Základní informace
· Úvod
· Co je to...
· Proč...?
· Proč chtít...?
· Vzpomínáme
· Dvanáctero
· Pomoc
· Rodičům a známým
· Kontakty na adminy
Reklama
Nabídka
· Domů
· Články
· Vaše příběhy
· Vaše tvorba
· Fóra
· Recenze
· Encyklopedie
· Časté dotazy
· Ankety
· Archiv článků
· Odkazy
· Poslat článek
· Soukromé zprávy
· Váš účet
· Vyhledat
· Doporučte nás
Kdo je online
V tuto chvíli je 52 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Přihlášení
Přezdívka

Heslo

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Budete moct upravit vzhled tohoto webu, nastavit zobrazení komentářů, posílat komentáře, posílat zprávy ostatním uživatelům a řadu dalších.
Odkazy

Fóra

Naše problémy
Fórum nejen o sebepoškozování

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

obrat o 180°

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Naše problémy -> Sebenenávist
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

co je silnější?
láska
22%
 22%  [ 2 ]
nenávist
77%
 77%  [ 7 ]
něco jiného (ale prosím pak aspon napište co)
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 9

Autor Zpráva
Haine_life
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel

Registrace: 3.11. 2007

PříspěvekZaslal: po červenec 26, 2010 11:12 am    Předmět: obrat o 180° Citovat

onehda jsem dospěla během asi jedné hodiny k úplné změně názoru a pocitů...a to je, mezi námi, už co říct Very Happy...,
doufám že se tu najde někdo, kdo mě pochopí...prostě jsem přišla na to, že asi žiju v úplně jiném světě...řekla bych asi paralelním...nenosím růžové brýle ani jiné kraviny...ale jak sem si mohla asi 3 (!!!!!!) roky myslet něco, co nebyla pravda...no tak docela silný pád Very HappyD...tak se prostě z mnou milované osoby stala osoba hodná čisté nenávisti...a zase jsem si podpořila svou teorii že cit který jsem schopna cítit asi nejvíc...je nenávist (dokazuje to i mnou vyrobený obrovský nápis na ruce Very HappyD-->mimochodem mé první Very HappyD)...na druhou stranu ale nechápu, proč si všichni kolem mě myslí že jsem strašlivě hodná a dobrosrdečná atd...ale tak náhodou aby to nevypadalo že jsem jen znus a sliz a spodina lidstva která rozsévá jen zlo a nevím co...tak si fakt myslím, že jsem schopná mít něco ráda (jako třeba děti Wink-->s těma si nejvíc rozumím) Very Happy
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
LukyF
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel

Registrace: 12.5. 2010

PříspěvekZaslal: po červenec 26, 2010 6:02 pm    Předmět: Citovat

Myslím si, že silnější je láska...ale nenávist je víc vidět, takže jsou více méně v rovnováze Very Happy .
Já si s dětma taky rozumím mnohdy líp než s "dospělýma". A bude to asi tím, že jsem tam někde v dalekém v čase svého dětství duševně zakrněl Confused .

Hele, tyhle zvraty znám. Dostat se ze stavu absolutní lásky, obdivu a sebeobětování do stavu naprostého zhnusení, odmítnutí a nesnášenlivosti mi jde fakt skvěle a někdy tak rychle, že musím sáhodlouze přemýšlet, ve kterém stádiu emočního kolotoče se vlastně nacházím...láska ale vždycky vyhrává...pokud to tedy je láska a ne jen přijetí setrvačnosti, strach z ublížení druhému a vnitřní sebedestruktivní toouha po sebeobětování částečně pramenící z pocitu sebenenávisti...

...kurňa, vím já vůbec, co je láska?

Very Happy
Haine_life
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel

PříspěvekZaslal: út červenec 27, 2010 12:11 am    Předmět: Citovat

no já si myslím že je silnější nenávist..láska každého vždycky přejde...tady mé oblíbené spojení "nic netrvá věčně" platí 100%....skončí to a pak je jen takové to hezké...ale láska už ne..kdežto nenávist je pořád...můžeš ji živit atd atd...láska je jen chemická reakce umocněná touhou a vášní..
děti jsou cool Wink a myslím že každý by si v sobě měl něco toho děstkého zanechat...aby to z něho dělalo lepšího člověka...
páni, nechtěla bych mít emoční kolotoč...mám problémy se normálně s něčím vyrovnávat..natož, abych měla ještě guláš Very Happy...to ti fakt nezávidím...a ty zvraty nejsou příjemné..ještě když narazíš fakt dost tvrdě...ale já to připouštím..zase je to moje chyba..on za o nemůže...myslel si že dělá dobrou věc...že mi lichotí a pomáhá...ale místo toho umocnoval ve mně něco, co vlastně neexistovalo..ale stejně...nějak i přes to jak moc ho omlouvám..tak ho i nesnáším...prostě mi připadá že lidem dělá dobře vidět mě v háji...nebo aspon vidět, že nejsem OK...
prcku já myslím že víš co je láska, jinak bys to tak nerozebíral Wink...myslím že každý z nás byl min jednou "zamilovaný"...někdo možná tak že už se z tohonikdy nevzpamatoval..někdo jen tak..že mu to přeletělo přes nos....já sem zamilovaná byla...a vždycyk to dopadlo tak že vlastně sem si myslela že sem ale asi sem nebyla Very Happy nebot já v životě pro nikoho nejsem důležitá..nejsem alfou omegou nikoho...neberu rodiče (i když tohle je asi o něčem jiném).....nenávidím jejich dotazy proč nikoho nemám..jestli nejsem lesbička atd...je to těžký být v téhle době taková jaká sem...nebo co si myslím že jsem...sestra to střídá, sestřenka jedna je těhotná, druhá má trvalého partnera..jen já ase černá ovce rodiny Sad...já hledám v životě něco jiného než kolík na který můžu každý večer nasedat...ale s tím mím black heart full of hate nenadělám asi nic mno Sad
Laura
Pravidelný uživatel
Pravidelný uživatel

Registrace: 30.3. 2010

PříspěvekZaslal: út červenec 27, 2010 5:41 am    Předmět: Citovat

Já mám dojem, že láska a nenávist jedno jest.
Nevidím to jako protiklady, nýbrž jako dvě strany jedné mince.
Opakem lásky vnímám spíše strach.
Haine_life
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel

PříspěvekZaslal: st červenec 28, 2010 12:26 am    Předmět: Citovat

ano ano..láska s nenávistí jdou ruku v ruce...ruka v nohavici..atd...to je na prd...a vždycky to tak bude...já jakožto člověk neschopen lásky k druhé osobě mám hold v sobě širší kořeny nenávistí...
a myslím že strach je něco jiného...ale určitě tam taky vždy bude...strach ze samoty atd atd
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Naše problémy -> Sebenenávist Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejít na: