Základní informace
· Úvod
· Co je to...
· Proč...?
· Proč chtít...?
· Vzpomínáme
· Dvanáctero
· Pomoc
· Rodičům a známým
· Kontakty na adminy
Reklama
Nabídka
· Domů
· Články
· Vaše příběhy
· Vaše tvorba
· Fóra
· Recenze
· Encyklopedie
· Časté dotazy
· Ankety
· Archiv článků
· Odkazy
· Poslat článek
· Soukromé zprávy
· Váš účet
· Vyhledat
· Doporučte nás
Kdo je online
V tuto chvíli je 50 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Přihlášení
Přezdívka

Heslo

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Budete moct upravit vzhled tohoto webu, nastavit zobrazení komentářů, posílat komentáře, posílat zprávy ostatním uživatelům a řadu dalších.
Odkazy

Fóra

Naše problémy
Fórum nejen o sebepoškozování

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Strach z doteku

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Naše problémy -> Sexuální problémy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
WolfInShadow
Nový uživatel
Nový uživatel

Registrace: 17.1. 2017

PříspěvekZaslal: st leden 25, 2017 9:22 pm    Předmět: Strach z doteku Citovat

Zdravím, chtěla bych se svěřit se svým problémem, třeba bude někdo schopný mi poradit, protože já už jsem vážně v koncích. Všechno je to asi následkem nepříjemných zážitků z dětství. Když jsem byla malá, jeden člen rodiny mě zneužíval a já se s tím asi ani po letech nesrovnala.Nikdy jsem to nikomu neřekla, příliš jsem se za to styděla a tak jsem to raději vytlačila z hlavy.

Jenže pár let na to jsem začala mít deprese, sociální fobii a začala jsem se ze sebenenávisti řezat. Po roce docházení k psychiatrovi se přišlo na to, že to spolu bude mít asi nějakou souvislost. Z depresí i fobií jsem snad už vyléčená, jen to sebepoškozování přetrvává, naštěstí už ne tak často.

Co mě ale trápí, je můj strach z kluků nebo jak to nazvat. Nikdy jsem nikoho neměla. Bavit se s kluky mi už nedělá problémy tak jako dříve, ale jakmile se najde někdo, s kým by to mohlo zajít i dál, začnu se stahovat. Nezvládám fyzický kontakt, pokaždé se nějak "bloknu", ztuhnu, nedokážu se přes to přenést. Hodně mě to štve a vážně už nevím, co s tím mám dělat.
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Naše problémy -> Sexuální problémy Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejít na: