Základní informace
· Úvod
· Co je to...
· Proč...?
· Proč chtít...?
· Vzpomínáme
· Dvanáctero
· Pomoc
· Rodičům a známým
· Kontakty na adminy
Reklama
Nabídka
· Domů
· Články
· Vaše příběhy
· Vaše tvorba
· Fóra
· Recenze
· Encyklopedie
· Časté dotazy
· Ankety
· Archiv článků
· Odkazy
· Poslat článek
· Soukromé zprávy
· Váš účet
· Vyhledat
· Doporučte nás
Kdo je online
V tuto chvíli je 70 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Přihlášení
Přezdívka

Heslo

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Budete moct upravit vzhled tohoto webu, nastavit zobrazení komentářů, posílat komentáře, posílat zprávy ostatním uživatelům a řadu dalších.
Odkazy

Fóra

Naše problémy
Fórum nejen o sebepoškozování

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

"Deník"
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 16, 17, 18, 19  Další

Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Naše problémy -> Odreagování
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Arthamielka
Anonymní

PříspěvekZaslal: po únor 16, 2009 4:04 pm    Předmět: Citovat

derewi napsal:
Hladovkou ztratíš kila, ale ne tuk. Takže pak budeš ještě tlustší. Na to pozor.
Mě je to jedno, já už se na to jídlo nemůžu ani koukat :!
Arthamielka
Anonymní

PříspěvekZaslal: út únor 17, 2009 4:24 pm    Předmět: Citovat

Tak, na noze mám 17 stehů a přidávám obrázek z hodiny občanské vejchovy Very Happy

Naposledy upravil Arthamielka dne st únor 18, 2009 1:05 pm, celkově upraveno 1 krát.
Arthamielka
Anonymní

PříspěvekZaslal: ne únor 22, 2009 8:10 pm    Předmět: Citovat

Yahooo, hoooray, budu se tsěhovat k tááátovi Very Happy konečně .... sem se dočkalááááá Very Happy jediný co mi vadí že přijdu o poslední spřízněnou duši = mojí kočku Sad a o nej kámoše Hopíxe Sad pojedu daleko Sad a asi bez netu... takže lidi za týden adios .... už se neuvidíme:) ale v dobrém ...
derewi
Hrdina

Registrace: 1.7. 2006

PříspěvekZaslal: po únor 23, 2009 8:18 am    Předmět: Citovat

Myslíš tím jiné město atd?
Bez řečí mámy?
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Arthamielka
Anonymní

PříspěvekZaslal: po únor 23, 2009 8:11 pm    Předmět: Citovat

No, do prahy, na smrdutý prosek (kterýho asi někdy někdo prosek Very Happy) Máma s tim souhlasila ale já nevim, mě se moc k tátovi nechce.... ale co.... máma mě pořád strašila klokánkem a táta je navíc v práci od rána do večera... třeba budu mít aspoň víc času na svou ostrou lásku Very Happy (pokud si tedy nějakou seženu.... máma mi všechno zabavila a jelikož nemám peníze tak si radši opaluju prst na topení Very Happy)
To sem taky řešila s Hopíxem, jestli červenej flek s puchejřem s podivným obsahem je popálenina nebo neni, já tvrdim že ne a on že ano Very Happy no co Very Happy
Nora
Nový uživatel
Nový uživatel

Registrace: 23.2. 2009

PříspěvekZaslal: po únor 23, 2009 10:27 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, zdravím Vás všechny. Jsem tu dnes poprvé, nebo alespoň poprvé jsem se rozhodla přidat nějaký ten příspěvek. Tak jsem přemýšlela, kam že to bude, jestli se podělit o některou ze svých fóbií nebo tak podobně, ale tohle bude pro začátek asi nejpřijatelnější pro moje stydlivé já.. Smile No, dobře, nejsem tolik stydlivá.. Někdy Smile Právě poslouchám hodně optimistickou melodii na povzbuzení nálady, jelikož na internetu jsem našla další ze série článků nějakých exotů, jejichž názory mě dokáží vždy vytočit. Výborně, už mám další téma příspěvku do kategorie věcí a chování, které mě štvou Smile A co je dál pozitivního? Rozhodla jsem se naučit se vařit, skvěle vařit.. Není to super? Razz Twisted Evil

Snad se to odešle nějak inteligentně, orientace v těchto fórech mi vždycky dělala trochu problém.. Rolling Eyes
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
derewi
Hrdina

Registrace: 1.7. 2006

PříspěvekZaslal: út únor 24, 2009 11:29 am    Předmět: Citovat

Nora
Jaké jídlo se chystáš připravit jako první?
Jinak Tě tu vítám.
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Nora
Nový uživatel
Nový uživatel

Registrace: 23.2. 2009

PříspěvekZaslal: út únor 24, 2009 12:26 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Derewi, děkuji za Tvé přivítání Smile
Už dlouho mě fascinují takové starší mini čínské kuchařky, co máme doma už ani nevím jak dlouho. Viděla bych to asi na nějaké kuřecí kuličky v kung pao omáčce s nějakou hodně luxusní rýží.. Twisted Evil Ale začínat bych asi zatím měla skromě.. Pokusila jsem se jednou o jídlo, kde hlavním bodem byla soja. Výsledek? Všichni mi říkali, že bylo úžasné, až na tu sóju.. Laughing
To je vážně smůla.. Rolling Eyes A jak jsi na tom ty s vařením? Smile
Já mám dneska celkem komunikativní náladu, takže povídej a já ti zase odpovím.. Smile
Jak se máš dnes? Co jsi zatím podnikala?
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Arthamielka
Anonymní

PříspěvekZaslal: čt únor 26, 2009 4:48 pm    Předmět: Citovat

štve mě že mi tu ty básně pořád sesypáváte do jednoho starýho článku... sakra já je psát nemusim.... a taky že nebudu ... stejně se o ně nikdo nezajímá ... a aby se neřeklo... tak je odhodíte někam do starších článků aby ste to nemuseli ukazovat... vážně je to tak děsný ..? já vim... přísahám že už nikdy žádnou nenapíšu...

a přidávám obrázek co by se hodil někam na hlavní stránku... Very Happy
katyatyy
Stálý uživatel
Stálý uživatel

Registrace: 3.7. 2006

PříspěvekZaslal: čt únor 26, 2009 5:29 pm    Předmět: Citovat

to arthamielka:
do jakeho clanku se ti sesypavaji? podivam se na to...
jinak si nemyslim, ze bys byla sama... co te o tom presvedcilo?
Arthamielka
Anonymní

PříspěvekZaslal: čt únor 26, 2009 7:13 pm    Předmět: Citovat

katyatyy: Blizi mi je sesypává ... a ještě chvíli a bude boj ... to jako moje básně maj právo na to aby měla každá svůj článek Very Happy nebo aspoň ta poslední ...

Ja si taky nemyslím že sem sama.., ale až se odstěhuju k tátovi, tak budu sama .... Sad chudák Hopíx... teď když mi nebere foun, tak sednu na kolo a ještě mu stihnu zachránit život... z proseku co je někde v praze teda nevim... a doufám že mi nepojde... Sad to bych nepřežila...

(líbí ten obrázek ..?)
Blizi
Site Admin
Site Admin

Registrace: 21.6. 2006

PříspěvekZaslal: pá únor 27, 2009 9:06 am    Předmět: Citovat

Arthamielka napsal:
katyatyy: Blizi mi je sesypává ... a ještě chvíli a bude boj ... to jako moje básně maj právo na to aby měla každá svůj článek Very Happy

Ano, dělám to já kvůli přehlednosti sekce, článků přibývá a nemyslím, že je účelné, aby měl jeden zveřejněný článek pouze pár slov, v takovém případě je určen do diskuzního fóra. To není rozhodně nic osobního vůči Tobě ani nikomu jinému.
Ten obrázek je hezký.
B.
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Arthamielka
Anonymní

PříspěvekZaslal: pá únor 27, 2009 1:04 pm    Předmět: Citovat

Tak uděláme dohodu.., když pošlu jakoukoli novou, smažeš všechny starý a místo toho tam necháš jen tu novou... jinak si na tebe přijedu do brna bo kde to bydlíš a bude boj... a už vůbec žádný odmazávání konců... to teda ne ... a když už je sesypeš tak dej do názvu článku občas něco chytřejšího, juj Smile
Blizi
Site Admin
Site Admin

Registrace: 21.6. 2006

PříspěvekZaslal: pá únor 27, 2009 1:51 pm    Předmět: Citovat

Tak odmazávání konců je nějaký omyl, ke kterému asi došlo při formátování textu, to se omlouvám a těch starších by byla taky škoda, nech je tam, kde jsou Smile Tak dohoda může být taková, že delší báseň nechám jako nový článek samostatně a ty kratší začnu tedy do nového, ale budu k nim přidávat další. Názvy jsou na Tobě. A klidně přijeď Very Happy
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Arthamielka
Anonymní

PříspěvekZaslal: pá únor 27, 2009 2:47 pm    Předmět: Citovat

Tak dobře.. ty to smažeš a já to udělám jako nový článek Smile a upravim Very Happy a radši neřikej ať přijdeu... já se prát umim a když mi někdo něco udělá, tak neřežu jen sebe ...
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Naše problémy -> Odreagování Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 16, 17, 18, 19  Další
Strana 17 z 19

Přejít na: