Základní informace
· Úvod
· Co je to...
· Proč...?
· Proč chtít...?
· Vzpomínáme
· Dvanáctero
· Pomoc
· Rodičům a známým
· Kontakty na adminy
Reklama
Nabídka
· Domů
· Články
· Vaše příběhy
· Vaše tvorba
· Fóra
· Recenze
· Encyklopedie
· Časté dotazy
· Ankety
· Archiv článků
· Odkazy
· Poslat článek
· Soukromé zprávy
· Váš účet
· Vyhledat
· Doporučte nás
Kdo je online
V tuto chvíli je 105 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Přihlášení
Přezdívka

Heslo

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Budete moct upravit vzhled tohoto webu, nastavit zobrazení komentářů, posílat komentáře, posílat zprávy ostatním uživatelům a řadu dalších.
Odkazy

Fóra

Naše problémy
Fórum nejen o sebepoškozování

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

zamyšlení
Přejít na stránku 1, 2  Další

Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Naše problémy -> Psychózy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Haine_life
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel

Registrace: 3.11. 2007

PříspěvekZaslal: so srpen 14, 2010 12:02 am    Předmět: zamyšlení Citovat

mám dotaz: nikdo mi HPO nediagnostikoval, ale po přečtení všeho, co se na netu dá najít jsem se shledala takto "postiženou"..na jednu stranu nadšení, že vím, co mi vlastně je, ale na druhou stranu docela strach jak se toho zbavit...protože, ruku na srdce, se to zhoršuje...ted jsem daleko od lidí a je to OK..ale bojím se až se zase vrátím...
mám dotaz: dá se s tím žít nebo se to bude zhoršovat a zhoršovat?
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Deren
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel

Registrace: 16.8. 2009

PříspěvekZaslal: so srpen 14, 2010 1:55 am    Předmět: Citovat

Dá, ale je to jak na horský dráze. Euforie, dno... a tak pořád dokola... Já už si na to nějak zvyknul, ale okolí myslim, že pořád ne.
LukyF
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel

Registrace: 12.5. 2010

PříspěvekZaslal: ne srpen 15, 2010 9:53 pm    Předmět: Citovat

No, pokud se nepletu, tak i já...zatím...žiju. Takže to jde Very Happy . Dostal jsem informaci, že se to s věkem může lepšit a dokonce i úplně zmizet. Záleží hodně na stabilitě a (ne-)stresovosti prostředí a taky na schopnosti si stanovit nějaká pravidla a ta dodržovat...z čehož plyne, že konkrétně já jsem v pytli Very Happy .
Deren
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel

PříspěvekZaslal: ne srpen 15, 2010 10:05 pm    Předmět: Citovat

Nestresovost prostředí... hmmm.... já mam stres 24 hod denně....
Blizi
Site Admin
Site Admin

Registrace: 21.6. 2006

PříspěvekZaslal: po srpen 16, 2010 3:52 pm    Předmět: Re: zamyšlení Citovat

Je to individuální, může pomoci dlouhodobá psychoterapie, příznaky se mohou mírnit věkem, ale nemusí vyjít ani jedno...
A zda se s tím dá žít... Dá se s tím "jakoby fungovat", ale skutečným životem bych to rozhodně z vlastní zkušenosti nenazývala...
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
LukyF
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel

PříspěvekZaslal: po srpen 16, 2010 7:45 pm    Předmět: Citovat

Deren: i ve spánku? No i když mě se občas zdají taky dost stresující kokotiny Very Happy .

Blizi: to je otázka...skutečný život. Já jsem ho asi nějak nestihnul zažít, páč depky, sebeubližování, úzkosti a další lahůdky mě provázejí od útlého dětství...takže se dá asi říct, že tohle pro mě asi takový skutečný život bude. A to je trochu smutný.
Deren
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel

PříspěvekZaslal: po srpen 16, 2010 9:35 pm    Předmět: Citovat

Já spím max tak 6 hod. U mě je jedno jak dlouho, jsem i po 3 hodinách fit. Éra snů, kdy mě někdo vykuchal je pryč, ale teď mě budí sny s lidma z minulosti. Sice se řiká, že sny jsou naše podvědomá přání, ale já se rozhodně s těma lidma setkat nechci, některé ty sny mě doslova děsí...

Jinak mam problém vůbec usnout, takže se do toho spaní ani nehrnu, spíš se couram venku.

LukyF: Co se zdá tobě tak stresujícího? Very Happy
Haine_life
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel

PříspěvekZaslal: po srpen 16, 2010 11:03 pm    Předmět: Citovat

jej Derene lásenko..sny s lidmy z minulosti??? to já mám ted taky furt !! sice já sem schpna spát i půl dne Very Happy...no ale jinak z ničeho nic spousta lidí z minulosti..omg co to je? Very Happy...
no já uvidím..zatím přežívám..to je myslím cool slovo..sem tam jsem moc stastná..třeba kdyřž jedu rychle z kopce na kole (neumím jezdit na kole Very Happy)...to je cool pocit..ale většinou sem v kýblu..ano v bezedným asi Very Happy ale tak třeba to tak má být..asi sem i uvnitř dost nestálá...protože stačí málo a změní se mi nálada..božkov jak někdo může být ve 21 letech denně v přechodu? :DDD
holy holy tak snad se to zlepší...jinak to bude hoodně špatné Sad
LukyF
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel

PříspěvekZaslal: út srpen 17, 2010 8:01 am    Předmět: Citovat

Deren: zrovinka dneska jsem naháněl nějakého psychotika po nemocnici. Utíkal mi po střechách, neřád jeden Very Happy . To byla ta lepší část snu. Ve druhé půlce jsem pro změnu zdrhal já před delegací KLDR, která mě chtěla připravit o hlavu kvůli hrozbě bombardování jejich nukleárního arzenálu. Nakonec chytili někoho jiného a pak jsem je pro změnu naháněl já, abych se jim pomstil...prostě kokotiny Rolling Eyes .
Zjistil jsem, že si po AP sny dost pamatuju. Bez nich nic moc...což s ohledem na obsahy snů možná ani není na škodu.

Haine: určitě se to zlepší, držím všechny 4 pěsti Wink . Někdy je život složitej, ale o to hezčí jsou ty chvíle, kdy je člověk šťastnej.
S tím kolem je to dobrý. Já taky moc rád jezdil z kopce a líbilo se mi to hlavně proto, protože mi nefungovala zadní brzda. Byl to tak příjemný pocit... Jenže pak si kolo půjčil známý a dal mi zadní brzdu dopořádku...myslel to dobře, ale...asi si jí budu muset zase povolit Very Happy .
Deren
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel

PříspěvekZaslal: út srpen 17, 2010 9:22 am    Předmět: Citovat

Haine: To je invaze. Laughing Ale dneska nic, jenom jsem si málem rozbil hubu na kole, což nám tady pěkně zapadá, že. Very Happy

LukyF: Samé sportovní sny. Very Happy Ale jedno se musí uznat, jsou originální. Very Happy

No a to je asi vše, můj mozek je ještě v poloze off, takže toho moc nevyplodim. Very Happy
LukyF
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel

PříspěvekZaslal: út srpen 17, 2010 11:06 am    Předmět: Citovat

To je fakt, sportovní Very Happy . Teď si ale musím dávat pozor na stíny okolo mě...některé mocnosti by podnešní noci určitě rády využili mou detailní znalost severokorejského jaderného programu Very Happy Very Happy Very Happy .
Deren
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel

PříspěvekZaslal: út srpen 17, 2010 3:25 pm    Předmět: Citovat

Neboj, oni budou honit tebe a ty pak zase je. Laughing
Haine_life
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel

PříspěvekZaslal: út srpen 17, 2010 4:10 pm    Předmět: Citovat

já mám štěstí jen v tom, že nikdo po mě nic nebude chtít..páč mě většinou honí lidi, se kterýma nemám něco vyřešenýho..a cool na tom je že vždy ujíždím na kole..schovám se..a ti bastardi jako by věděli kde sem..to není dobré...ale hřebíček do rakve byl sen ve kterém sem byla s jedním klukem a segrou v posteli (ano, svetry jsme na sobě zrovna neměli Very Happy)...a ten kluk se rozhodl jít za mou mamkou jí říct, jak moc mě miluje a že spolu chodíme..přísahám..vzbudila sem se..tep tak 200..zpocená..to bylo děsný..stát před mamkou a říkat jí že ne, že spolu nejsme a nemiluju ho...když ona je ta co mě furt do vztahu nutí a ten kluk je reálný a fakt to po mě chce...omg...zjevně se to ve snech řeší za mě :DDDD
a ano..sportem k trvalé invaliditě :DDDD u mě zatím teda psychické...ale jak tak vidím lidi kolem :DDD ten s brzdou...já celkově (mimochodem už i jde ukazování směru kam chci odbočit Very Happy a málem sem měla nehodu, když sem za jízdy chtěla fotit mišku Very HappyD)...a můj brouček s rozbitou pusou Very Happy no to je fakt dobré...co takhle aby se nám zdálo o naší SUS armádě? abychom to nemuseli žít reálně? Very Happy
Deren
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel

PříspěvekZaslal: út srpen 17, 2010 5:23 pm    Předmět: Citovat

Já jsem rád, že to byl jenom sen, bych si nerad rozšlehal i druhou nohu. Smile
LukyF
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel

PříspěvekZaslal: út srpen 17, 2010 5:37 pm    Předmět: Citovat

Tak to není vůbec špatný, když už se za jízdy rozhodněš fotis svět kolem sebe...to máš buď excelentní jezdecký dovednosti, nebo excelentní odvahu Laughing . K obému gratuluju Gratulace .
SUS armáda...toje dobrý...už vidím ten výcvik...pořezání na čas...rozeběh hlavou proti zdi (s bojovým pokřikem "hlavou zeď prorazíš! Prozazíš!! Prorazíš!!!")...a hlavní zkouškou vytrvalosti, obratnosti a síly by bylo se žiletkou drženou mezi palcem a ukazováčkem pravé nohy pořezat za levým uchem Laughing .
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Naše problémy -> Psychózy Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

Přejít na: