Základní informace
· Úvod
· Co je to...
· Proč...?
· Proč chtít...?
· Vzpomínáme
· Dvanáctero
· Pomoc
· Rodičům a známým
· Kontakty na adminy
Reklama
Nabídka
· Domů
· Články
· Vaše příběhy
· Vaše tvorba
· Fóra
· Recenze
· Encyklopedie
· Časté dotazy
· Ankety
· Archiv článků
· Odkazy
· Poslat článek
· Soukromé zprávy
· Váš účet
· Vyhledat
· Doporučte nás
Kdo je online
V tuto chvíli je 49 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Přihlášení
Přezdívka

Heslo

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Budete moct upravit vzhled tohoto webu, nastavit zobrazení komentářů, posílat komentáře, posílat zprávy ostatním uživatelům a řadu dalších.
Odkazy

Fóra

Naše problémy
Fórum nejen o sebepoškozování

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Nenávist?
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Naše problémy -> Sebenenávist
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kostrenka
Nový uživatel
Nový uživatel

Registrace: 20.7. 2006

PříspěvekZaslal: pá červenec 21, 2006 1:52 pm    Předmět: Nenavist? Citovat

Nekdy mam obdobi kdy si vubec neverim, treba me oslovi nejakej peknej kluk a ja jenom ze nemam cas a odejdu rychle pryc... a pak doma premejslim proc sem se nedala do reci a nenavidim se za moji blbost... (například...)

Sou ale i jiny dny kdy bych ho klidne oslovila ja, dny kdy si verim vsechno se mi dari a myslim si ze je zase vsechno uplne v pohode a pak zase... Crying or Very sad
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Blizi
Site Admin
Site Admin

Registrace: 21.6. 2006

PříspěvekZaslal: pá červenec 21, 2006 3:41 pm    Předmět: Re: Nenavist? Citovat

kostrenka napsal:
Sou ale i jiny dny kdy bych ho klidne oslovila ja, dny kdy si verim vsechno se mi dari a myslim si ze je zase vsechno uplne v pohode a pak zase... Crying or Very sad

Chtělo by to zjistit, co zapřičiňuje ty výkyvy v sebevědomí, čím to, že se najednou zlepší a jindy je malinké. Dost mě to zaujalo, protože mám sebehodnocení pořád malé a takové změny mi přijdou nezvyklé.
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kostrenka
Nový uživatel
Nový uživatel

PříspěvekZaslal: pá červenec 21, 2006 3:59 pm    Předmět: Re: Nenavist? Citovat

Citace:
Dost mě to zaujalo, protože mám sebehodnocení pořád malé a takové změny mi přijdou nezvyklé

Me by to taky zajimalo... vetsinou je to po tom co se mi neco povede, ojedinele namalovat "peknej" obrazek, ve skole dostat 1 z fyziky, chemie a podobnejch ee predmetu, koupit si neco peknyho, seznamit se s nekym novym.. to pak mam naladu vetsi a kdyz se k tomu jeste dari dál pak sem celkem OK ale nic netrva vecne a za tyden se nestane zadna "povzbuzujici" udalost, prave naopak, do toho vseho se zacnu rezat a pak uz je vsechno v p... Rolling Eyes
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Blizi
Site Admin
Site Admin

PříspěvekZaslal: so červenec 22, 2006 7:28 pm    Předmět: Obrazky Citovat

Kostrenka, malujes nebo kreslis obrazky? Rada bych tu udelala galerii obrazku, takze kdybys chtela je tu zverejnit, prosim, posli na mail.
kostrenka
Nový uživatel
Nový uživatel

PříspěvekZaslal: ne červenec 23, 2006 9:37 am    Předmět: Re: Obrazky Citovat

Blizi napsal:
Kostrenka, malujes nebo kreslis obrazky? Rada bych tu udelala galerii obrazku, takze kdybys chtela je tu zverejnit, prosim, posli na mail.

Vetsinu stejne znackam ale muzu se ti po necem podivat, stejne sou to cmaranice ale...
Blizi
Site Admin
Site Admin

PříspěvekZaslal: ne červenec 23, 2006 10:46 am    Předmět: Re: Obrazky Citovat

kostrenka napsal:

Vetsinu stejne znackam ale muzu se ti po necem podivat, stejne sou to cmaranice ale...

Byla bys moc hodna, cmaranice jsou nejlepsi Wink
kostrenka
Nový uživatel
Nový uživatel

PříspěvekZaslal: ne červenec 23, 2006 11:05 am    Předmět: Re: Obrazky Citovat

Citace:
Byla bys moc hodna, cmaranice jsou nejlepsi

vzhledem k tomu ze nic jinyho neumim budu muset souhlasit ze cmaranice sou opravdu nejlepsi Smile
HappinessIsDead
Nový uživatel
Nový uživatel

Registrace: 22.7. 2006

PříspěvekZaslal: ne červenec 23, 2006 12:42 pm    Předmět: Citovat

Já jsem se sebepoškozováním začal právě kvůli sebenenávisti, ale přešlo mě to...Ani nevím jak. Všechna nenávist mě přešla, jsem nevyrovnaný stále, ale klidný člověk. Asi už nemám vůli se nějak vzpírat.
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
katyatyy
Stálý uživatel
Stálý uživatel

Registrace: 3.7. 2006

PříspěvekZaslal: po červenec 24, 2006 10:33 am    Předmět: Re: Nenavist? Citovat

kostrenka napsal:

tyhle výkyvy znám, je to zvláštní, nevím, čím to je... od mala jsme byly zdravě sebevědomé, ale pak nám někdo ublížila proto se děje tohle? nevím, těžko říct, neumím zpracovat něco, čeho si nejsem vědoma. snad se to bude časem jen a jen zlepšovat
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
katyatyy
Stálý uživatel
Stálý uživatel

PříspěvekZaslal: po červenec 24, 2006 10:34 am    Předmět: Citovat

HappinessIsDead napsal:
Já jsem se sebepoškozováním začal právě kvůli sebenenávisti, ale přešlo mě to...Ani nevím jak. Všechna nenávist mě přešla, jsem nevyrovnaný stále, ale klidný člověk. Asi už nemám vůli se nějak vzpírat.

můžu se zeptat, jeslti k tomu přispělo něco určitého, anebo pomohl prostě jen čas a tvoje snaha?
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
HappinessIsDead
Nový uživatel
Nový uživatel

Registrace: 22.7. 2006

PříspěvekZaslal: po červenec 24, 2006 12:25 pm    Předmět: Citovat

katyatyy napsal:
HappinessIsDead napsal:

můžu se zeptat, jeslti k tomu přispělo něco určitého, anebo pomohl prostě jen čas a tvoje snaha?

Čas. Samota, monotónnost.... Nenávist se rozplynula v apatii.
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kostrenka
Nový uživatel
Nový uživatel

PříspěvekZaslal: po červenec 24, 2006 1:10 pm    Předmět: Re: Nenavist? Citovat

no jo sou neprijemny... o vztahu mezi lidmi rozhoduje první dojem, a kdyz uvidi nejakou trosku co kouká do zeme tak jako nic moc...
hodne lidi o me rika ze se pretvaruju, coz vlastne z myho pohledu neni pravda ale jinak je, no Rolling Eyes
Blizi
Site Admin
Site Admin

PříspěvekZaslal: po červenec 24, 2006 1:42 pm    Předmět: Re: Nenavist? Citovat

kostrenka napsal:
no jo sou neprijemny... o vztahu mezi lidmi rozhoduje první dojem, a kdyz uvidi nejakou trosku co kouká do zeme tak jako nic moc...
hodne lidi o me rika ze se pretvaruju, coz vlastne z myho pohledu neni pravda ale jinak je, no Rolling Eyes

Lidi si to neumí vysvětlit, mám podobnou zkušenost, byla jsem vždy spíš introvert, nechápala jsem podle mě hloupé vtipy, utahování, zesměšňování a ironii, která funguje v lidské komunikaci. Díky tomu jsem byla označovaná jako "divná", "nudná", "namyšlená", "fiflena", "živá mrtvola"atp. Teď už to s lidmi hraju, odpovídám na otázky, reaguju na oplzlé vtipy a lidi si o mě "začínají myslet, že jsem normální", chudáci, neví, že je to divadlo, nebo jsem chudák já? Nevím... Můžeš zkusit to těm blízkým vysvětlit, těm ostatním to nemá cenu, pokud nechtějí pochopit, nepochopí... Crying or Very sad
kostrenka
Nový uživatel
Nový uživatel

PříspěvekZaslal: po červenec 24, 2006 2:01 pm    Předmět: Re: Nenavist? Citovat

Citace:
Díky tomu jsem byla označovaná jako "divná", "nudná", "namyšlená", "fiflena"...

Presne tak, oni si mysli ze ty narazky nechapu... ja je chapu ale kdovijak vtipne mi nepripadaji a smat se jim nehodlam... znam jednu holku ktera je jako ja, ale smeje se tomu, je uplne jina kdyz sem s ni sama a kdyz je v "parte"...
Tomu se rika pretvarka a ne tomu, ze jeden tejden sem "zdechlá" a ten druhej zase v pohode... jenze pravda, jak rikas, vysvetlete to nekomu....
katyatyy
Stálý uživatel
Stálý uživatel

PříspěvekZaslal: po červenec 24, 2006 2:19 pm    Předmět: Citovat

HappinessIsDead napsal:

Nenávist se rozplynula v apatii.

Jéje, aha. Myslela jsem, že jsi šťastný a v pohodě. Namísto toho jsi nad životem asi už trošku rezignoval, viď... To je taky jeden z mnoha různých přístupů
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Naše problémy -> Sebenenávist Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 1 z 5

Přejít na: