Základní informace
· Úvod
· Co je to...
· Proč...?
· Proč chtít...?
· Vzpomínáme
· Dvanáctero
· Pomoc
· Rodičům a známým
· Kontakty na adminy
Reklama
Nabídka
· Domů
· Články
· Vaše příběhy
· Vaše tvorba
· Fóra
· Recenze
· Encyklopedie
· Časté dotazy
· Ankety
· Archiv článků
· Odkazy
· Poslat článek
· Soukromé zprávy
· Váš účet
· Vyhledat
· Doporučte nás
Kdo je online
V tuto chvíli je 63 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Přihlášení
Přezdívka

Heslo

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Budete moct upravit vzhled tohoto webu, nastavit zobrazení komentářů, posílat komentáře, posílat zprávy ostatním uživatelům a řadu dalších.
Odkazy

Fóra

Naše problémy
Fórum nejen o sebepoškozování

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Právo na sebevraždu
Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Naše problémy -> Sebevražda
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Má člověk právo ukončit svůj život sebevraždou?
ano
73%
 73%  [ 19 ]
jen za výjimečných podmínek (jakých?)
23%
 23%  [ 6 ]
ne
3%
 3%  [ 1 ]
Celkem hlasů : 26

Autor Zpráva
kristyna
Nový uživatel
Nový uživatel

Registrace: 9.5. 2008

PříspěvekZaslal: čt červenec 17, 2008 11:33 am    Předmět: Citovat

to, jestli má člověk právo na sebevraždu je podle mého dosti diskutabilní věc.víte, jiné to podle mě je, když se zabije otec a manžel, živitel rodiny jen proto že má finanční krizi.takové lidi považuji za sraby, protože nechat bez pomoci sobecky trpět ženu a malé děti... a něco jiného je, když to ukončí např mladá dívka kterou po dlouhém vztahu nechá člověk, pro kterého by dýchala a doma má problémy. ale zase-měla život před sebou Sad nevím nevím.
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Jitka
Nový uživatel
Nový uživatel

Registrace: 23.7. 2008

PříspěvekZaslal: st červenec 23, 2008 12:45 pm    Předmět: Citovat

Ahoj. Ráda bych věděla, zda někdo z přispěvovatelů měl někoho blízkého, kdo spáchal sebevraždu. Pokud je to tady už někde uvedeno, omlouvám se, ještě jsem celý web neprošla. Díky.
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Arthamielka
Anonymní

PříspěvekZaslal: st červenec 23, 2008 12:49 pm    Předmět: Citovat

...

Naposledy upravil Arthamielka dne pá březen 13, 2009 3:41 pm, celkově upraveno 1 krát.
nauro
Nový uživatel
Nový uživatel

Registrace: 25.4. 2008

PříspěvekZaslal: st červenec 23, 2008 11:43 pm    Předmět: Citovat

Ahoj.Zažila jsem "pouze" 3 pokusy o sebevraždu u lidí mé osobě blízkých.Opravdu si nejsem jistá,jestli jsem na někoho nezapomněla.Nechce se mi vracet tuto minulost a vzpomínat.Nikam to nevede.
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Ivka
Nový uživatel
Nový uživatel

PříspěvekZaslal: čt červenec 24, 2008 9:17 am    Předmět: Citovat

Ahoj! Staci mi se porozhlednout v sirsi rodine. Naleznu nekolik nezdarenych ale i zdarenych pokusu (2). Ale jen z jedne strany, ta druha je v "poradku". Sama jsem prezila par svych pokusu, mela a mam k tomu urcite duvody, jestli to lze tak napsat.

Myslite si, ze k tomu muze mit clovek vrozene predpoklady, nebo ze je to ziskane az v prubehu zivota? (Kdybych vyrustala v jinem prostredi, ani by me to nenapadlo?)

Muj nazor: clovek ma na to pravo. Ale smi to udelat, jen kdyz ma k tomu svuj duvod (1 i vice), ktery je dost zavazny. Moc nechapu ty lidi, kteri to delaji impulsivne. Potom sebevrazdy lituji, kdyz ji preziji...
coco
Hrdina

Registrace: 27.12. 2006

PříspěvekZaslal: po srpen 25, 2008 11:27 am    Předmět: Citovat

http://www.csfd.cz/film/133874-hlas-more-mar-adentro/
http://www.csfd.cz/film/103453-invaze-barbaru-invasions-barbares-les/
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Jitka
Nový uživatel
Nový uživatel

PříspěvekZaslal: st srpen 27, 2008 12:28 pm    Předmět: Citovat

Ahoj všem. Ráda bych věděla, zda je mezi Vámi člověk, který se opravdu na odchod připravuje. Moc by mi pomohlo, kdybych s ním mohla být v nějakém kontaktu. Mrzí mě, že to nemůžu probírat s nikým v mém okolí, zkoušela jsem to, ale od nikoho z nich se žádné pomoci nedočkám...
coco
Hrdina

Registrace: 27.12. 2006

PříspěvekZaslal: st srpen 27, 2008 2:26 pm    Předmět: Citovat

dnes bude http://www.csfd.cz/film/31777-zivot-jako-smrtelna-choroba-prenasena-pohlavni-cestou-zycie-jako-smiertelna-choroba-przenoszona-droga-plciowa/
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
ShelbyGT500
Nový uživatel
Nový uživatel

Registrace: 17.3. 2011

PříspěvekZaslal: st březen 30, 2011 10:14 pm    Předmět: Citovat

Já myslim, že každý člověk má právo na sebevraždu. Je to jeho život a může si s ním dělat co chce.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Naše problémy -> Sebevražda Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

Přejít na: