Základní informace
· Úvod
· Co je to...
· Proč...?
· Proč chtít...?
· Vzpomínáme
· Dvanáctero
· Pomoc
· Rodičům a známým
· Kontakty na adminy
Reklama
Nabídka
· Domů
· Články
· Vaše příběhy
· Vaše tvorba
· Fóra
· Recenze
· Encyklopedie
· Časté dotazy
· Ankety
· Archiv článků
· Odkazy
· Poslat článek
· Soukromé zprávy
· Váš účet
· Vyhledat
· Doporučte nás
Kdo je online
V tuto chvíli je 71 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Přihlášení
Přezdívka

Heslo

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Budete moct upravit vzhled tohoto webu, nastavit zobrazení komentářů, posílat komentáře, posílat zprávy ostatním uživatelům a řadu dalších.
Odkazy

Fóra

Naše problémy
Fórum nejen o sebepoškozování

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

vymluvy?
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Naše problémy -> O sebeubližování
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Haine_life
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel

Registrace: 3.11. 2007

PříspěvekZaslal: ne březen 02, 2008 10:08 pm    Předmět: Citovat

můj rekord jsou skoro tři měsíce...ale nevěříte jaké jsou to těžké chvíle..stejně si myslím že to brzy přijde..
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
immortal_death
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel

Registrace: 27.1. 2008

PříspěvekZaslal: po březen 03, 2008 1:38 pm    Předmět: Citovat

....

Naposledy upravil immortal_death dne st květen 13, 2009 1:33 pm, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
morgan
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel

Registrace: 4.11. 2007

PříspěvekZaslal: út březen 04, 2008 6:54 pm    Předmět: Citovat

immortal_death napsal:
Haine_life napsal:
můj rekord jsou skoro tři měsíce...

Tak to gratuluju Smile

Já taky, jsi dobrá.
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
tatana.larinova
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel

Registrace: 29.6. 2006

PříspěvekZaslal: út březen 04, 2008 6:55 pm    Předmět: Citovat

immortal_death napsal:
h725:
No, někdy se mi tdá že jsem určená k tomu abych byla do smrti sama...to mám chut´ vzít si žiletku a zkončit to...ale pak mě nějak "osvítí" a uvědomím si že to je blbost...

Tyhle pocity znám + ještě naprostý a totální chaos v citové oblasti (nikdy nebudu moct chodit s klukem, mít normální vztah - i kdyby mě někdo chtěl - apod.).
Chce to se trošku uvolnit, uvědomit si, že si můžeš vystačit i sama se sebou, že zvládáš být sama se sebou a že svět nestojí na tom někoho mít nebo nemít např. jen proto, že tvé okolí je spárované. Třeba když se od té myšlenky trošičku odpoutáš a nebudeš se jí tak křečovitě držet, tak to přijde samo... Smile
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky MSN Messenger
h725
Nový uživatel
Nový uživatel

Registrace: 25.2. 2008

PříspěvekZaslal: út březen 04, 2008 7:31 pm    Předmět: Citovat

Tak teraz s tebou nesúhlasím...
Ja som tiež sam... nechcem sa sťažovať(nie je dôležite či som sam z vlastnej chyby alebo nie)
Ale sú jednoducho chvíľky ked nedokážem byt sam..
Rozumiem vete"dôverovať/veriť len sám sebe"... to je samozrejmosť... "ALE"
ked prídeš domov je lepšie ked Ta niekto bude čakať...
človek nie je stavaný na to aby bol sám... sám sa teraz čudujem že to to píšem... ale žiaľ je to tak...
Ide len o to či si to priznáme alebo nie...
h725
Nový uživatel
Nový uživatel

PříspěvekZaslal: st březen 05, 2008 12:33 pm    Předmět: Citovat

Tak na to neviem čo povedať.....
Smutné a komicke zaroveň...
Môžem akurát podotknuť... podobne to mame viacerý
immortal_death
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel

PříspěvekZaslal: st březen 05, 2008 12:36 pm    Předmět: Citovat

....

Naposledy upravil immortal_death dne st květen 13, 2009 1:32 pm, celkově upraveno 2 krát.
tatana.larinova
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel

PříspěvekZaslal: st březen 05, 2008 3:48 pm    Předmět: Citovat

h725 napsal:
Tak teraz s tebou nesúhlasím...
Ja som tiež sam... nechcem sa sťažovať(nie je dôležite či som sam z vlastnej chyby alebo nie)
Ale sú jednoducho chvíľky ked nedokážem byt sam..
Rozumiem vete"dôverovať/veriť len sám sebe"... to je samozrejmosť... "ALE"
ked prídeš domov je lepšie ked Ta niekto bude čakať...
človek nie je stavaný na to aby bol sám... sám sa teraz čudujem že to to píšem... ale žiaľ je to tak...
Ide len o to či si to priznáme alebo nie...

Jasně, máš pravdu, že tenhle postoj nejde mít vždycky. Každému, kdo nikoho nemá, se musí někdy zastesknout, že je sám... to je pochopitelné. Jen celkově by se tím neměl nechat skolit...

A k tobě konkrétně - pokud se vracíš do prázdného bytu - můžeš si pořídit kočku nebo psa! Možná zní tahle rada naivně a banálně a můžeš říct, že ti člověka nenahradí - a to bys měl samozřejmě pravdu - ale určitě je milejší přijít do bytu, kde na tebe za dveřmi bude čekat alespoň přítel zvířecí Smile. A když se tak vezme, i terapeutické působení zvířat na lidi je dokázáno Smile.
Neříkám, že díky němu najdeš partnerku (jako třeba ve 101 dalmatinech Very Happy), ale že se to s ním bude snášet lépe...
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky MSN Messenger
h725
Nový uživatel
Nový uživatel

PříspěvekZaslal: st březen 05, 2008 3:52 pm    Předmět: Citovat

Laughing (nevidel som 101 dalmatincov)..
Ziaľ nemám čas na mačku alebo psa....
Ja ked prídem domov tak si čistím zbrane... som trošku zberateľ... Embarassed
Aby sme sa chápali.... nie vždy ale sem-tam mi je smutno... asi toľko som chcel...
tatana.larinova
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel

PříspěvekZaslal: st březen 05, 2008 4:03 pm    Předmět: Citovat

h725 napsal:
Laughing (nevidel som 101 dalmatincov)..
Ziaľ nemám čas na mačku alebo psa....
Ja ked prídem domov tak si čistím zbrane... som trošku zberateľ... Embarassed
Aby sme sa chápali.... nie vždy ale sem-tam mi je smutno... asi toľko som chcel...

Tak to je asi přirozené... Rose spíš bych řekla, abys to zkoušel brát trochu s nadhledem (není lehké, vím) a zaměstnat se nějak, aby ses rozptýlil... začít třeba chodit někam ven, což by byla i dobrá příležitost pro seznámení...? Smile
Jinak kočka je veeelmi samostatné zvíře, a kdybys měl dvě Very Happy tak by se zabavily samy Razz
Neviděl jsi 101 dalmatinů??? Tak to je faux-pas (doufám, že to píšu správně Very Happy) největší! Taková zásadní neznalost Very Happy dovol mi tedy lehce nastínit děj - nebo alesoň tu část, která je pro nás zásadní, tedy začátek filmu. Anita, majitelka dalmatinky Perdy, se na procházce potká s Rogerem, majitelem dalmatina Ponga. Psy si páníčci málem omylem vymění, Anita - podezřívajíc Rogera, že jí chtěl její fenku ukrást - praští Rogera po hlavě kabelkou, ve které nosí cihly (!) a tímto roztomilým úvodem se všichni 4 seznámí, zalíbí se a samozřejmě film končí svatbou Very Happy tak co, nelíbilo by se ti takové seznámení? Very Happy
h725
Nový uživatel
Nový uživatel

PříspěvekZaslal: st březen 05, 2008 4:10 pm    Předmět: Citovat

praští Rogera po hlavě kabelkou, ve které nosí cihly (!) a tímto roztomilým úvodem se všichni 4 seznámí, zalíbí se a samozřejmě film končí svatbou Very Happy tak co, nelíbilo by se ti takové seznámení? Very Happy[/quote]

Tak to bvy bolo milé... isť so psom na prechadzku,zoznámiť sa ... potom svadba.... nebudem klamať...chcel by som svoju rodinu..
Ale kabelkou v ktorej su tehly po hlave????
To neznie príjemne... Embarassed
tatana.larinova
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel

PříspěvekZaslal: st březen 05, 2008 4:15 pm    Předmět: Citovat

h725 napsal:
praští Rogera po hlavě kabelkou, ve které nosí cihly (!) a tímto roztomilým úvodem se všichni 4 seznámí, zalíbí se a samozřejmě film končí svatbou Very Happy tak co, nelíbilo by se ti takové seznámení? Very Happy

Tak to bvy bolo milé... isť so psom na prechadzku,zoznámiť sa ... potom svadba.... nebudem klamať...chcel by som svoju rodinu..
Ale kabelkou v ktorej su tehly po hlave????
To neznie príjemne... Embarassed[/quote]

Tak ona má v kabelce cihly proto, že snad dostavují domek či co a ona sbírá materiál na stavbu kde jen může Very Happy takže si můžeš říct, že je to vlastně velmi praktická žena, hm? Very Happy
tatana.larinova
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel

PříspěvekZaslal: st březen 05, 2008 4:19 pm    Předmět: Citovat

immortal_death napsal:
[quote=] Tyhle pocity znám + ještě naprostý a totální chaos v citové oblasti (nikdy nebudu moct chodit s klukem, mít normální vztah - i kdyby mě někdo chtěl - apod.).

Jsem ráda že se tu najde někdo kdo mě chápe a rozumí mi. ořád si říkám že kluka který by mě milovat nenajdu i kdybych se postavila na řasy...Taky, kdo by mě chtěl, že?! Začínám se o tom postupně více přesvědčovat... Sad

A proč by tě někdo nechtěl? V čem jsi horší, než ostatní? Proč bys neměla mít právo na lásku?

Citace:
Chce to se trošku uvolnit, uvědomit si, že si můžeš vystačit i sama se sebou, že zvládáš být sama se sebou a že svět nestojí na tom někoho mít nebo nemít např. jen proto, že tvé okolí je spárované. Třeba když se od té myšlenky trošičku odpoutáš a nebudeš se jí tak křečovitě držet, tak to přijde samo...

Já vím, ale už jsem dlouho sama a nějak mi to začíná vadit. Ani nechápu proč. Samotu mám ráda, dá se říct že ji doslova miluju, tak proč??

Možná proto, že máš dojem, že ještě nejsi "úplná"... aspoň takhle jsem to měla já. Jakoby část mne ještě bloudila někde venku, mimo mne... s příchodem přítele do mého života jsem získala pocit naplnění, užitečnosti (někdo mě opravdu chce a potřebuje, ať je to jakkoliv neuvěřitelné Surprised) a snad i síly...
Ale tohle čeká i tebe, věřím tomu! A ty věř taky!
Rose
immortal_death
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel

PříspěvekZaslal: st březen 05, 2008 4:59 pm    Předmět: Citovat

....

Naposledy upravil immortal_death dne st květen 13, 2009 1:31 pm, celkově upraveno 1 krát.
h725
Nový uživatel
Nový uživatel

PříspěvekZaslal: st březen 05, 2008 5:03 pm    Předmět: Citovat

immortal_death
Môžem otázku???
Definuj mi "krásny človek"
Podľa čoho súdiš že nepatríš k tým krásnym?
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Naše problémy -> O sebeubližování Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Strana 7 z 9

Přejít na: