Základní informace
· Úvod
· Co je to...
· Proč...?
· Proč chtít...?
· Vzpomínáme
· Dvanáctero
· Pomoc
· Rodičům a známým
· Kontakty na adminy
Reklama
Nabídka
· Domů
· Články
· Vaše příběhy
· Vaše tvorba
· Fóra
· Recenze
· Encyklopedie
· Časté dotazy
· Ankety
· Archiv článků
· Odkazy
· Poslat článek
· Soukromé zprávy
· Váš účet
· Vyhledat
· Doporučte nás
Kdo je online
V tuto chvíli je 73 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Přihlášení
Přezdívka

Heslo

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Budete moct upravit vzhled tohoto webu, nastavit zobrazení komentářů, posílat komentáře, posílat zprávy ostatním uživatelům a řadu dalších.
Odkazy

Fóra

Naše problémy
Fórum nejen o sebepoškozování

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Sebezraňující fantazie
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Naše problémy -> Specifika
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
maryanka
Stálý uživatel
Stálý uživatel

Registrace: 26.8. 2006

PříspěvekZaslal: čt březen 15, 2007 11:03 am    Předmět: Citovat

Ale tak asi jsem z ní měla celkem dobrej pocit hned od začátku. Malinko nějaká pochybnost sem tam o profesionální kompetenci, už si to ani nepamatuju, chvílema jsem si možná říkala, že by bývalo smysluplnější zažít něco víc jako kognitivně-behaviorálního. Ale čert vem, co "mohlo bejt". Bylo co bylo, stejně je člověk dílem nesčíslných na sebe se nabalujících náhod, i když má dojem, že "volí". hlavně že to prokazatelně mělo nějaký pozitivní účinky . Mám ji ráda a vždycky ji ráda vidím Smile
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
derewi
Hrdina

Registrace: 1.7. 2006

PříspěvekZaslal: ne březen 18, 2007 2:42 pm    Předmět: Citovat

Šla si k ní sama, nebo Tě tam někdo "dotáhl"?
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
maryanka
Stálý uživatel
Stálý uživatel

PříspěvekZaslal: ne březen 18, 2007 4:20 pm    Předmět: Citovat

Sama jsem šla. Situace nazrála, vyhrotila se a zároveň se sociofóbie natolik umenšila, že jsem si to byla nějak schopná zařídit.

Už předtím asi v prváku na vejšce mi mamina omylem nahlídla do deníku, načež mě přiměla zajít na psychiatrii. Kdež mi akorát dala pí doktor kontakt na nějakou terapeutku, který jsem nezavolala. A ještě asi o rok dva dýl mi mamina zařídila návštěvu u jedný terapeutky v Boleslavi, kde jsem párkrát byla, ona pak začala působit v Praze, tak to skončilo, ale bylo to fajn. Vlastně jsem k tomu směřovala, akorát jsem vždycky narážela na sociofóbii + jsem si říkala, že to přece není tak vážný, že to neotřebuju přece.
derewi
Hrdina

PříspěvekZaslal: po březen 19, 2007 11:29 am    Předmět: Citovat

To jsi jedna z mála, která měla ochotu změnit terapeutku, se kterou to bylo dobré.

Nemáš někdy tendence srovnávat jejich profesionalitu a celkový přístupk Tobě?
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
maryanka
Stálý uživatel
Stálý uživatel

PříspěvekZaslal: po březen 19, 2007 12:50 pm    Předmět: Citovat

No, změnit terapeutku. Spíš prostě se změnily vnější podmínky a v tý době jsem nebyla schopná ji třeba zavolat, domluvit se, takže spíš to vyšumělo kvůli mně, než že bych něco měnila.

Ani moc nemám tendenci je srovnávat, protože to bylo v úplně jiných časových obdobích, byla jsem úplně jinej člověk, když jsem chodila tenkrát do tý Boleslavi a když jsem po nějakých pěti letech začala chodit do SOS Centra Diakonie ČCE. S tamtou první jsem se navíc sešla tak maximálně pětkrát. Ale zdá se mi, že stejně byla taková trochu extravagantní a dominantní (měla v ordinaci tři perský kočky, který si tam dělaly, co chtělynapříklad Smile ), takže těžko soudit, ale s tou svou "osudovou" jsem si pak možná sedla líp.
coco
Hrdina

Registrace: 27.12. 2006

PříspěvekZaslal: po březen 19, 2007 12:52 pm    Předmět: Citovat

jéééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé, já chci taký terapeutku s kočkamá Mrk, k tý svý si nesmím ani nosit vlastní potkaný Crying or Very sad

/juj, no, přirozený vstup do debaty Hehe, ale to mě zaujalo, si nemůžu pomoct/
derewi
Hrdina

PříspěvekZaslal: po březen 19, 2007 12:55 pm    Předmět: Citovat

Perské kočky? To je zvláštní, zřejmě vyloženě musela Very Happy
derewi
Hrdina

PříspěvekZaslal: po březen 19, 2007 12:56 pm    Předmět: Citovat

Pesimisticky si představuji, jak tam pacient mluví o svém osudu a najednou před něj na stůl vletí kočka a dotyčný spadne ze židle leknutím Embarassed Razz
coco
Hrdina

PříspěvekZaslal: po březen 19, 2007 1:00 pm    Předmět: Citovat

No, s felinofobií se to asi moc dobře nesnáší, ovšem taková felinoterapie začíná být poměrně módní pojem Yo! Very Happy
maryanka
Stálý uživatel
Stálý uživatel

PříspěvekZaslal: po březen 19, 2007 2:47 pm    Předmět: Citovat

No jo, matně si vybavuju, že byla s kočičkama legrace Smile Ona nějak vysvětlovala, že je jinde nemůže mít, už nevím proč. Docela často na ně sklouzla řeč. Seděla jsem na nějakým gauči a kočka si na něj vyskočila a lísala se... Jednou tam měla nějakou kytku ve váze a číčy se kolem furt motaly, terapeutka vysvětlovala, že maj rády takový ty stuhy, kterými je to svázáný, tak dlouho se kolem motaly a různě to okusovaly, až to samozřejmě shodily... Wink samozřejmě to tam náležitě vonělo, když tam trvale bydlely, určitě ta zvířátka na různý klienty působila různě. asi nevadila, ale někdy teda docela rušila
kočkoterapie Laughing
maryanka
Stálý uživatel
Stálý uživatel

PříspěvekZaslal: po březen 19, 2007 2:49 pm    Předmět: Citovat

coco napsal:
No, s felinofobií se to asi moc dobře nesnáší, ovšem taková felinoterapie začíná být poměrně módní pojem Yo! Very Happy

felinoterapie je kočkoterapie? nechce se mi to hledat Very Happy nemluv na nás tady v nesrozumitelnejch cizích pojmech Wink
derewi
Hrdina

PříspěvekZaslal: po březen 19, 2007 2:57 pm    Předmět: Citovat

Prve jsem si myslela, že jde o něco v souvislosti s Fellinim Very Happy
Pak mi došlo, že je řeč o kočkách Surprised
coco
Hrdina

PříspěvekZaslal: po březen 19, 2007 3:59 pm    Předmět: Citovat

maryanka napsal:
nemluv na nás tady v nesrozumitelnejch cizích pojmech Wink

Ale no tak, canisterapii taky budeš říkat canisterapie a ne psoterapie, ne? To už spíš psychoterapie a to už je zas něco jinýho (dušoterapie? Very Happy) (jinak za úvahu by imho stála ještě rattoterapie (od slova rattus, samozřejmě norvegicus Wink) & plyšoterapie Mr. Green).
maryanka
Stálý uživatel
Stálý uživatel

PříspěvekZaslal: po březen 19, 2007 5:23 pm    Předmět: Citovat

Klidně psoterapie, vždyť je to hezký slovo Smile akorát není zřejmý, jestli to spíš není terapie pro psy, a že by ji určitě někteří pejskové, co to ne úplně šťatstně chytli s páníčkama - potřebovali Smile
coco
Hrdina

PříspěvekZaslal: po březen 19, 2007 6:06 pm    Předmět: Citovat

Hm, a myslíš, že psoterapeut by byl člověk nebo pes (popř. jiný živočišný druh Very Happy) ?
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Naše problémy -> Specifika Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Strana 7 z 9

Přejít na: