Základní informace
· Úvod
· Co je to...
· Proč...?
· Proč chtít...?
· Vzpomínáme
· Dvanáctero
· Pomoc
· Rodičům a známým
· Kontakty na adminy
Reklama
Nabídka
· Domů
· Články
· Vaše příběhy
· Vaše tvorba
· Fóra
· Recenze
· Encyklopedie
· Časté dotazy
· Ankety
· Archiv článků
· Odkazy
· Poslat článek
· Soukromé zprávy
· Váš účet
· Vyhledat
· Doporučte nás
Kdo je online
V tuto chvíli je 62 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Přihlášení
Přezdívka

Heslo

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Budete moct upravit vzhled tohoto webu, nastavit zobrazení komentářů, posílat komentáře, posílat zprávy ostatním uživatelům a řadu dalších.
Odkazy

Fóra

Naše problémy
Fórum nejen o sebepoškozování

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

svépomocná skupina

Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Naše problémy -> Sexuální problémy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Verča
Nový uživatel
Nový uživatel

Registrace: 4.8. 2008

PříspěvekZaslal: po srpen 04, 2008 1:46 pm    Předmět: svépomocná skupina Citovat

Ahoj,

mám za sebou zkušenost se sexuálním zenužíváním a prošla jsem si někalikaletou terapií. Nyní se chci věnovat pomoci ženám, které mají za sebou podobnou zkušenost a uvažuji o založení svépomocné skupiny.
Zajímalo by mne, zda o takovou pomoc ženy, které byly sexuálně zneužívány v dětství, stojí a zda by se jí aktivně účastnily. Proto zde zakládám nové téma a pokud k němu máte co říci, prosím napište.

Za všechny příspěvky děkuji
katyatyy
Stálý uživatel
Stálý uživatel

Registrace: 3.7. 2006

PříspěvekZaslal: po srpen 04, 2008 7:01 pm    Předmět: Citovat

ahoj verco, ja jsem urcite pro. Pres co jsi prosla - elektru? Jeste sem zkus lidickam pripsat region nebo kraj, at vedi, kdo se k tomu muze vyjadrit.
hodne stesti
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Blizi
Site Admin
Site Admin

Registrace: 21.6. 2006

PříspěvekZaslal: út srpen 05, 2008 8:34 am    Předmět: Re: svépomocná skupina Citovat

Ahoj Verčo, svépomocná skupina je dobrý nápad, ale chce to čas a psychickou odolnost, aby se Ti nepřitížilo, když na Tebe ostatní budou nakládat své starosti. Sexuální zneužívání v dětství je jedna z nejhorších zkušeností a věřím, že takováto skupina může pomoci snášet děsivé zážitky. Měla by ale asi nakonec směřovat k odborné péči. Držím palce. B.
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Verča
Nový uživatel
Nový uživatel

Registrace: 4.8. 2008

PříspěvekZaslal: st srpen 06, 2008 11:39 am    Předmět: Citovat

ahoj, ano, mám za sebou Elektru.
Region je právě jedna z věcí, která mne zajímá. Já sama jsem z Prahy, ale tady je právě Elektra, takže může jít o odplňkovou činnost pro Prahu a okolí a nebo taky, protože mám známé (ať již mezi ženami, které si prošly něčím podobným, nebo spolužáky - sociální práce, psychologie a nebo lidmi z psychoterapeutického výcviku) i v jiných regionech, o to, zda je zájem i jinde. Severní Morava nebo Jižní Čechy jsou regiony, o kterých vím, že se špatně hledá pomoc.

K té odborné pomoci. Někdy může člověku pomoci i to, že sdílí zkušenost s někým, kdo mu rozumí. Svépomocná skupina je taky zdrojem informací kde a jak se dá hledat pomoc a kdo s ní má jakou zkušenost. Jejím cílem není řešit problémy, ale vytvářet prostor pro sdílení. V cizině tyto skupiny fungují již řadu let a jsou důležitou souástí pomoci lidem s různými životními problémy. V ČR je jich velmi málo a problematice zneužívání či znásilnění se nevěnuje jediná.

Verča
malicka07
Nový uživatel
Nový uživatel

Registrace: 5.4. 2011

PříspěvekZaslal: út duben 05, 2011 1:10 am    Předmět: svepomocna skupina Brno Citovat

Ahoj Verco,
mam stejnou zkusenost jako ty, terapii stale jeste prochazim a myslim, ze dlouho jeste budu. Nicmene uz jsem dosla do stadia, kdybych jednak chtela sdilet zazitky s nekym, kdo si prosel tim samym a tim padem mi rozumi a jednak bych stejne jako ty chtela pomoci i druhym.
Hrozne rada bych nasla nekoho pro setkavani v Brne - nenajde se tu nekde nekdo? Diky.
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Naše problémy -> Sexuální problémy Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejít na: