Základní informace
· Úvod
· Co je to...
· Proč...?
· Proč chtít...?
· Vzpomínáme
· Dvanáctero
· Pomoc
· Rodičům a známým
· Kontakty na adminy
Reklama
Nabídka
· Domů
· Články
· Vaše příběhy
· Vaše tvorba
· Fóra
· Recenze
· Encyklopedie
· Časté dotazy
· Ankety
· Archiv článků
· Odkazy
· Poslat článek
· Soukromé zprávy
· Váš účet
· Vyhledat
· Doporučte nás
Kdo je online
V tuto chvíli je 69 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Přihlášení
Přezdívka

Heslo

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Budete moct upravit vzhled tohoto webu, nastavit zobrazení komentářů, posílat komentáře, posílat zprávy ostatním uživatelům a řadu dalších.
Odkazy

Fóra

Naše problémy
Fórum nejen o sebepoškozování

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Agresivita & co s ní?
Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Naše problémy -> Psychózy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
katyatyy
Stálý uživatel
Stálý uživatel

Registrace: 3.7. 2006

PříspěvekZaslal: út květen 15, 2007 1:49 pm    Předmět: Citovat

jak bojovat s agresivitou?
pocit agrese je produktem neceho - ma nejakou pricinu. jsem zastancem toho uvedomit si pricinu - proc kruci mam takovy vztek, na koho, uz jsem ho nekdy mela, kdy, co jsem s nim delala, udelal mi nekdo neco, co, co mi ublizilo, s kym nesouhlasim, s cim neosuhlasim...?
pak se lepe bojuje. agresi urcite zpracovat, to bez debat - ne formou rozrezani si tela a nemusi to byt ani rozniti neciho nosu. umet ovladat svoje emoce je dlouha a narocna prace. clovek by mel zkouset ruzne metody - komunikaci pocinaje - hlavne mluvit, komunikovat o tom, ozvat se, rozebrat to. nekdy to jde udelat i tak, ze proted na ten pocit zapomenu a vratim se k nemu az bude lepsi prilezitost. zaroven je urcite fajn sport, jakykoli - clovek se pravidelne vybiji a ke kumulovani agrese neni dikybohu tolik prostoru.
a kdyz to nezvlada clovek sam, jsou tu pak uz stokrat zmineni odbornici
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
derewi
Hrdina

Registrace: 1.7. 2006

PříspěvekZaslal: út květen 15, 2007 4:21 pm    Předmět: Citovat

Mlátit hlavou/rukama do polštáře Cool
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
coco
Hrdina

Registrace: 27.12. 2006

PříspěvekZaslal: st květen 16, 2007 12:40 pm    Předmět: Citovat

hm, snazila jsem se prijít na to, proc mi tak strasne a s narustající tendencí vadí (je nesympatický, nerozumím tomu, co ríká, jeho humor vubec nepovazuji za humor, natozpak vtipný, je mi spatne, jen si predstavím ten jeho oblicej...), ale nekteré veci proste zustanou naveky záhadou Neutral
derewi
Hrdina

PříspěvekZaslal: st květen 16, 2007 12:48 pm    Předmět: Citovat

Představuješ si třeba, že "ho" mlátíš, ječíš na něj atd?
coco
Hrdina

Registrace: 27.12. 2006

PříspěvekZaslal: st květen 16, 2007 12:56 pm    Předmět: Citovat

To ne, spís se mu snazím vyhnout (tzn. nenápadne obcházím, zásadne nezdravím, prednáskám se vyhýbám), jen jsem chtela vedet, proc (- nekdy se mi podarí dohledat, proc mi nekterý clovek vadí (a treba i pro to, ze mi je podobný v urcité veci & me to nezrízene rozciluje Very Happy)); agrese maximálne mírná neprímá slovní (brbláním & stezováním si v krouzku spoluzáku Very Happy + samozrejme nesouhlasím s tím, co ríká, jeho príklady povazuju za nevhodne az pitome zvolené & ke zpusobu zkousení mám plnou hubu výhrad Wink)
derewi
Hrdina

PříspěvekZaslal: ne červenec 01, 2007 6:25 pm    Předmět: Citovat

Výhrady?
Vzájemně se neslučuje Tvůj styl učení a to, co je Ti předkládáno ve výkladu?
psychoza
Nový uživatel
Nový uživatel

Registrace: 2.7. 2010

PříspěvekZaslal: út červenec 06, 2010 1:51 am    Předmět: kontrola,alebo ventilacia? Citovat

ked niekto na mna huci,musim ho vysmiat to sa inak neda,,,,ale ked uz je toho moc a husti moc a nahodou sa mu podari ma vytocit,tak potom len uvidi agresiu,,,,,neviem,myslim si ze je lepsie dat niekomu ranu,ako sa zozierat a kontrolovat emocie.priatel emocie neventiluje,,,,to nie je dobre....ked vas niekto nastve,je podla mna zdrave mu to opltit rovnakou mierou,,,,no bohuzial v popredi su prave vzdy hulvati a burani,,,,staci na nich rovnako a niektori sa idu rozplakat,,nie nadarmo sa vravi pes ktory steka nekouse......len ked im to kolektiv necha robit,budu to robit,to je cele.ked je niekto primitiv,trea snim tak jednat........inej reci opica,ako je rec opic nepochopi Razz
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Naše problémy -> Psychózy Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

Přejít na: