Základní informace
· Úvod
· Co je to...
· Proč...?
· Proč chtít...?
· Vzpomínáme
· Dvanáctero
· Pomoc
· Rodičům a známým
· Kontakty na adminy
Reklama
Nabídka
· Domů
· Články
· Vaše příběhy
· Vaše tvorba
· Fóra
· Recenze
· Encyklopedie
· Časté dotazy
· Ankety
· Archiv článků
· Odkazy
· Poslat článek
· Soukromé zprávy
· Váš účet
· Vyhledat
· Doporučte nás
Kdo je online
V tuto chvíli je 69 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Přihlášení
Přezdívka

Heslo

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Budete moct upravit vzhled tohoto webu, nastavit zobrazení komentářů, posílat komentáře, posílat zprávy ostatním uživatelům a řadu dalších.
Odkazy

Fóra

Naše problémy
Fórum nejen o sebepoškozování

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Chutě?
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Naše problémy -> Psychózy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
coco
Hrdina

Registrace: 27.12. 2006

PříspěvekZaslal: út únor 13, 2007 11:42 am    Předmět: Citovat

to si nemyslím... jasně, záleží na tom, o čem člověk sní, do jaké míry to souzní s jeho reálnými schopnostmi a možnostmi, ale... & některé abstraktnější potřeby se dají naplnit různými způsoby
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
derewi
Hrdina

Registrace: 1.7. 2006

PříspěvekZaslal: čt únor 15, 2007 1:16 pm    Předmět: Citovat

To také. rozlišuješ mezi dětskými sny a sny dnešními? Jak se stavíš k dlouhodobým cílům typu...do stáří/ve stáří?
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
coco
Hrdina

PříspěvekZaslal: čt únor 15, 2007 1:31 pm    Předmět: Citovat

Nevím... mám pocit, že momentálně žádné sny nemám a těch dřívějších je mi líto. No, do stáří / ve stáří... to asi člověk musí brát s rezervou, těžko si může naplánovat na důchod třeba cestu kolem světa, když je celkem velká pravděpodobnost, že na tom nebude zdravotně & finančně ideálně... ...ale nějaké sny jsou asi potřeba, aby byl život k žití & aby bylo za čím jít... & modifikovat podle momentálních podmínek přece není totéž co vzdát se, dobrodružství se přece neodehrává jen v pralese a zpívat se dá i ve sprše Very Happy
derewi
Hrdina

PříspěvekZaslal: čt únor 15, 2007 1:47 pm    Předmět: Citovat

Myslela jsem tím např.do stáří musím přestat s tím a tamtím. Budu pracovat na tom a onom, abych si pak mohl užít zaslouženého klidu a vzpomínat na prožité...
coco
Hrdina

PříspěvekZaslal: čt únor 15, 2007 1:53 pm    Předmět: Citovat

Very Happy někdo říká, že věčné "přestávání" se zlozvyky ubírá lidem víc energie a víc jim škodí, než když v nich setrvají...
nevím, to je těžký, otázka je, jaký smysl mají odsouvaná předsevzetí, reálná bývají jen ta, na kterých člověk začne pracovat hned, nejen odkládá... i když je fakt, že některé neřešené věci časem narůstají až k neúnosnosti a právě jistá forma neúnosnosti je nutná, aby se člověk konečně odhodlal...
co já vím Nevim
A301P
Hrdina

Registrace: 22.7. 2006

PříspěvekZaslal: čt únor 15, 2007 6:39 pm    Předmět: Citovat

Derewi: Ty jo, to o čem jsi mluvila, nad tím jsem snad nikdy neuvažovala, nikdy mě nenapadlo na čem budu pracovat co chci dokázat... vlastně až teď si uvědomuji, že skutečně vením, co chci... Confused
coco
Hrdina

PříspěvekZaslal: ne únor 25, 2007 3:34 pm    Předmět: Citovat

Mívám ale tak strašnou chuť rozflákat talíř (nebo něco jinýho), vzít střep a ...

omlouvám se čtoucím, prostě se z toho tady vypisuju Confused
coco
Hrdina

PříspěvekZaslal: ne únor 25, 2007 3:37 pm    Předmět: Citovat

Taky skoro lituju, že jsem si to nikdy nevyzkoušela žiletkou, že by to mohlo být dobrý, ach jo Mad
blbý nápady, ale vtíravý a svůdný
coco
Hrdina

PříspěvekZaslal: ne únor 25, 2007 3:52 pm    Předmět: Citovat

hm, stýská se mi, jo, tak se to dá říct... ...nemám co dělat, tak vymýšlím blbosti, to bude ono Confused
A301P
Hrdina

PříspěvekZaslal: ne únor 25, 2007 3:56 pm    Předmět: Citovat

já si také říkám... chtěla bych to zkusit znovu... říznout se víc... nebo tak...
coco
Hrdina

PříspěvekZaslal: ne únor 25, 2007 3:59 pm    Předmět: Citovat

Vím, že je to rouhání, a že nesmím, a ani bych si neměla pohrávat s těmi myšlenkami, ale...
A301P
Hrdina

PříspěvekZaslal: ne únor 25, 2007 4:05 pm    Předmět: Citovat

Ale musíš? Prostě Tě to táhne?
coco
Hrdina

PříspěvekZaslal: ne únor 25, 2007 4:11 pm    Předmět: Citovat

Nevím, možná jsem nedisciplinovaná & neumím to odehnat, ale prostě to přijde jako záblesk, kmitne se myšlenka, představa... ...chce mě to zpátky
derewi
Hrdina

PříspěvekZaslal: ne únor 25, 2007 4:29 pm    Předmět: Citovat

I předtím to bylo o myšlence...a teď je to jiné...a přesto se nedá tvrdit, že pokud by nastal comeback, byl by to návrat...pocity by byly jiné, ovlivněné tím, že už jsi tam jednou byla.
coco
Hrdina

PříspěvekZaslal: ne únor 25, 2007 4:36 pm    Předmět: Citovat

Už jsem tam jednou byla a už jsem jednou byla od tama a ... Hehe, nu, ano, žádné stejné řeky... Laughing
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Naše problémy -> Psychózy Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 2 z 4

Přejít na: