Základní informace
· Úvod
· Co je to...
· Proč...?
· Proč chtít...?
· Vzpomínáme
· Dvanáctero
· Pomoc
· Rodičům a známým
· Kontakty na adminy
Reklama
Nabídka
· Domů
· Články
· Vaše příběhy
· Vaše tvorba
· Fóra
· Recenze
· Encyklopedie
· Časté dotazy
· Ankety
· Archiv článků
· Odkazy
· Poslat článek
· Soukromé zprávy
· Váš účet
· Vyhledat
· Doporučte nás
Kdo je online
V tuto chvíli je 49 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Přihlášení
Přezdívka

Heslo

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Budete moct upravit vzhled tohoto webu, nastavit zobrazení komentářů, posílat komentáře, posílat zprávy ostatním uživatelům a řadu dalších.
Odkazy

Fóra

Naše problémy
Fórum nejen o sebepoškozování

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Vy a jídlo
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Naše problémy -> Poruchy příjmu potravy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Laura
Pravidelný uživatel
Pravidelný uživatel

Registrace: 30.3. 2010

PříspěvekZaslal: pá prosinec 24, 2010 10:45 pm    Předmět: Citovat

Ano, přesně ten problém to je, jak píšeš. Ty NECHCEŠ s PPP skončit. A já taky ne. S každým přibytým kilogramem se prohloubí moje deprese a sníží sebeúcta, zvýší zlost na sebe a chuť si ublížit.
Dnes jsem si vzala dva Rivotrily, ať to zaspím (pár dní jdem moc nespala, tak by to chtělo), a ať si neublížím.

Až budem skutečně chtít se uzdravit, tak jistě najdem i způsob.
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Sonia
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel

Registrace: 22.9. 2010

PříspěvekZaslal: út prosinec 28, 2010 7:52 pm    Předmět: Citovat

Nechcem a nechcem s tým skončiť, pokojne by som sa vyhladovala na smrť, lebo - no, lebo ma opäť raz chytajú blbé stavy a som mimo. Ale hlavne som už doslova strážená, nech jem: dnes večer ku mne postavili brata, pretože som jedla veľmi neochotne, čakajúc, kým matka konečne odíde k TV, aby som mohla večeru vyhodiť.
Ako urobiť z jedla ešte väčšieho nepriateľa? No takto! Dúfam, že sa mi s príchodom školy podarí tváriť dokonale nevinne, aby som presvedčila mamu, že obedy vážne budem jesť! (Nebudem)
Dočerta aj so žrádlom, to by som kedysi fakt nepovedala, že s tým budú takéto problémy Evil or Very Mad
Laura
Pravidelný uživatel
Pravidelný uživatel

PříspěvekZaslal: út prosinec 28, 2010 11:39 pm    Předmět: Citovat

Při vší té hrůze Ti závidím to nechutenství. Já už po půl roce odpírání a hladovění nejsem schona si odepřít jídlo a místo jídla přímo žeru.
Nenasytná. Často se to z anorexie do záchv. přejídání nabo bulimie přesmykne, na to bacha.

Jinak Ti závidím, že jíst nemusíš, že nemáš chuť. To já mám pořád a neustále mslím na jídlo.

Dnes jsem jedla moc cukroví, a večer mi pak přibyly 4 rány na zápěstí. Jsou hnusné, stejně jako já sama, jak se cítím s tím velkým břichcem. Sad

Dnes jsem si říkala , jak se nsnáším, to není dobrý. Už bylo líp...
Sonia
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel

PříspěvekZaslal: st prosinec 29, 2010 2:03 pm    Předmět: Citovat

Neviem, či je to nejak moc závideniahodné. Teda ono by to bolo fajn, keby som naozaj nejedla, že by mi jedlo ani nechýbalo, ale keďže sa z môjho - skresleného - pohľadu tuším fakt približujem k násilnému husaciemu štopaniu, začínam jedlo z duše nenávidieť.
Vzala by som si od teba trochu toho hladu, nech už to stravovanie má nejaký význam...

Bude opäť lepšie. Sínusoida. Raz si dole, raz hore... Alebo sa mýlim?
Laura
Pravidelný uživatel
Pravidelný uživatel

PříspěvekZaslal: st prosinec 29, 2010 5:47 pm    Předmět: Citovat

Jasně že bude lépe. Protože kdyby bylo jen špatně a hůře, dávno bychom tu nebyli...
Sonia
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel

PříspěvekZaslal: st prosinec 29, 2010 7:47 pm    Předmět: Citovat

Možno niekto verí, že bude lepšie, aj keď je stále blbo - ja neviem, možné to je, i keď toľká nádej by bola fakt obdivuhodná.
Ale napokon, však to sama poznám. Stále si myslím, že nejakým zázrakom si dám glykémie do poriadku a stále sú zlé. Až mám pocit, že akákoľvek nádej na zlepšenie je nereálna... a je to spôsobené tým, že musím jesť, tak je to Twisted Evil (Už som sa asi učila priveľa a hrabe mi z toho?)
I keď dnes večer sa mi podarilo oklamať matku, ktorá sa motala po kuchyni, aby ma mala na očiach, tak, že som si síce odhrýzala z rožka, ale potajomky som ho vypľúvala do dlane. Klasické metódy, huh?
Laura
Pravidelný uživatel
Pravidelný uživatel

PříspěvekZaslal: st prosinec 29, 2010 10:24 pm    Předmět: Citovat

Děvče, ach jo, co s Tebou.
Řítíš se do pekel a víš to.
Snad se stane něco, co to včas zastaví. Co psycholog??? Ví, co děláš? Všechno?
Sonia
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel

PříspěvekZaslal: čt prosinec 30, 2010 1:32 pm    Předmět: Citovat

Do pekla sa rútim odvtedy, čo sa zo mňa stal nedisciplinovaný diabetik, snaha nejesť je už len čerešničkou na torte. Zatiaľ sa dokážem udržať ďalej od ostrých predmetov, nedokážem ale fungovať, povedzme, "ukázněným způsobem života", česky to znie skvelo... Netuším, čo by sa mohlo stať, aby som sa spamätala. Buď začnú druhotné komplikácie a potom sa budem snažiť zastaviť rozbehnutý vlak, alebo mi konečne zapne, že sa k sebe správam ako kretén!!!

Psychológ nevie, že sa snažím hladovať, terapia bola naposledy 7.12. a to som to ešte držala v tajnosti; zrejme mu to budem musieť pri najbližšej príležitosti vyklopiť. Potom by som s tým ale musela seknúť, a ja nemienim jesť viac, než je nutné Sad
Laura
Pravidelný uživatel
Pravidelný uživatel

PříspěvekZaslal: čt prosinec 30, 2010 2:31 pm    Předmět: Citovat

Tak jez jen tolik, co je nutné, ať utišíš tělo i duši, ale mluv o tom. psycholog by to vědět měl. Mmch. jak začneš velmi hubnout, není slepý, všimne si toho. myslím, že i ví, jaké city k němu chováš, to by byl slepej, aby to nepoznal. je to psycholog, musí mít na to nos.

Držím pěsti, ať si neubližuješ víc, než je nutné.
Sonia
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel

PříspěvekZaslal: čt prosinec 30, 2010 8:05 pm    Předmět: Citovat

No hej, poviem mu to. A svoje city sa snažím čo najlepšie skrývať, i keď neviem, čo si o mne pomyslel, keď som ho objímala s väčšou vervou, než by sa patrilo Hehe

Merci beaucoup.
"Ubližovať si viac, než je nutné" - ach, znie to zvláštne. Kiežby to nebolo nutné vôbec.
Laura
Pravidelný uživatel
Pravidelný uživatel

PříspěvekZaslal: po leden 03, 2011 3:23 pm    Předmět: Citovat

Jak jsi na tom, Sonia, s jídlem?

Já ráno už nemám hlad, pak dostanu vlčí hlad a 3 hodiny jím.
Zbytek dne se snažím nadměrný příjem vysportovat a jen pít.

Nezdravé, nehubnu, spíše tloustnu, ale prostě nedokážu být úplně bez jídla.

Ty ještě žiješ s tím hladověním?

Kdy jdeš vlastně k psychologovi-bubeníkovi?
Sonia
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel

PříspěvekZaslal: po leden 03, 2011 7:41 pm    Předmět: Citovat

Psychológ-bubeník by si možno na mňa mal občas vziať paličku a predstaviť si, že som bubon, rozumné argumenty na mňa neplatia. Pokiaľ tomu nič nepríde do cesty, terapia bude 11.1.

Nuž, stav s jedlom je asi nasledovný: ráno raňajky, no problem. Obedy tiež musím jesť. Vynechávam desiatu i olovrant, to si nik ani nevšimne, večer sa stále tvárim, že jem, ale nezjem nič.
Dnes mi bolo pohrozené, že ak budem v škole vynechávať obed, skutočne nastanú tvrdé opatrenia, tak uvažujem, čo s tým. Zrejme budem chodiť na obed, ale zjem jedine trochu mäsa (tam je mäso večne, blemc) a budem sa tváriť, že som plná na prasknutie. A ak to praskne, som v riti, ale povedať si nedám. Snáď niekedy.
Laura
Pravidelný uživatel
Pravidelný uživatel

PříspěvekZaslal: út leden 04, 2011 7:26 am    Předmět: Citovat

Jestli Ti nejede maso, tak jez přílohy. To se taky dá, ne?

Co glykemie, jak ta se tváří? Musíš asi dávkování přizpůsobit přijmu, ne? Co návštěvy u doktora, kontroly u diabetika, nic? Nepozná to?
Sonia
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel

PříspěvekZaslal: út leden 04, 2011 1:27 pm    Předmět: Citovat

Práveže prílohy nemienim jesť, z tých sa priberá (a z mäsa tiež a z vody a zo vzduchu a ach bože, hrabe mi).

Glykémie sú nepekne rozhádzané, asi si tiež moc nevedia zvyknúť na nižší príjem, ale pomaličky, postupne sa to zlepšuje. Prispôsobujem dávky, iste. A diabetologička vie, že nejedávam (čo som mala robiť, keď ma tam dovliekli záchranári, že som skolabovala), nahučala do mňa, nech "papám", tak som prikyvovala - a niečo jem, zas nieže nič, tak čo Smile
Laura
Pravidelný uživatel
Pravidelný uživatel

PříspěvekZaslal: út leden 04, 2011 2:52 pm    Předmět: Citovat

Sonia napsal:
(čo som mala robiť, keď ma tam dovliekli záchranári, že som skolabovala), )

No, pěkně, pěkně, tělo se zlobí.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Naše problémy -> Poruchy příjmu potravy Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Strana 7 z 9

Přejít na: