Základní informace
· Úvod
· Co je to...
· Proč...?
· Proč chtít...?
· Vzpomínáme
· Dvanáctero
· Pomoc
· Rodičům a známým
· Kontakty na adminy
Reklama
Nabídka
· Domů
· Články
· Vaše příběhy
· Vaše tvorba
· Fóra
· Recenze
· Encyklopedie
· Časté dotazy
· Ankety
· Archiv článků
· Odkazy
· Poslat článek
· Soukromé zprávy
· Váš účet
· Vyhledat
· Doporučte nás
Kdo je online
V tuto chvíli je 70 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Přihlášení
Přezdívka

Heslo

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Budete moct upravit vzhled tohoto webu, nastavit zobrazení komentářů, posílat komentáře, posílat zprávy ostatním uživatelům a řadu dalších.
Odkazy

Fóra

Naše problémy
Fórum nejen o sebepoškozování

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Sebezraňující fantazie
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Naše problémy -> Specifika
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
maryanka
Stálý uživatel
Stálý uživatel

Registrace: 26.8. 2006

PříspěvekZaslal: po březen 19, 2007 7:25 pm    Předmět: Citovat

Složitá otázka. No, mohly by to být teraputické týmy, člověk a šelma psovitá Smile Jak by asi vypadal psoterapeutický výcvik?

Třeba maj zvířátka lepší, poněvadž instinktivní schopnost si vzájemně lízat rány Smile
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
derewi
Hrdina

Registrace: 1.7. 2006

PříspěvekZaslal: po březen 19, 2007 7:26 pm    Předmět: Citovat

Pes se psem Smile třeba pes z Čech by hovořil s obarveným psem z USA Smile
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
maryanka
Stálý uživatel
Stálý uživatel

PříspěvekZaslal: ne leden 06, 2008 4:42 pm    Předmět: Citovat

Si potřeuju se sebou popovídat. Kdyby někdo chtěl něco komentovat, nebude zbit.
Bejvám teď po delší časový úseky děsně napjatá, nabitá, cukám sebou, něco jako čokl s krví podlitejma očima, napjatejma slechama, s čumákem u země, co jede, čmuchá, slídí, nezastaví se, jakmile mu někdo naruší kruhy, hryzne.
Nejspíš to není nic novýho pod sluncem, je to něco starýho, ale poněkud proměněnýho. Moc se tíou možností nezabejvám, ale zdá se mi, že jsem nikdy nebyla blíž možnosti, že mi total hrábne, octnu se mimo sdílenou realitu, ve svý vlastní realitě a začnu se chovat hodně podivně a třeba i nebezpečně.
A v podobných stavech jsou nadále po ruce násilnický představy, ale taky transformovaný. Sice i sebezraňující, ale obecně míň a tak nějak míň osobně (můžu si představovat, jak patlám po stěnách krev z rozřezanjech předloktí, ale to spíš abych udělala pořádně provokativní a šokující bordel), no, těžko říct, ony jsou ty projevy příliš pestré. K tomu i různý výtržnický představy, rouhačský, násilí vůči druhejm a tak.
Cesta ven z napětí - někdo, něco odvede pozornost nebo pláč nebo Guajacuran.
A kurva strašně moc potřebuju o některejch věcech mluvit a není s kým. Potřebuju, aby mi někdo řek, že to je přechodová fáze, že to je zas jedna etapa, bitva, že přejde a zas budu o něco svobodnější, že to mám prostě tolerantně sledovat a odměnou za další projitým levlem běsů bude zas o něco větší vhled. Nebo něco jinýho řek. Prostě poskyt jakous takous zpětnou vazbu, která by dala aspoň náznak pevný půdy pod nohama. Už nevím, co sama sobě za účelem snazšího snášení toho, co se děje, vykládat a tomu, čím se ukldňuju vlastně asi nevěřím, tudíž to nemůže fungovat.
Lidi kolem žijou tak zkurveně jiný životy, jsou tak trapně mělký, tvářej se, že vopravdu nic nevědí o pekle a že žádný peklo v sobě nemaj. Víc už si asi neřeknu Smile
derewi
Hrdina

PříspěvekZaslal: pá červenec 18, 2008 2:37 pm    Předmět: Citovat

Zhruba před půlrokem jsem začala s "výjevy v hlavě" ve smylu totální sebedestrukce (představuji si, jak se polévám kyselinou, zabíjím se, jsem "obětí"náhody).
Třeba dnes jsem jela výtahem v Tescu. Jel dolů, do garáží, zrovna kolem projíždělo auto Arrow hned jsem si představila, že se nějaký šílenec rozjede přímo proti otevřeným výtahovým dveřím a vjede přímo dovnitř (rozměry auta neberu v potaz), namáčkne mě ke zdi a zrcadlo za mnou se roztříští na tisíce kousků (a ze mě je placka) Twisted Evil
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
maryanka
Stálý uživatel
Stálý uživatel

PříspěvekZaslal: so červenec 19, 2008 10:41 pm    Předmět: Citovat

A má to, že si to představuješ, třeba ten důsledek, že něco jiného, destruktivního neděláš? Nebo je to dalších způsob k mnoha jiným?
J
á jsem z části od sebedestruktivních vizí osvobozená. Za to si musím vyžírat negativní pocity vůči bližním, nenávidím svoji spolubydlící, je to fakt strašná, ale strašná kráva, úplně nemožná Smile

Mně spíš občas přepadaj takový chvíle, kdy se úplně otřesu nad sílou tý temný abstraktní destruktivní moci. Spíš občas přicházej představy brutálních pocitů a činů tak nějak anonymní. Je vlastně jedno, jestli se mě týkaj. Jde jen o tu sílu, kterou nemám zpracovanou a která umí ve vteřině strašlivě ničit, jedno jestli ve mně nebo v někom jiným, ďábelský oči temně svítící. Hororový, to jo. Ale s vědomím, že nejde o pohádku pro dospělý, ale o něco reálnýho, co mě vyzývá na souboj.

Byla jsem vůči sobě roky náležitě fantazijně brutální, tak kdybys to chtěla probrat trochu víc, jsem Ti v rámci omezenýho času při dokončování diplomky k dispozici Wink
maryanka
Stálý uživatel
Stálý uživatel

PříspěvekZaslal: po červenec 21, 2008 7:12 pm    Předmět: Citovat

no, už nějakej čas si nemůžu pocity dovolit, protože makám na diplomce, bude mít svině přes dvěstě stránek. a pak se budu muset učit na státnice, takže si zase nebudu moct dovolit pocity.
a je fakt, že práce s nožem termínu odevzdání na krku pocity vskutku nepřipouští. svým způsobem tahle práce snad i léčí, jelikož ji považuju za smysluplnou?
někde si to ale probublává. budu se muset srovnat s pokřikem fucking church a se spoustou divnejch věcí.
vlastně se mám asi dobře. nepíšu connie, ale ono jak jinak...
přítel si vyřezává diamant z pecky od broskve nebo čeho, už čtvrt hodiny...
derewi
Hrdina

PříspěvekZaslal: út červenec 22, 2008 8:53 pm    Předmět: Citovat

Jak to máš teď s přítelem? Stále se obcházíte ?
Máš se dobře, protože (nepíšeš Connie - ona Tobě ano)
(fantazijně se neničíš)
(děláš smysuplné věci)
?

Jakou máš vyhlídku budoucna po státnicích?
coco
Hrdina

Registrace: 27.12. 2006

PříspěvekZaslal: st červenec 23, 2008 7:10 pm    Předmět: Citovat

derewi napsal:
nepíšeš Connie - ona Tobě ano)

jak to víš? Twisted Evil
derewi
Hrdina

PříspěvekZaslal: st červenec 23, 2008 7:46 pm    Předmět: Citovat

Myslím, si že to vím, protože Connie lituje toho, co psala do mejlu.
Jelikož bylo psáno "Nepíšu Connie" a "jak jinak" - vyvození jest,že Connie psala, protože kdyby ne, tak by nebylo vyťukáno na klávesnici "to v uvozovkách napsané" Wink
Jestliže se derewi plete, tak je to blbé.
coco
Hrdina

PříspěvekZaslal: čt červenec 24, 2008 10:08 am    Předmět: Citovat

plete se Twisted Evil, ale connie si za to může sama, je nesrozumitelná a mlží Wink
derewi
Hrdina

PříspěvekZaslal: čt červenec 24, 2008 3:17 pm    Předmět: Citovat

tak to se derewi omlouvá. Třeba se mlha zvedne Cool
coco
Hrdina

PříspěvekZaslal: čt červenec 24, 2008 6:28 pm    Předmět: Citovat

nebo mlži odtáhnou Mr. Green
derewi
Hrdina

PříspěvekZaslal: čt červenec 24, 2008 7:02 pm    Předmět: Citovat

v zimě 100%
maryanka
Stálý uživatel
Stálý uživatel

PříspěvekZaslal: so červenec 26, 2008 11:28 am    Předmět: Citovat

no jo, holky zlatý... Smile
derewi
Hrdina

PříspěvekZaslal: so červenec 26, 2008 11:39 am    Předmět: Citovat

Já? Jájsem šedá Wink Exclamation
Jak se vede v parném dni?
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Naše problémy -> Specifika Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Strana 8 z 9

Přejít na: