Základní informace
· Úvod
· Co je to...
· Proč...?
· Proč chtít...?
· Vzpomínáme
· Dvanáctero
· Pomoc
· Rodičům a známým
· Kontakty na adminy
Reklama
Nabídka
· Domů
· Články
· Vaše příběhy
· Vaše tvorba
· Fóra
· Recenze
· Encyklopedie
· Časté dotazy
· Ankety
· Archiv článků
· Odkazy
· Poslat článek
· Soukromé zprávy
· Váš účet
· Vyhledat
· Doporučte nás
Kdo je online
V tuto chvíli je 70 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Přihlášení
Přezdívka

Heslo

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Budete moct upravit vzhled tohoto webu, nastavit zobrazení komentářů, posílat komentáře, posílat zprávy ostatním uživatelům a řadu dalších.
Odkazy

Fóra

Naše problémy
Fórum nejen o sebepoškozování

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Smích
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Naše problémy -> Odreagování
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
tatana.larinova
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel

Registrace: 29.6. 2006

PříspěvekZaslal: st srpen 09, 2006 1:48 pm    Předmět: Citovat

HappinessIsDead napsal:
Smích je jen povrchní závoj bolesti.

Smích léčí
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky MSN Messenger
HappinessIsDead
Nový uživatel
Nový uživatel

Registrace: 22.7. 2006

PříspěvekZaslal: st srpen 09, 2006 3:52 pm    Předmět: Citovat

kostrenka napsal:
HappinessIsDead napsal:

mel bys lepsi napad?

To mi nikdo nevezme.
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Amylin
Nový uživatel
Nový uživatel

Registrace: 25.7. 2006

PříspěvekZaslal: st srpen 09, 2006 11:21 pm    Předmět: Citovat

já se dycky směju v nevhodnejch chvílích a uplnejm hloupostem..ale pomáhá to..mě teda jo Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
HappinessIsDead
Nový uživatel
Nový uživatel

Registrace: 22.7. 2006

PříspěvekZaslal: pá srpen 11, 2006 12:39 am    Předmět: Citovat

Amylin napsal:
já se dycky směju v nevhodnejch chvílích a uplnejm hloupostem..ale pomáhá to..mě teda jo Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Já se směju, když jsem opilý...někdy.
Amylin
Nový uživatel
Nový uživatel

Registrace: 25.7. 2006

PříspěvekZaslal: pá srpen 11, 2006 10:49 am    Předmět: Citovat

HappinessIsDead napsal:

Já se směju, když jsem opilý...někdy.

jo, to se pak smeju taky...rikej si, aspon někdy, a priste to zkus i bez alkoholu Laughing Wink
kostrenka
Nový uživatel
Nový uživatel

Registrace: 20.7. 2006

PříspěvekZaslal: pá srpen 11, 2006 11:05 am    Předmět: Citovat

HappinessIsDead napsal:

To mi nikdo nevezme.

ja ti to nechci brat Laughing
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
katyatyy
Stálý uživatel
Stálý uživatel

Registrace: 3.7. 2006

PříspěvekZaslal: pá srpen 11, 2006 11:34 am    Předmět: Citovat

HappinessIsDead napsal:

Ano, je to únik, ale zdravý únik, který by se měla hodně lidí naučit, pokud tím nechce jen něco zakrýt. Pak je to zbytečné.
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Unknown_id
Nový uživatel
Nový uživatel

Registrace: 27.7. 2006

PříspěvekZaslal: po září 11, 2006 5:42 pm    Předmět: Citovat

katyatyy napsal:
HappinessIsDead napsal:

Ano, je to únik, ale zdravý únik, který by se měla hodně lidí naučit, pokud tím nechce jen něco zakrýt. Pak je to zbytečné.

smích není ani závoj bolesti, ani únik...teda myslím si, že smích je projev emocí...tedy projev emocí veskrze pozitivních. pokud se směju, je mi dobře a tak to chci...smíchem se nesnažím unikat někam do světa fantazie....smíchem to jen komentuji...a proto inzerát: Mladá žena, 25 let, z ineligentní rodiny, absolventka dvou vysokých škol, se chce seznámit s mladým mužem milujícím umění, který se vyzná ve filozofii Imanuela Kanta, ktyrý nesouhlasí s vývojovou teorií Charlese Darwina a který nachází chyby i v teorii relativity Alberta Einsteina.
PS: Odpověz obratem! Šu*ala bych, až mi uši odstávají!
anebo...
Objednali si tři chlápci escot dívku...ta přijede a vezme hned toho prvního do ložnice....ti dva zbylí zatím čekají v kuchyni, pivíčko, cigaretka pohodička...najednou z ložnice strašnej řev, chlapík vyleze a říká: "no co, mám ho trochu velkýho, trošku jsem jí natrh..."
jde druhý chlapík, po chvilce zase řev. vyleze z ložnice a říká: " Když to má dole roztrhnutý, tak jsem si ho nechal vykouřit, ale taky mám docela macka, takže jsem jí trochu rozjel hubu!"
Poslední chlapík je z toho trochu v rozpacích, ale kurážně vyrazí do ložnice, po chvíli strašný řev, chlapík se vrací a prohodí: "k*n*a roztržená, huba rozvalená, do zadku to byla tutovka..., ale mám malýho pindíka, tak jsem jí aspoň zlomil ruku!"... Very Happy
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
derewi
Hrdina

Registrace: 1.7. 2006

PříspěvekZaslal: út listopad 07, 2006 4:05 pm    Předmět: Citovat

Amylin napsal:

Také se směju v nevhodných chvílích, na nevhodných místech....a nevhodným způsobem Hehe
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
coco
Hrdina

Registrace: 27.12. 2006

PříspěvekZaslal: ne únor 04, 2007 9:35 am    Předmět: Citovat

No, nevím, na minulým sezení u psycholožky jsem se většinu doby smála a brečela zároveň, a přišlo mi to asi podobně vhodný, jako začít se tlemit u písemné zkoušky po obdržení zadání (běžné) Laughing
derewi
Hrdina

PříspěvekZaslal: ne únor 04, 2007 10:54 am    Předmět: Citovat

Já se smávala, když už všichni pilně psali... Smile a navíc takovým tím hysterickým způsobem Very Happy
coco
Hrdina

PříspěvekZaslal: ne únor 04, 2007 10:59 am    Předmět: Citovat

No, já se směju někdy i u ústní nebo z nervozity/trémy/pocitu trapnosti, když třeba sděluju nějakou vážnou/závažnou informaci nebo něco, co mi skrz moje cynické sklony a černý humor přijde jako veselá historka (& když jsem chodila za babičkou do domova důchodců, mívala jsem vždycky strašnou chuť jako pozdrav zahulákat dobrý den celý den bába leze komínem (naštěstí základní sebezáchovná autocenzura neselhala Hehe))
derewi
Hrdina

PříspěvekZaslal: ne únor 04, 2007 11:12 am    Předmět: Citovat

Vidíš, já a černý humor, ironie, sarkasmus...ale je to celkem dost průhledné. Často to užívám když chci zlehčit svůj problém ve snaze "je vše ok, ničeho se nebojím"...následuje vysoký nebo suchý smích, abych potvrdila "že o nic nejde"
katyatyy
Stálý uživatel
Stálý uživatel

Registrace: 3.7. 2006

PříspěvekZaslal: ne únor 04, 2007 12:27 pm    Předmět: Citovat

nas predni psychiatr mudr. karel nešpor provadi terapii smichem, je pry skvela a lide si ji pochvaluji. ale pripadala bych si tam jako debil Hehe
coco
Hrdina

PříspěvekZaslal: ne únor 04, 2007 12:28 pm    Předmět: Citovat

jako skupinovou? Shocked Hehe Hehe Hehe
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Naše problémy -> Odreagování Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

Přejít na: