Základní informace
· Úvod
· Co je to...
· Proč...?
· Proč chtít...?
· Vzpomínáme
· Dvanáctero
· Pomoc
· Rodičům a známým
· Kontakty na adminy
Reklama
Nabídka
· Domů
· Články
· Vaše příběhy
· Vaše tvorba
· Fóra
· Recenze
· Encyklopedie
· Časté dotazy
· Ankety
· Archiv článků
· Odkazy
· Poslat článek
· Soukromé zprávy
· Váš účet
· Vyhledat
· Doporučte nás
Kdo je online
V tuto chvíli je 68 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Přihlášení
Přezdívka

Heslo

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Budete moct upravit vzhled tohoto webu, nastavit zobrazení komentářů, posílat komentáře, posílat zprávy ostatním uživatelům a řadu dalších.
Odkazy

Fóra

Naše problémy
Fórum nejen o sebepoškozování

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Chutě?
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4

Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Naše problémy -> Psychózy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
tatana.larinova
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel

Registrace: 29.6. 2006

PříspěvekZaslal: út listopad 20, 2007 1:34 pm    Předmět: Citovat

coco napsal:
Nevím, možná jsem nedisciplinovaná & neumím to odehnat, ale prostě to přijde jako záblesk, kmitne se myšlenka, představa... ...chce mě to zpátky

Přesně!
Někdy mě to napadne i "jen tak", zničeho nic... se mi jakoby zasteskne... - po čem sakra?
"Sem bych mohla, tady by to nebylo vidět"; "A tak... vždyť to není nic tak hroznýho..."; "No a, tak to udělám, a co, co je komu do toho" (to když už mi dojdou argumenty PRO Very Happy)

Někdy mi to připomene i třeba píseň (ono poslouchat při blbé náladě Žiletky od Psích vojáků... ne, nedoporučuju Very Happy), nebo film, popřípadě vzpomínka... a mnohdy i setkání s nějakým ostrým předmětem
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky MSN Messenger
tomas_dark
Nový uživatel
Nový uživatel

Registrace: 6.8. 2009

PříspěvekZaslal: so srpen 08, 2009 8:11 am    Předmět: Citovat

jo mam to stejně ,,někdy je to tak silný že nedokazu myslet na nic jinýho
obcas kdyz zavřu oči mám takovou představu jak žiletka zajiždí do kůže a při tom takovej ostrej pocit ,,je to hrozně silný
ale někdy to ke mě přijde když jsem nepřipravenej
třeba mám vztek,jsem mimo a jediny co mě napadne je pořezat se,spalit se,rozběhnout se proti zdi nebo cokoliv a tak to udělam ani nad tim nepřemýšlim
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
morgan
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel

Registrace: 4.11. 2007

PříspěvekZaslal: po listopad 15, 2010 12:14 am    Předmět: Citovat

Chovám ke své žiletce nehynoucí lásku, nemůžu se na ni nějak zlobit, nebo co... pořád je to můj nejlepší přítel. Ve mě vyvolává chuť na SU jak ostrý předmět, tak i mihnoucí se myšlenka.
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Sonia
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel

Registrace: 22.9. 2010

PříspěvekZaslal: po listopad 15, 2010 8:10 pm    Předmět: Citovat

Mojou slabosťou sú nože. Používam "svoj" nôž (ešteže v príborníku nikomu nechýba) a - nejde síce o nehynúcu lásku, ale je to môj darling, no jo Smile Nože vo mne vyvolávajú SP túžbu. Občas sa pri obede v školskej jedálni zahľadím na príbor a predstavujem si, čo by sa tak asi stalo, keby som si naraz zabodla nôž i vidličku do protiľahlých zápästí. To by mali tí okolo mňa zábavu! Twisted Evil
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Naše problémy -> Psychózy Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Strana 4 z 4

Přejít na: