Základní informace
· Úvod
· Co je to...
· Proč...?
· Proč chtít...?
· Vzpomínáme
· Dvanáctero
· Pomoc
· Rodičům a známým
· Kontakty na adminy
Reklama
Nabídka
· Domů
· Články
· Vaše příběhy
· Vaše tvorba
· Fóra
· Recenze
· Encyklopedie
· Časté dotazy
· Ankety
· Archiv článků
· Odkazy
· Poslat článek
· Soukromé zprávy
· Váš účet
· Vyhledat
· Doporučte nás
Kdo je online
V tuto chvíli je 70 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Přihlášení
Přezdívka

Heslo

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Budete moct upravit vzhled tohoto webu, nastavit zobrazení komentářů, posílat komentáře, posílat zprávy ostatním uživatelům a řadu dalších.
Odkazy

Fóra

Naše problémy
Fórum nejen o sebepoškozování

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Sebeubližování coby módní záležitost?
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4

Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Naše problémy -> Specifika
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Blizi
Site Admin
Site Admin

Registrace: 21.6. 2006

PříspěvekZaslal: so duben 18, 2009 11:41 am    Předmět: Re: Sebepoškozování a satanismus Citovat

maryanka napsal:
Setkal se tu někdy někdo s tím, že by ke vzniku sebepoškozování nějak přispělo koketování nebo vážné zabývání se satanismem?

Já jsem poznala pár lidí zabývající se satanismem (tedy pouze po internetu a spíše náhodně) a někteří praktikovali SU jako zdroj krve, která jim dle jejich slov chutnala, ale do jaké míry to byla pravda, netuším...
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
maryanka
Stálý uživatel
Stálý uživatel

Registrace: 26.8. 2006

PříspěvekZaslal: ne duben 19, 2009 8:02 pm    Předmět: Citovat

Dík za odpověď Smile
Jak by mohl satanismus souviset s pitím vlastní krve mi stejně moc nedochází Smile Ale oni sami ti "jungsatanisten" v tom asi mají pěkný guláš.

Snažím se pochopit ono krátký spojení gothic - magie - satanismus - vampýrismus - sebepoškozování, kteréžto všechny jevy na tolika blozích vesele koexistujou. Pořád mi prostě uniká, jak k tomu došlo. (gothici choděj v černým jako metalisti, metalisti jsou satanisti, gothic = sebepoškozován,a ve výsledku to vypadá, že sebepoškozování souvisí se satanismem)

(Snažím se to pochopit, protože z nedostatku jiné zábavy v šibeniční lhůtě odevzdání smolím práci, co by se měla zabývat sebepoškozováním z hlediska pastorační péče.)
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
dani
Uživatel
Uživatel

Registrace: 27.1. 2007

PříspěvekZaslal: čt duben 23, 2009 8:20 pm    Předmět: Citovat

Maryanka: Spojovat satanismus a sebepoškozování mi přijde jako nesmysl. Já v tom spíš vidím touhu se nějak zviditelnit, a být za každou cenu jiný než ostatní. Většina lidí, kteří halasně do světa vykřikují, že jsou satanisti a řežou se, to dělá spíš z pózy, než že by skutečně věděli, k jaké filozofii se hlásí. Toť můj názor.
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Naše problémy -> Specifika Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Strana 4 z 4

Přejít na: