu sa jasne aj taki....ale tych je nehnevaj sa mensina.vynimka ale vzdy potvrdzuje pravidlo...to iste u bab,nech tu nevyzeram ako feministka.....
psychoza
Nový uživatel
Nový uživatel

PříspěvekZaslal: st září 22, 2010 10:51 pm    Předmět: chlap vo vlaku Citovat

haine ano to si vystihla-stou trofejou.dalej ty nic zle nerobis,ten chlap je uchylak,proste rad sa odhaluje,,,su aj ine uchylky,ako zoofilia atd..dokonca dendrofilia,clovek je na stromy Razz....ludska psyche je divna Very Happy....jemu to posobi vrusenie proste....dokonca,povedat by som to asi nemala,ale mam znameho,co sa rad bali do sadry...pritom je to docela v pohode chalan,zabavny taky tmavsi typ robi uradnika...no povedala by si,ze nema problem s babami..pritom ma a veliky,lebo ziadna to nechce pochopit....ludia su rozni...
ale to takto v kupe predtebou....no to co je za zvieratko....
xi ti poviem jeden svoj pribeh Very Happy...u mna na sidlisti jeden takyto srasil za plotom v krikoch,len v siltovke a cely holy si ho...l...tak som vzala kamene a zacala som to ponom triafat.ne a ne trafit Very Happy....potom mu vravim,ze ci zavolam policiu,on ze sorry a zacal utekat-teda chcel,zjebal sa o svoje stiahnute kalhoty-pricom som ho kaminkem trafila do prdele:D...vtvojom pripade by som mu ustedrila dobry kopanec Very Happy.....
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Naše problémy -> Sexuální problémy Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

Přejít na: