Základní informace
· Úvod
· Co je to...
· Proč...?
· Proč chtít...?
· Vzpomínáme
· Dvanáctero
· Pomoc
· Rodičům a známým
· Kontakty na adminy
Reklama
Nabídka
· Domů
· Články
· Vaše příběhy
· Vaše tvorba
· Fóra
· Recenze
· Encyklopedie
· Časté dotazy
· Ankety
· Archiv článků
· Odkazy
· Poslat článek
· Soukromé zprávy
· Váš účet
· Vyhledat
· Doporučte nás
Kdo je online
V tuto chvíli je 106 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Přihlášení
Přezdívka

Heslo

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Budete moct upravit vzhled tohoto webu, nastavit zobrazení komentářů, posílat komentáře, posílat zprávy ostatním uživatelům a řadu dalších.
Odkazy

Fóra

Naše problémy
Fórum nejen o sebepoškozování

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Bude ještě nějaký sraz ..?
Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Naše problémy -> Akce webu+poptávky na spolupráci
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Arthamielka
Anonymní

PříspěvekZaslal: po srpen 04, 2008 10:45 pm    Předmět: Bude ještě nějaký sraz ..? Citovat

Koukám že je tu spousta starších věcí a k novému se nikdo neodhodlává.. Tak dejte vědět lidi, jestli si mám začít šetřit penízky na výlet do prahy či brna Very Happy
katyatyy
Stálý uživatel
Stálý uživatel

Registrace: 3.7. 2006

PříspěvekZaslal: út srpen 05, 2008 5:41 pm    Předmět: Citovat

ahoj arthy,
na tvuj podnet se zaclo diskutovat, takze nejakou dobu strpeni a snad nejaky srazik vykomunikujeme:) za me rikam urcite praha
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Arthamielka
Anonymní

PříspěvekZaslal: út srpen 05, 2008 6:20 pm    Předmět: Citovat

katyatyy napsal:
za me rikam urcite praha

Tak to já taky ..
No, ale ani nemusíte, to byl jen blesk vysokého sebevědomí a šancí vyrazit do civilizace ..
Už mě to přešlo ...Wink
coco
Hrdina

Registrace: 27.12. 2006

PříspěvekZaslal: po srpen 11, 2008 10:45 am    Předmět: Citovat

za mě je to jedno, nikam nechodím (uznávám, redundantní sdělení Twisted Evil)
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
derewi
Hrdina

Registrace: 1.7. 2006

PříspěvekZaslal: po srpen 11, 2008 11:37 am    Předmět: Citovat

coco
Nabízí se altrnativní řešení - jestliže coco nikam nechodí, mohl/a/o by přijet Smile nebo by sraz mohl přijít za ní...
coco
Hrdina

PříspěvekZaslal: po srpen 11, 2008 11:39 am    Předmět: Citovat

ono nejde o chození, ale o přítomnost lidí Cool
derewi
Hrdina

PříspěvekZaslal: po srpen 11, 2008 11:55 am    Předmět: Citovat

Speciálně pro Tebe vymyslíme "Sraz v maskách"
coco
Hrdina

PříspěvekZaslal: po srpen 11, 2008 12:00 pm    Předmět: Citovat

Mr. Green
Haine_life
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel

Registrace: 3.11. 2007

PříspěvekZaslal: út říjen 28, 2008 2:38 am    Předmět: Citovat

ale fakt..já bych do toho úplně šla....nemůžeme udělat něco malého třeba v Brně?..myslím že se tu najde pár lidí kteří jsou z Brna...můžeme povykládat....bude to prostě něco jinčího než jen psaní.ale bude to "živější" a osobitější...
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
morgan
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel

Registrace: 4.11. 2007

PříspěvekZaslal: so leden 10, 2009 9:55 pm    Předmět: Citovat

já jsem taky z Brna,takže...nebo to mám jako do Brna deset minut, takže hlasuju jednoznačně pro Brno.
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Blizi
Site Admin
Site Admin

Registrace: 21.6. 2006

PříspěvekZaslal: ne leden 11, 2009 2:30 pm    Předmět: Citovat

Haine_life napsal:
ale fakt..já bych do toho úplně šla....nemůžeme udělat něco malého třeba v Brně?..

V Brně srazy nesklidily úspěch, proto už se do jejich organizace nikdo nepouští, většina je bohužel blíže Praze a jak je známo, pražští občané na Moravu nepojedou (což mne mrzí, protože jsem taky zástupkyně Brna), ale co není, může být Smile
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
lesslie
Nový uživatel
Nový uživatel

Registrace: 25.5. 2008

PříspěvekZaslal: po leden 12, 2009 4:33 pm    Předmět: Citovat

mrzí mě, že si to myslíš. já bych něco takovýho nikdy o nikom neřekla. ale je fakt, že s tím občas mám trable, takže si klidně kopni do pražáků... já ti to vracet nebudu.
Blizi
Site Admin
Site Admin

Registrace: 21.6. 2006

PříspěvekZaslal: po leden 12, 2009 10:39 pm    Předmět: Citovat

lesslie napsal:
mrzí mě, že si to myslíš. já bych něco takovýho nikdy o nikom neřekla. ale je fakt, že s tím občas mám trable, takže si klidně kopni do pražáků... já ti to vracet nebudu.

Nekopu do pražáků, bydlela jsem tam a mám v tomto městě hodně přátel, bohužel toto ukázala realita, já to nikomu nazazlívám a jen konstatuji. Pokud se sami pustíte do organizace, proč ne, třeba budete mít zkušenosti jiné...
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
derewi
Hrdina

PříspěvekZaslal: út leden 13, 2009 9:53 am    Předmět: Citovat

Lesslie, pokud chceš udělat sraz, zkus to navrhnout na Lidé...konkrétně na forum.

Ohledně srazu v Brně - ano, plánoval se.
Nakonec se uskutečnil a to 2x.
Prvně byl celkem úspěšný, pokud se jedná o počet.
Na druhý nás přišlo poskrovnu, ale pravdou zůstává, že existuje jakási "neochota" v tom smyslu, že ...pokud by mělo jet více či méně Pražáků do Brna, tak je to větší problém, než když by měli jet lidé z Brna/Ostravy (z jiného města než hlavního) do Prahy...
lesslie
Nový uživatel
Nový uživatel

Registrace: 25.5. 2008

PříspěvekZaslal: út leden 13, 2009 1:15 pm    Předmět: Citovat

Omlouvám se za nejasnost. Myslela jsem to obecně. V Brně říct, že je člověk z Prahy je jako ve sparťanský hospodě fandit slavii. Až na to že komu fandím si můžu vybrat. To nebylo ke srazu. Toho bych se nezúčastnila ikdyby byl u mě na zahradě...což by asi dalo vcelku práci:) jsem čím dál víc mimo...tak prosím omluvte mou nechápavost. Už tu nebudu buzerovat.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Naše problémy -> Akce webu+poptávky na spolupráci Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

Přejít na: