Základní informace
· Úvod
· Co je to...
· Proč...?
· Proč chtít...?
· Vzpomínáme
· Dvanáctero
· Pomoc
· Rodičům a známým
· Kontakty na adminy
Reklama
Nabídka
· Domů
· Články
· Vaše příběhy
· Vaše tvorba
· Fóra
· Recenze
· Encyklopedie
· Časté dotazy
· Ankety
· Archiv článků
· Odkazy
· Poslat článek
· Soukromé zprávy
· Váš účet
· Vyhledat
· Doporučte nás
Kdo je online
V tuto chvíli je 62 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Přihlášení
Přezdívka

Heslo

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Budete moct upravit vzhled tohoto webu, nastavit zobrazení komentářů, posílat komentáře, posílat zprávy ostatním uživatelům a řadu dalších.
Odkazy

Fóra

Naše problémy
Fórum nejen o sebepoškozování

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Oční kontakt
Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Naše problémy -> Psychózy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
morgan
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel

Registrace: 4.11. 2007

PříspěvekZaslal: st duben 15, 2009 4:50 pm    Předmět: Citovat

Pihunka napsal:
pro mě je oční kontakt nepřekonatelný problém...do očí se dokážu koukat jenou lidem, které doopravdy dobře znám a kterým důvěřuji, ale když si to teď uvědomuji, tak jich je minimum....kamarádům nebo cizím lidem se do očí bojím podívat, nedokážu s nima skoro ani mluvit....nebo když cítím k někomu autoritu, nebo jsou kolem mě sebevědomí lidé tak koukám všude kolem jenom ne na ně....připadám si hrozně zranitelná, když se mi někdo dívá do očí...vím že spousta lidí kolem mě si to bere osobně a přijde jim to jako nevhodné chování a jelikož pro ně je oční kontakt úplnou samozřejmostí, je pro ně nepochopitelný proč to tak dělám (teda spíše nedělám)...bojím se lidí moc...vadí mi, když se na mě ostatní dívají, mám pořád pocit že všechno dělám špatně nebo že všichni okolo dělají věci lépe, mám pocit že na mě vidí a hledají chyby...nejradši bych byla pořád schovaná někde v koutě aby na mě nebylo vidět...
přesně jsi vystihla mé pocity, taky mám strach, že na mě uvidí všechny ty chyby...když sjem chodila k psychologovi, skoro nikdy jsem nebyla schopná se na něj chvilku dívat. Vždycky jsem uhnula pohledem. Ale postupně jsem se to částečně naučila. Má rentgenový oči, měla jsem pocit, že o mě ví všechno.
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Pihunka
Nový uživatel
Nový uživatel

Registrace: 16.6. 2008

PříspěvekZaslal: pá duben 17, 2009 7:37 pm    Předmět: Citovat

to já nevím jestli se to někdy změní, jestli se to naučím, teď to prostě nejde...
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Sonia
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel

Registrace: 22.9. 2010

PříspěvekZaslal: pá listopad 12, 2010 8:35 pm    Předmět: Citovat

Páni, vždy som sa cítila ako strašný exot, že nie som schopná pozerať ľuďom do očí, aké fajn zistiť, že v tom nie som sama (alias Sonia začala skúmať, aké všetky témy sa tu vlastne nachádzajú Embarassed ).
Citace:
Oční kontakt je můj tradiční problém. U lidí co hodně dobře znám, se mi ho podařilo částečně odbourat, ale u lidí málo známých nebo neznámých pořád trvá. Pokud někoho poslouchám tak budiž, ale pokud mám mluvit já, tak se prostě musím dívat jinam, jenom ne na toho s kým mluvím.

Akoby som čítala o sebe Very Happy
Dá sa nejak normálne naučiť neuhýbať pohľadom? Snažím sa o to roky, ale povedala by som, že zlyhávam na plnej čiare.
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Naše problémy -> Psychózy Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

Přejít na: