Základní informace
· Úvod
· Co je to...
· Proč...?
· Proč chtít...?
· Vzpomínáme
· Dvanáctero
· Pomoc
· Rodičům a známým
· Kontakty na adminy
Reklama
Nabídka
· Domů
· Články
· Vaše příběhy
· Vaše tvorba
· Fóra
· Recenze
· Encyklopedie
· Časté dotazy
· Ankety
· Archiv článků
· Odkazy
· Poslat článek
· Soukromé zprávy
· Váš účet
· Vyhledat
· Doporučte nás
Kdo je online
V tuto chvíli je 105 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Přihlášení
Přezdívka

Heslo

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Budete moct upravit vzhled tohoto webu, nastavit zobrazení komentářů, posílat komentáře, posílat zprávy ostatním uživatelům a řadu dalších.
Odkazy

Fóra

Naše problémy
Fórum nejen o sebepoškozování

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Halucinace / pseudohalucinace
Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Naše problémy -> Psychózy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
coco
Hrdina

Registrace: 27.12. 2006

PříspěvekZaslal: pá březen 09, 2007 9:11 am    Předmět: Citovat

Částečně je to "trénink" na hovory budoucí, částečně se jim vykecávám o věcech, o kterých "v reálu" nejsem schopná mluvit, ač bych potřebovala nebo by to nebylo vhodné, vzhledem k tomu, v jakém jsme vztahu & někdy je to možná "protahování kontaktu" s člověkem, se kterým se z nějakých důvodů nestýkám (třeba proto, že se vázal k minulé škole apod.)...
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
maryanka
Stálý uživatel
Stálý uživatel

Registrace: 26.8. 2006

PříspěvekZaslal: pá březen 09, 2007 10:22 am    Předmět: Citovat

coco napsal:
Myslím smyslové vjemy nekorespondující se skutečností...

Který vjemy nakonec korespondujou se skutečností? Smile Tak teda halucinace a pseudohalucinace tohohle typu asi moc neznám, možná sem tam ještě ty zrakový.
Ale když se zamyslím nad psychobiologií vnímání a ještě k tomu přihodím nějaký filozofický poučky, tak mi nakonec "normální" možná připadá úplně všechno. Třeba filmy Davida Lynche, jsem teď nedávno dva viděla, vnímám jako celkem "prostý" popis, jak to v životě vskutku běžně chodí Smile
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
derewi
Hrdina

Registrace: 1.7. 2006

PříspěvekZaslal: po březen 12, 2007 11:13 am    Předmět: Citovat

Myslím, že tyhle věci se mě netýkají Smile

Leda mám stavy, kdy je vše příliš hlasité, i rozbalení obalu čokolády, šelest větru za oknem...ale na tom nevidím nic "haluz"...
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Sanguis
Nový uživatel
Nový uživatel

Registrace: 18.6. 2008

PříspěvekZaslal: ne srpen 03, 2008 1:26 am    Předmět: Citovat

No, viděla jsem běhat kočku v místech, kam zvířata opravdu nesmí, nikdo jiný si ji nevšimnul, ikdyž tam bylo lidí opravdu hodně (možná i 100)... Pár týdnů na to jsem ji viděla znova, ale tím si nejsem zas tak jistá, jak v tom prvním případě...
Před třemi dny jsem zase nad postelí asi 3 sekundy viděla nějaký světlý modrý záblesk. Nevycházel ze zdi, bylo to v prostoru nad poselí. To bude asi způsobeno nějakým zkratem v oku. Doufám...
tomas_dark
Nový uživatel
Nový uživatel

Registrace: 6.8. 2009

PříspěvekZaslal: so srpen 08, 2009 8:16 am    Předmět: Citovat

no halucinace ........každej je občas máme
jednou jsem viděl chlapka ,kterej stál v dešti na silnici a já s mojí holkou jsme stály na chodníku a já jí povídám ,,co to tam ten chlápek dělá''
a ona mi odpověděla,,a jakej''
moje holka tam nikoho neviděla ,,,,,docela mě to vyděsilo
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Naše problémy -> Psychózy Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

Přejít na: