Základní informace
· Úvod
· Co je to...
· Proč...?
· Proč chtít...?
· Vzpomínáme
· Dvanáctero
· Pomoc
· Rodičům a známým
· Kontakty na adminy
Reklama
Nabídka
· Domů
· Články
· Vaše příběhy
· Vaše tvorba
· Fóra
· Recenze
· Encyklopedie
· Časté dotazy
· Ankety
· Archiv článků
· Odkazy
· Poslat článek
· Soukromé zprávy
· Váš účet
· Vyhledat
· Doporučte nás
Kdo je online
V tuto chvíli je 70 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Přihlášení
Přezdívka

Heslo

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Budete moct upravit vzhled tohoto webu, nastavit zobrazení komentářů, posílat komentáře, posílat zprávy ostatním uživatelům a řadu dalších.
Odkazy

Fóra

Naše problémy
Fórum nejen o sebepoškozování

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Smích
Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Naše problémy -> Odreagování
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
katyatyy
Stálý uživatel
Stálý uživatel

Registrace: 3.7. 2006

PříspěvekZaslal: ne srpen 06, 2006 10:28 am    Předmět: Smích Citovat

Lidičky,
pojďte se jěn tak smát Laughing Very Happy Very Happy Very Happy Laughing

Terapii smíchem doporučuje MuDr. Nešpor z Bohnic Mr. Green
a ono to fakt pomáhá Razz Razz Mr. Green Mr. Green

Já vím, jsem cvok, ale chce se mi smát Laughing Laughing Razz
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
silence
Nový uživatel
Nový uživatel

Registrace: 21.7. 2006

PříspěvekZaslal: ne srpen 06, 2006 11:25 am    Předmět: Citovat

Katy, nejsi cvok Very Happy
,,miliony" těch smajlíku, co jsi do té zprávy napsala mě rozesmálo Wink
ty se fakt ,,řehtáš" viď? Razz
no, protože je to nyní u nás doma aktuální, přidám tuhle stupidní hádanku:Co je to maximalni průjem? Když běháš na záchod tak rychle, že se cestou potkáváš.....možná brzo budu Wink
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
katyatyy
Stálý uživatel
Stálý uživatel

PříspěvekZaslal: ne srpen 06, 2006 12:16 pm    Předmět: Citovat

Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Razz Razz Razz Very Happy Very Happy Laughing
jasný, že se řehtám, ani nevím proč Razz Razz

ten vtip je trefný, asi u vás taky řádí nějaké střevní potíže, jako ve většine republiky, viď Mr. Green Laughing

smích léčí Cool
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
kostrenka
Nový uživatel
Nový uživatel

Registrace: 20.7. 2006

PříspěvekZaslal: ne srpen 06, 2006 1:41 pm    Předmět: Re: Smích Citovat

Citace:
Já vím, jsem cvok, ale chce se mi smát

me se chce vzdycky smat na nevhodnejch mistech. treba v trolejbusu.. vsichni zticha a me zrovna napadne neco vtipnyho Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

a uz mam na sobe nalepeny vsechny pohledy vsech cestujicich Very Happy Very Happy
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
silence
Nový uživatel
Nový uživatel

PříspěvekZaslal: po srpen 07, 2006 7:45 am    Předmět: Citovat

Kostrenko, mám strašně bujnou fantazii a pod větou, že jsi na sobě měla nalepaný pohledy cestujících jsem si představila, jak jsi oblepená čumkartama Razz
jinak máš pravdu, že jsem taky expert na smích na nevhodných místech..asi je to taky tím že mám ráda suchý, trochu ironický , někdy až drsný humor...třeba mě rozesměje úplně stupidní vtípek:

pane doktore, když si sáhnu prstem sem, tak to bolí...doktror učeně odpoví, tak si tam nesahejte a bude po bolesti.

nebo pane Novák, v kolenou máte vodu, v ledvinách písek, ještě si kupte cement a můžete začít stavětSurprised))
tatana.larinova
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel

Registrace: 29.6. 2006

PříspěvekZaslal: po srpen 07, 2006 11:45 am    Předmět: Citovat

Very Happy Very Happy Very Happy holky, vy jste prdlý, to je perfektní Laughing vtipy supr! S tím smíchem na nejnevhodnějších místech - to znám, byla jsem na józe a kdo jen trochu tušíte, v jedné části bývá i meditace - všichni leží tiše na podložkách a relaxují... no řekněte, není to nejlepší chvíle pro záchvat smíchu? Laughing Musela jsem odejít na záchod Mr. Green
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky MSN Messenger
katyatyy
Stálý uživatel
Stálý uživatel

PříspěvekZaslal: po srpen 07, 2006 2:04 pm    Předmět: Citovat

tatana.larinova napsal:
byla jsem na józe a kdo jen trochu tušíte, v jedné části bývá i meditace - všichni leží tiše na podložkách a relaxují... no řekněte, není to nejlepší chvíle pro záchvat smíchu? Laughing Musela jsem odejít na záchod Mr. Green

to je hustý, aničko, tohle snad vyhrává Very Happy Razz Very Happy Razz Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Manicka
Nový uživatel
Nový uživatel

Registrace: 24.7. 2006

PříspěvekZaslal: po srpen 07, 2006 8:58 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, o záchvatech smíchu vim taky svoje. Very Happy Jak sem byla s rodinou na dovolený, tak mě mámy přítel rozesmál vždycky v blbou chvíli, zrovna sem se chtěla napít a on něco řek, já se začala dusit a pití sem měla až v nose, rychle sem vyletěla a běžela sem na záchod a smála sem se tak blbě že si jeden chlap myslel že brečim.... takže se to stalo dvakrát v restauraci a pak mi to udělal při snídani když sem pila horkej čaj... Confused
silence
Nový uživatel
Nový uživatel

PříspěvekZaslal: út srpen 08, 2006 5:22 am    Předmět: Citovat

jedna taková příhodička ze života(mého) ona není apriory vtipná,ale s odstupem času se tak jevíSurprised)) šla jsem k psychiatričce..mimo jiné jsem se dostala do silných depresí, jenže problém je, že čím je mi hůř, tím víc se směju..sama sobě..všemu:o)) přesvědčovala jsem psychiatričku o tom, že jsem cvok a potřebuju léčbu, ona mě spíš považovala za cvoka kvůli tomu, že si myslím, že jsem cvok Laughing
kostrenka
Nový uživatel
Nový uživatel

PříspěvekZaslal: út srpen 08, 2006 11:54 am    Předmět: Citovat

Citace:
no řekněte, není to nejlepší chvíle pro záchvat smíchu?

looooooooooooooool Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy tohle se mi stava ve skole, pisemka vsichni ticho a kdo se nezacne smmááát hjako trotl?? no a na zachod sem nesmela kdybych tam nahodou mela tahaky Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy nicmene kdyz sem vyfasovala 4 tak me smich presel Very Happy
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
kostrenka
Nový uživatel
Nový uživatel

PříspěvekZaslal: út srpen 08, 2006 11:56 am    Předmět: Citovat

Citace:
vždycky v blbou chvíli, zrovna sem se chtěla napít

jo to znám, jednou se mi vrátila cola nosem , fakt skvely Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy a jednou mi ve skole prolitla nosem rejze.. nechutny no Very Happy Very Happy Mr. Green
katyatyy
Stálý uživatel
Stálý uživatel

PříspěvekZaslal: út srpen 08, 2006 12:56 pm    Předmět: Citovat

kostrenka napsal:
jo to znám, jednou se mi vrátila cola nosem , fakt skvely Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy a jednou mi ve skole prolitla nosem rejze.. nechutny no Very Happy Very Happy Mr. Green

ty jsi trotlík, začala jsem se tu trhat smíchy Razz Razz Razz Very Happy Very Happy Mr. Green
ale to s tou rýží je opravdu trochu nechutnéSmile
kostrenka
Nový uživatel
Nový uživatel

PříspěvekZaslal: út srpen 08, 2006 7:15 pm    Předmět: Citovat

Citace:
s tou rýží je opravdu trochu nechutnéSmile

kamoska na kterou letela to rikala taky Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
HappinessIsDead
Nový uživatel
Nový uživatel

Registrace: 22.7. 2006

PříspěvekZaslal: st srpen 09, 2006 1:07 am    Předmět: Citovat

Smích je jen povrchní závoj bolesti.
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kostrenka
Nový uživatel
Nový uživatel

PříspěvekZaslal: st srpen 09, 2006 10:44 am    Předmět: Citovat

HappinessIsDead napsal:
Smích je jen povrchní závoj bolesti.

mel bys lepsi napad?
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Naše problémy -> Odreagování Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

Přejít na: