Základní informace
· Úvod
· Co je to...
· Proč...?
· Proč chtít...?
· Vzpomínáme
· Dvanáctero
· Pomoc
· Rodičům a známým
· Kontakty na adminy
Reklama
Nabídka
· Domů
· Články
· Vaše příběhy
· Vaše tvorba
· Fóra
· Recenze
· Encyklopedie
· Časté dotazy
· Ankety
· Archiv článků
· Odkazy
· Poslat článek
· Soukromé zprávy
· Váš účet
· Vyhledat
· Doporučte nás
Kdo je online
V tuto chvíli je 104 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Přihlášení
Přezdívka

Heslo

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Budete moct upravit vzhled tohoto webu, nastavit zobrazení komentářů, posílat komentáře, posílat zprávy ostatním uživatelům a řadu dalších.
Odkazy

Fóra

Naše problémy
Fórum nejen o sebepoškozování

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Zmatenost existence
Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Naše problémy -> Psychózy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
katyatyy
Stálý uživatel
Stálý uživatel

Registrace: 3.7. 2006

PříspěvekZaslal: út srpen 08, 2006 6:23 pm    Předmět: Zmatenost existence Citovat

Ahojky lidičky,
zažili jste někdy období, kdy jste najednou nevěděli kdo jste, co je skutečnost a co jen vaše představy, neuměli jste odhadnout, jací jsou lidé kolem vás a co jsou jen vaše fantazie o nich...? Je to takové období života ve vašem světě a ten okolní ho jen narušuje, nemůžete přijít na to, jak proniknout do systému toho reálného světa...
Byla bych ráda, kdybyste mi k tomu něco napsali, případně dali osobní rady, jak jste se s tím vypořádali, jaké fígly fungují...

Díky moc Wink
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
HappinessIsDead
Nový uživatel
Nový uživatel

Registrace: 22.7. 2006

PříspěvekZaslal: út srpen 08, 2006 9:51 pm    Předmět: Re: Zmatenost existence Citovat

To znám, takový stav nazývám pustotou, jen monotónnost, prázdnota, žádné city... Dostal jsem se z toho díky práškům, které mi umožnily cestu ke změnám. Chce to nějaké změny, společnost, příroda a tak. Hlavně se neutápět v té apatii.
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
tatana.larinova
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel

Registrace: 29.6. 2006

PříspěvekZaslal: st srpen 09, 2006 2:03 am    Předmět: Re: Zmatenost existence Citovat

Mno, něco podobného se mi párkrát stalo, obzvlášť, když jsem vylezla z nemocnice Very Happy já spíš mívám pocity samoty, i když jsem se spoustou lidí (vlastně tím spíš), že jsem někde jinde, než oni, jako bych se někam propadala...
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky MSN Messenger
HappinessIsDead
Nový uživatel
Nový uživatel

PříspěvekZaslal: st srpen 09, 2006 2:05 am    Předmět: Re: Zmatenost existence Citovat

Já jsem měl autismus.
Blizi
Site Admin
Site Admin

Registrace: 21.6. 2006

PříspěvekZaslal: st srpen 09, 2006 2:18 am    Předmět: Re: Zmatenost existence Citovat

HappinessIsDead napsal:
Já jsem měl autismus.

Mel? Mam pocit, ze tato diagnoza je nezvratna Exclamation
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
HappinessIsDead
Nový uživatel
Nový uživatel

PříspěvekZaslal: st srpen 09, 2006 3:13 pm    Předmět: Re: Zmatenost existence Citovat

Blizi napsal:
HappinessIsDead napsal:
Já jsem měl autismus.

Mel? Mam pocit, ze tato diagnoza je nezvratna Exclamation

Něco v sobě ještě mám, ale dá se říct, že už nejsem autistický. To, co myslíš ty, je dětský autismus, to je trochu jiné, je vrozený. Já to měl v důsledku deprese (izolace) a sociální fobie a tak. Mívají to i schizofrenici, u kterých to třeba přejde - jednoho takového taky znám, dnes bych to do něj vůbec neřekl.
silence
Nový uživatel
Nový uživatel

Registrace: 21.7. 2006

PříspěvekZaslal: čt srpen 10, 2006 6:58 am    Předmět: Citovat

dost často mívám pocit, derealizace, depersonalizase........naprosté vytržení z kontextu světa i sebe samé.......vše je jako neskutečné.......brr a jak z toho ,,vylézám"? nevím, čekám, až to přejde a snažím se něčím zakotvit....zaměstnat-čímkoli a soustředit se na to, co dělám
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
HappinessIsDead
Nový uživatel
Nový uživatel

PříspěvekZaslal: čt srpen 10, 2006 11:13 pm    Předmět: Citovat

silence napsal:
dost často mívám pocit, derealizace, depersonalizase........naprosté vytržení z kontextu světa i sebe samé.......vše je jako neskutečné.......brr a jak z toho ,,vylézám"? nevím, čekám, až to přejde a snažím se něčím zakotvit....zaměstnat-čímkoli a soustředit se na to, co dělám

Pro mě už dávno není realita realitou.
kostrenka
Nový uživatel
Nový uživatel

Registrace: 20.7. 2006

PříspěvekZaslal: pá srpen 11, 2006 11:04 am    Předmět: Citovat

jo sedim hodinu ve vane a necham na sebe tyct vodu.... horkou, postupne chladne az je ledova... sem uplne mimo a najednou procitnu a vyskocim zimou z vany... proste sem duchem nekde jinde, jenze nevim kde Rolling Eyes
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
katyatyy
Stálý uživatel
Stálý uživatel

PříspěvekZaslal: pá srpen 11, 2006 11:16 am    Předmět: Re: Zmatenost existence Citovat

tatana.larinova napsal:
Mno, něco podobného se mi párkrát stalo, obzvlášť, když jsem vylezla z nemocnice Very Happy já spíš mívám pocity samoty, i když jsem se spoustou lidí (vlastně tím spíš), že jsem někde jinde, než oni, jako bych se někam propadala...

to znám taky... je to, jakoby sme žily v jiném světě - oni se smějí a radují, a my nevíme čemu, neumíme to tak prožívat a pak si připadáme, jakože sem vůbec nepatříme... tohohle se taky neumím zbavit. a mám výčitky svědomí, když mi chce kamarádka pomoct, lae vím, že by to nepochopila
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
katyatyy
Stálý uživatel
Stálý uživatel

PříspěvekZaslal: pá srpen 11, 2006 11:17 am    Předmět: Citovat

kostrenka napsal:
jo sedim hodinu ve vane a necham na sebe tyct vodu.... horkou, postupne chladne az je ledova... sem uplne mimo a najednou procitnu a vyskocim zimou z vany... proste sem duchem nekde jinde, jenze nevim kde Rolling Eyes

tak tohle jsem ještě nezkoušela, jsem většinou hodně líná se k něčemu dokopat.
duchem někde jinde a nemůžeš se za žádnou cenu přiblížit, nevíš jako, je to nemožné - tohle znám taky
katyatyy
Stálý uživatel
Stálý uživatel

PříspěvekZaslal: pá srpen 11, 2006 11:21 am    Předmět: Re: Zmatenost existence Citovat

HappinessIsDead napsal:
To znám, takový stav nazývám pustotou, jen monotónnost, prázdnota, žádné city... Dostal jsem se z toho díky práškům, které mi umožnily cestu ke změnám. Chce to nějaké změny, společnost, příroda a tak. Hlavně se neutápět v té apatii.

Jaký druh prášků to byl?
Jinak pustotou nazývám něco jiného. Tohle je navíc zmatek a nevíš, jak v tom chaosu udělat řád. Dáváš na to spoustu energie a ono je to k ničemu. Jako bys chtěl vodou rozjet auto:)) Pustotu nechávám pustotou, na tu opravdu funguje někam jít, s někým býtSmile) Laughing
kostrenka
Nový uživatel
Nový uživatel

Registrace: 20.7. 2006

PříspěvekZaslal: pá srpen 11, 2006 11:23 am    Předmět: Citovat

katyatyy napsal:
kostrenka napsal:

tak tohle jsem ještě nezkoušela, jsem většinou hodně líná se k něčemu dokopat.
duchem někde jinde a nemůžeš se za žádnou cenu přiblížit, nevíš jako, je to nemožné - tohle znám taky

je to jako sen kterej po probuzeni zapomenes... marne vzpominam...
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
katyatyy
Stálý uživatel
Stálý uživatel

PříspěvekZaslal: pá srpen 11, 2006 11:24 am    Předmět: Re: Zmatenost existence Citovat

HappinessIsDead napsal:
Já jsem měl autismus.

Autismus je závažná duševní porucha, kterou nelze zvrátit, jen ovlivnit (když pojmu pár zázračných případů). Projevuje se monotonností, uzavřením se do sebe, častou absencí řeči... Pak je ještě jiná porucha, nevím jak se nazývá, a s tou člověk většinou dokáže žít, je to autismu hodně podobné.
Tedy pokud si dobře pamatuju látku z psychologie a psychiatrie Laughing
katyatyy
Stálý uživatel
Stálý uživatel

PříspěvekZaslal: pá srpen 11, 2006 11:25 am    Předmět: Citovat

kostrenka napsal:
[

je to jako sen kterej po probuzeni zapomenes... marne vzpominam...

souhlasím, je těžké ten stav popsat, jako bys tu nebyla
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Naše problémy -> Psychózy Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

Přejít na: