Základní informace
· Úvod
· Co je to...
· Proč...?
· Proč chtít...?
· Vzpomínáme
· Dvanáctero
· Pomoc
· Rodičům a známým
· Kontakty na adminy
Reklama
Nabídka
· Domů
· Články
· Vaše příběhy
· Vaše tvorba
· Fóra
· Recenze
· Encyklopedie
· Časté dotazy
· Ankety
· Archiv článků
· Odkazy
· Poslat článek
· Soukromé zprávy
· Váš účet
· Vyhledat
· Doporučte nás
Kdo je online
V tuto chvíli je 41 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Přihlášení
Přezdívka

Heslo

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Budete moct upravit vzhled tohoto webu, nastavit zobrazení komentářů, posílat komentáře, posílat zprávy ostatním uživatelům a řadu dalších.
Odkazy

Fóra

Naše problémy
Fórum nejen o sebepoškozování

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Vztah mezi sebepoškozováním a sebevraždou?
Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Naše problémy -> Sebevražda
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Moje sebevražda
pokus proběhl, souvislost se SU existuje
31%
 31%  [ 7 ]
pokus proběhl, souvislost se SU neexistuje
18%
 18%  [ 4 ]
byla v plánu, souvislost se SU existuje
18%
 18%  [ 4 ]
byla v plánu, souvislost se SU neexistuje
9%
 9%  [ 2 ]
je v plánu, souvislost se SU existuje
13%
 13%  [ 3 ]
je v plánu, souvislost se SU neexistuje
9%
 9%  [ 2 ]
nebyla a není v plánu
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 22

Autor Zpráva
coco
Hrdina

Registrace: 27.12. 2006

PříspěvekZaslal: pá březen 23, 2007 1:52 pm    Předmět: Citovat

Je zvláštní, jak se na to dá pohlížet rozlišně - na jednu stranu téměř synonymum, na druhou pravý opak...
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
derewi
Hrdina

Registrace: 1.7. 2006

PříspěvekZaslal: pá březen 23, 2007 2:05 pm    Předmět: Citovat

Obecně bych ale sebevraždu nazvala odvahou.
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
deadaangell
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel

Registrace: 27.10. 2006

PříspěvekZaslal: ne březen 25, 2007 2:08 pm    Předmět: Citovat

Nevím jestli ji nazvat odvahou nebo zbabělstvím.. ale asi trochu víc přikláním k té odvaze..
Ale hlavně bych řekla že ve většině případech je to hodně sobecký čin.. Jedině když ta smrt nikoho nezáshne a nikomu neublíží to není sobecké..
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
derewi
Hrdina

PříspěvekZaslal: ne březen 25, 2007 11:08 pm    Předmět: Citovat

Rodíme se ve stejné kůži, v jaké zemřeme...
coco
Hrdina

PříspěvekZaslal: čt duben 26, 2007 10:13 am    Předmět: Citovat

derewi napsal:
Rodíme se ve stejné kůži, v jaké zemřeme...

Question
coco
Hrdina

PříspěvekZaslal: čt duben 26, 2007 10:14 am    Předmět: Citovat

Nemám chuť žít.
coco
Hrdina

PříspěvekZaslal: čt duben 26, 2007 10:14 am    Předmět: Citovat

Nic, jen jsem si to chtěla napsat. Neutral
derewi
Hrdina

PříspěvekZaslal: čt duben 26, 2007 11:22 am    Předmět: Citovat

coco
Chuť žít. Tyhle myšlenky a stavy vTobě možná vyvolalo předchozí potlačování. Připadáš si zbytečná, myslíš, že nesejde na tom, že bude o jednoho člověka méně? Mohla bys to nějak konkretizovat?
coco
Hrdina

PříspěvekZaslal: čt duben 26, 2007 5:18 pm    Předmět: Citovat

derewi napsal:
zbytečná

pořád totéž, vyfluslá (všecko mě bolí, nechtělo se mi vstávat, pravda, spala jsem jen cca 10,5 hodin, unavená na cokoli), zhnusená sebou (ps. & fy., nic nedělám & tělo je obalený vrstvou, která mu nepatří, a to nepočítám křivou hubu & kruhy pod očima Wink), proflákávající (ano, zase jsem byla za školou atp.), stagnující (identické problémy jako před deseti lety, pravda, + něco navíc), vývojově opožděná (nedohnatelně) & dobrovolně se nechávající dále poškozovat (neodstěhovaná), labilní (dneska dopoledne jsem chodila po venku a lehce hystericky brečela, no, proti tomu, co předvádím své terapeutce je to pořád velmi normální náplň dne), bez perspektivy (moje budoucí práce mě intenzivně nebaví & mírně děsí už teď, no, ale vlastně, jako by nebylo jedno, čím ten život proflákám... jen to vydržet, no, vlastně se mi opravdu nevybavuje příliš věcí, které mě baví), v nejistotě, celkově jsem tu (na světě) / kdekoliv tak nějak nepřípadná... & zkouškový na krku Hehe & termíny jsou šibeniční & nedostudovaná po světě chodit nebudu (ostatně, to je v plánu dlouho, že než mě případně vyhodí, tak se to ukončí) & jsem v pondělí něco prošvihla (svévolně) a budu tam muset zavolat Neutral... asi tak
derewi
Hrdina

PříspěvekZaslal: čt duben 26, 2007 5:47 pm    Předmět: Citovat

Dokážeš "vidět" do svých problémů a dalo by se říci že "kuzelnické" řešení není.
To, co píšeš bylo tak vždycky (z Tvého pohledu), jen teď to vnímáš markantněji.
Z hlediska procesu tento stav může trvat hodiny, dny...dokud si neřekneš, že tohle nemáš zapotřebí prožívat naplno, z toho důvodu, že v tom žiješ a chtě nechtě to příjímáš, ponšvadž si ráno vstala (nemuselas) a také sis našla čas na toto psaní + odvahu vyjít ven...
coco
Hrdina

PříspěvekZaslal: pá duben 27, 2007 8:43 am    Předmět: Citovat

derewi napsal:
"kuzelnické" řešení

heh, své terapeutce jsem na začátku řekla, že nemám žádné reálné, objektivní a řešitelné problémy, a že netuším, jak (a zda vůbec) by se to dalo řešit, ale nejlíp by se mi to líbilo zázrakem Mr. Green
derewi
Hrdina

PříspěvekZaslal: pá duben 27, 2007 11:43 am    Předmět: Citovat

Zřejmě Ti neřekla "zázraky se dějí"...(?)
Very Happy
coco
Hrdina

PříspěvekZaslal: pá duben 27, 2007 11:47 am    Předmět: Citovat

ne, usmála se Very Happy
EMil01
Nový uživatel
Nový uživatel

Registrace: 21.11. 2015

PříspěvekZaslal: ne leden 10, 2016 10:10 pm    Předmět: Citovat

Několikrát jsem už myslela na sebevraždu a tak sebepoškozování beru jako přechodné řešení než mě takovéto myšlenky přejdou.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Naše problémy -> Sebevražda Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

Přejít na: