Základní informace
· Úvod
· Co je to...
· Proč...?
· Proč chtít...?
· Vzpomínáme
· Dvanáctero
· Pomoc
· Rodičům a známým
· Kontakty na adminy
Reklama
Nabídka
· Domů
· Články
· Vaše příběhy
· Vaše tvorba
· Fóra
· Recenze
· Encyklopedie
· Časté dotazy
· Ankety
· Archiv článků
· Odkazy
· Poslat článek
· Soukromé zprávy
· Váš účet
· Vyhledat
· Doporučte nás
Kdo je online
V tuto chvíli je 48 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Přihlášení
Přezdívka

Heslo

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Budete moct upravit vzhled tohoto webu, nastavit zobrazení komentářů, posílat komentáře, posílat zprávy ostatním uživatelům a řadu dalších.
Odkazy

Fóra

Naše problémy
Fórum nejen o sebepoškozování

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Zdravá/ý?

Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Naše problémy -> Poruchy příjmu potravy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Teo toriatte
Nový uživatel
Nový uživatel

Registrace: 24.6. 2007

PříspěvekZaslal: ne červen 24, 2007 10:06 pm    Předmět: Zdravá/ý? Citovat

Ahojky, myslíte si že je možné vyléčit se z PPP? Napadá mě, že třeba bulimička přestane zvracet, anorektička začně jíst víc, ale stejně jim asi v mysli přetrvává ten pocit že jsou tlusté atd. Já jsem trpěla bulimií, přestala jsem zvracet, ale stejně jsem měla někdy po jídle chuť jít na záchod, a neudělala jsem to jenom silou vůle. Přišlo mi to docela normální, ale zdravej člověk asi na tohle vůbec nemyslí, ne? A co si myslíte o psychologovi-chtěla jsem tam jít, ale odradilo mě pár lidí, kterým prý vůbec nepomohl....A kdyžtak jak jste se vy dostávali z PPP? Pomohla vám odborná pomoc? dík za odpovědi:o)
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Petysek
Nový uživatel
Nový uživatel

Registrace: 18.8. 2007

PříspěvekZaslal: po srpen 27, 2007 9:31 pm    Předmět: Citovat

ahojda..
Jestli se člověk může vyléčit z PPP??...ani nevim,ale myslim si,stejne jako ty že i když sečlověk snaží,pořád ty myšlenky budou..pořád budou vyčitky z toho že jíte a tak...a co se tyka zvraceni..ten pocit budes mit jeste hoodne dlouho!!..a treba..kdyz se z toho vylecis,a najednou prijde nejaka viroza napriklad staci ti den nejist kvuli tom ua litas v tom znova..zas se ti to zalibi..taky myslim..a asi i vim podle sebe..ze zvraceni je dost navikovy....je to krasnej pocit kdyz se vyzvracis.....a psycholog??jo chtela sem tam jit,ale kdyz sem se poptala,tak poradne nikomu nepomohl...a asi ani nemam odvahu jit tam a vsechn o mu to tam vyklopit...tak to je asi tak vse..mno..tak zatim..... Wink
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Naše problémy -> Poruchy příjmu potravy Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejít na: