Základní informace
· Úvod
· Co je to...
· Proč...?
· Proč chtít...?
· Vzpomínáme
· Dvanáctero
· Pomoc
· Rodičům a známým
· Kontakty na adminy
Reklama
Nabídka
· Domů
· Články
· Vaše příběhy
· Vaše tvorba
· Fóra
· Recenze
· Encyklopedie
· Časté dotazy
· Ankety
· Archiv článků
· Odkazy
· Poslat článek
· Soukromé zprávy
· Váš účet
· Vyhledat
· Doporučte nás
Kdo je online
V tuto chvíli je 73 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Přihlášení
Přezdívka

Heslo

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Budete moct upravit vzhled tohoto webu, nastavit zobrazení komentářů, posílat komentáře, posílat zprávy ostatním uživatelům a řadu dalších.
Odkazy

Fóra

Naše problémy
Fórum nejen o sebepoškozování

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Sebeubližování coby módní záležitost?
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Naše problémy -> Specifika
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
coco
Hrdina

Registrace: 27.12. 2006

PříspěvekZaslal: st únor 28, 2007 7:11 pm    Předmět: Citovat

(taky nemám ráda muže, ale některé muže jsem schopná jako muže nevnímat Mr. Green Twisted Evil)
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
derewi
Hrdina

Registrace: 1.7. 2006

PříspěvekZaslal: st únor 28, 2007 10:20 pm    Předmět: Citovat

Jako co/koho je vnímáš? Já je vnímám jako další otce, čili k zblití.
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
muclicek
Nový uživatel
Nový uživatel

Registrace: 28.2. 2007

PříspěvekZaslal: čt březen 01, 2007 6:50 am    Předmět: ___ Citovat

nebo se za ty jizvy budou taky stydět___co když se ale někdo řeže kvůly bolesti když někdo té osobě ublíží?to si budu pamatovat do smti Exclamation Question ___
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
derewi
Hrdina

Registrace: 1.7. 2006

PříspěvekZaslal: čt březen 01, 2007 9:17 am    Předmět: Citovat

Toto může být jeden z mnoha důvodů...je to odpověď na jeho/její ublížení.
coco
Hrdina

PříspěvekZaslal: čt březen 01, 2007 9:34 am    Předmět: Citovat

to záleží na konkrétní osobě, tom, jak působí + vypadá + projevuje se... mám třeba kamaráda, kterého jsem schopná vnímat spíš jako "kámošku", takže jsem si schopná s ním dobře pokecat... nebo tak
coco
Hrdina

PříspěvekZaslal: so únor 02, 2008 11:56 am    Předmět: Citovat

derewi napsal:
Já je vnímám jako další otce, čili k zblití.

Co v nich to zapříčiňuje? Jejich mužství/mužnost/bytí mužem ve smyslu fyzickém/psychickém/sociálním/celkovém? A co to znamená, jaká je definice, nutné předpoklady? Nebo podoba s otcem? Styčné body s otcovým chováním/povahou/nepříjemnými stránkami, fyzická podobnost, role? Ženské bytosti v sobě nemají jisté maskulinní aspekty? Ženské bytosti postrádají podobnosti s otcem? A co osoby typu intersex, popř. osoby neznámého pohlaví či vydávající se za pohlaví opačné (myslím např. při komunikaci po netu)?
A co děti? Je dítě-chlapec od narození mužem ("dalším otcem") anebo se jím stává - kdy, v jakém věku, co je kritériem a stane se nevyhnutelně "dalším otcem", i když ho znáš ještě z dob, kdy jím nebyl?
Existují spřátelené mužské bytosti (ne druhý otec), pokud ano, čím to je a kým jsou - přátelé, příbuzní, cizí?
coco
Hrdina

PříspěvekZaslal: po únor 04, 2008 9:24 am    Předmět: Citovat

derewi napsal:
Každopádně, nechci pokračovat v tradici (jen tím, že nechci děti, muže atd)

Myslíš, že je to jediná cesta, jak nepokračovat v tradici?
Chtěla bys to, ale odrazuje tě právě ta tradice, nebo po tom vůbec netoužíš?
Máš alternativní životní náplň nebo to cítíš jako ochuzení, vzdání se něčeho - tvé dobrovolné nebo nepřímo nucené odstrašujícími příklady?
immortal_death
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel

Registrace: 27.1. 2008

PříspěvekZaslal: ne březen 02, 2008 3:04 pm    Předmět: Re: Sebeubližování coby módní záležitost? Citovat

....

Naposledy upravil immortal_death dne st květen 13, 2009 1:34 pm, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
morgan
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel

Registrace: 4.11. 2007

PříspěvekZaslal: st březen 05, 2008 9:05 pm    Předmět: Re: Sebeubližování coby módní záležitost? Citovat

immortal_death napsal:
derewi napsal:
Nebo to spíše berete tak, že "díky" EMO" je SU zesměšňováno, bagatelizováno?

No, já si myslím že hodně lidí si spojuje SU s EMO.Právě proto se bojím to komukoli říct, protože nemám ráda dotazy typu: "A ty jsi EMO??" Nebo když někam přijdu v černém: "Ty patříš k EMO?" Ani nevím proč mi ty otázky tak vadí, asik právě proto že většina lidí si myslí, že ti co se řežou, pálí nebo si jinak ubližují mají něco společnýho s Emo nebo Gothic stylem.

což je podle mě blbost, takhle srovnávat emo styl a SU, je to něco úplně jinýho a jinak závažnýho.
immortal_death
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel

Registrace: 27.1. 2008

PříspěvekZaslal: čt březen 06, 2008 1:53 pm    Předmět: Re: Sebeubližování coby módní záležitost? Citovat

....

Naposledy upravil immortal_death dne st květen 13, 2009 1:37 pm, celkově upraveno 1 krát.
h725
Nový uživatel
Nový uživatel

Registrace: 25.2. 2008

PříspěvekZaslal: čt březen 06, 2008 9:30 pm    Předmět: Citovat

Asi bude moja otázka trosku mimo... čo je to EMO? Embarassed
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Blizi
Site Admin
Site Admin

Registrace: 21.6. 2006

PříspěvekZaslal: čt březen 06, 2008 10:24 pm    Předmět: Citovat

h725 napsal:
Asi bude moja otázka trosku mimo... čo je to EMO? Embarassed

http://cs.wikipedia.org/wiki/Emo
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Arthamielka
Anonymní

PříspěvekZaslal: so leden 31, 2009 11:41 am    Předmět: Citovat

Emáci sou prostě banda dežotů a debilů co nemají svůj názor a nedokáží se rozhodovat sami za sebe a když je in být EMO, tak sou emo... až bude in jezdit do školy traktorem, stoupne prodej traktorů..... ....
lesslie
Nový uživatel
Nový uživatel

Registrace: 25.5. 2008

PříspěvekZaslal: ne únor 01, 2009 2:42 am    Předmět: Citovat

Stát se EMO vyžaduje rozhodnutí. Když se mi líbí film který je právě hitem nebudu říkat, že se mi nelíbí jenom proto aby o mě někdo neřekl, že jdu s davem. EMO se k něčemu hlásí a je mezi nimi tak velký rozdíl jako v kterékoli jiné skupině.
Jsem ten poslední na světě. Mě nepřísluší právo soudit, můžu jen doufat, že moji soudci nebudou moc přísní. EMO mohou být mými soudci stejně jako kdokoliv jiný.
maryanka
Stálý uživatel
Stálý uživatel

Registrace: 26.8. 2006

PříspěvekZaslal: čt duben 16, 2009 2:57 pm    Předmět: Sebepoškozování a satanismus Citovat

Setkal se tu někdy někdo s tím, že by ke vzniku sebepoškozování nějak přispělo koketování nebo vážné zabývání se satanismem?
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Naše problémy -> Specifika Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 3 z 4

Přejít na: