Základní informace
· Úvod
· Co je to...
· Proč...?
· Proč chtít...?
· Vzpomínáme
· Dvanáctero
· Pomoc
· Rodičům a známým
· Kontakty na adminy
Reklama
Nabídka
· Domů
· Články
· Vaše příběhy
· Vaše tvorba
· Fóra
· Recenze
· Encyklopedie
· Časté dotazy
· Ankety
· Archiv článků
· Odkazy
· Poslat článek
· Soukromé zprávy
· Váš účet
· Vyhledat
· Doporučte nás
Kdo je online
V tuto chvíli je 55 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Přihlášení
Přezdívka

Heslo

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Budete moct upravit vzhled tohoto webu, nastavit zobrazení komentářů, posílat komentáře, posílat zprávy ostatním uživatelům a řadu dalších.
Odkazy

Fóra

Naše problémy
Fórum nejen o sebepoškozování

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Zmatenost existence
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Naše problémy -> Psychózy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kostrenka
Nový uživatel
Nový uživatel

Registrace: 20.7. 2006

PříspěvekZaslal: pá srpen 11, 2006 11:28 am    Předmět: Citovat

Citace:
souhlasím, je těžké ten stav popsat, jako bys tu nebyla

ale sem potom odpocatejsi, takova "nová" tak mi to nevadi... i kdyz kdo vi co v duchu provadim Smile
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
derewi
Hrdina

Registrace: 1.7. 2006

PříspěvekZaslal: ne srpen 20, 2006 9:03 pm    Předmět: Citovat

Dalo by se říci, že sama se sebou. Neustálá hra, že je vše OK, střídání nálad, uzavírání se do sebe, analýzy, pořád řešit to, co je mi nepříjemné. K ostatním lidem...občas hraju "hry" např.že lidé jsou jen herci a já jediná jsem "živá", či v MHD odhadovat, jakou má člověk práci, věk apod...
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
coco
Hrdina

Registrace: 27.12. 2006

PříspěvekZaslal: so leden 20, 2007 11:26 am    Předmět: Citovat

někdy mám pocit, že žádný druhý lidi neexistujou...
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
katyatyy
Stálý uživatel
Stálý uživatel

Registrace: 3.7. 2006

PříspěvekZaslal: ne leden 21, 2007 2:02 pm    Předmět: Citovat

coco napsal:

A co delas, kdyz mas tenhe pocit?
coco
Hrdina

PříspěvekZaslal: ne leden 21, 2007 2:04 pm    Předmět: Citovat

někdy zkouším někomu napsat, ale to je většinou dost na houby, protože obvykle mám ten pocit právě, když lidem píšu a nemá to žádný efekt...
derewi
Hrdina

PříspěvekZaslal: po leden 22, 2007 12:25 pm    Předmět: Citovat

coco napsal:

Máš pocit, že neexistují a přitom víš, že tomu tak není...jak pociťuješ návraty mezi společnost?
coco
Hrdina

PříspěvekZaslal: po leden 22, 2007 4:58 pm    Předmět: Citovat

Návraty? Nevím... většinou to prostě tak pomalu dojíždí... mlčím... tak nějak automaticky existuju... a časem se to prolomí nebo taky ne...
...někdy s nima nemluvím za trest (což je kontraproduktivní, spíš trest pro mne) a někdy mám nezřízenou radost že někoho vidím...
derewi
Hrdina

PříspěvekZaslal: pá leden 26, 2007 12:07 pm    Předmět: Citovat

Já mívám třeba "týden ticha", kdy si zakážu jakoukoli "komunikaci"...nesmím mluvit, nesmím psát, číst...smím jen pozorovat dění...
Pak analyzuji, co se dělo, jaký to mělo vliv, rozdíl mezi tím, kdy jsem nic neříkala a kdybych říkala...
Když jsem tento úkol dělala poprvé, byl to problém, lidi na mě řvali, co je a já jen zírala...ve škole jsem dělala, že jsem nemocná, rodiče přistupovali k různým opatřením a já musela mlčet...
Přesto jsem věděla (paradoxně více než při "normálním" stavu), že lidé existují, setkávají se, vnímala jsem každý pohyb, detail....

Když jsem začala být zase "komunikativní" bylo vše zase šedé, neuměla jsem se na to koukat z pohledu předchozího týdne, když jsem mluvila a zapojovala se...zase jsem si jen vyčítala, co dělám, jak mluvím, proč vůbec jsem apod...ale na ty týdny nezapomenu Smile)
katyatyy
Stálý uživatel
Stálý uživatel

PříspěvekZaslal: pá leden 26, 2007 3:46 pm    Předmět: Citovat

derewi napsal:
Já mívám třeba "týden ticha", kdy si zakážu jakoukoli "komunikaci"...nesmím mluvit, nesmím psát, číst...smím jen pozorovat dění...
Pak analyzuji, co se dělo, jaký to mělo vliv, rozdíl mezi tím, kdy jsem nic neříkala a kdybych říkala...
Když jsem tento úkol dělala poprvé, byl to problém, lidi na mě řvali, co je a já jen zírala...ve škole jsem dělala, že jsem nemocná, rodiče přistupovali k různým opatřením a já musela mlčet...
Přesto jsem věděla (paradoxně více než při "normálním" stavu), že lidé existují, setkávají se, vnímala jsem každý pohyb, detail....

Když jsem začala být zase "komunikativní" bylo vše zase šedé, neuměla jsem se na to koukat z pohledu předchozího týdne, když jsem mluvila a zapojovala se...zase jsem si jen vyčítala, co dělám, jak mluvím, proč vůbec jsem apod...ale na ty týdny nezapomenu Smile)

tedy, jani, delat to ucelove, to zni blaznive Hehe
ale asi ti to pomohlo, to je fajn. ja tyhle stavy mela taky, ale ne ucelove a je pravda, ze clovek se pak stane vnimavejsi.
ale uz to nedelej, vzdyt te to dozene do bohnic Tudle Pusinka
derewi
Hrdina

PříspěvekZaslal: pá leden 26, 2007 4:14 pm    Předmět: Citovat

Katy
ne účelově? myslíš to tak, že jsi se uzavřela, nikomu nevěřila, bála se okolního světa, všech kolem?
(nemohu říct, že to přestanu dělat, je to i trochu o učení se ovládat)
katyatyy
Stálý uživatel
Stálý uživatel

PříspěvekZaslal: so leden 27, 2007 11:54 am    Předmět: Citovat

tak nejak, bez toho bani se apod. spis to bylo takove ze jsem si zila v sobe, bylo to pro me snasitelnejsi.
ovladat se. to je prave ono. utikame od jedne zdi ke druhe. zbavime se jednoho problemu, ale hledame nahrazku. kasli na to, bud sva;)
coco
Hrdina

PříspěvekZaslal: so leden 27, 2007 3:08 pm    Předmět: Citovat

někdy se na sebe dívám zvenku a musím se si smát...
...ale jak překročit, vystoupit z vlastní ubohosti & bezesmyslnosti, když je člověk tak zoufale uvnitř? (no, asi je to spíš povzdech, než otázka Rolling Eyes)
derewi
Hrdina

PříspěvekZaslal: so leden 27, 2007 4:00 pm    Předmět: Citovat

Podle mého je to dost o zvyku, skrývat se...skrývání jsem já, ostatní...bojíme se dávat najevo, jací jsme, když máme v sobě tolik zloby, kterou obracíme proti sobě a "děláme pro ostatní" že nechceme, aby věděli, že ta "hodná, milá apod" slečna je ve skutečnosti píííp
coco
Hrdina

PříspěvekZaslal: so leden 27, 2007 4:10 pm    Předmět: Citovat

hm, když mě naštve matka, tak jdu a...
...není to docela logický říznout si do jejího dítěte? Vždyť na tom principu funguje krevní msta Mr. Green)
derewi
Hrdina

PříspěvekZaslal: so leden 27, 2007 4:13 pm    Předmět: Citovat

Jsi její dcera...někdy nemám ráda přivlastňování, i když je to normální...mstíš se tedy matce, že řežeš to, co ona sama přivedla na svět a tím pádem částečně může za to, že si ubližuješ? Question
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Naše problémy -> Psychózy Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

Přejít na: