Základní informace
· Úvod
· Co je to...
· Proč...?
· Proč chtít...?
· Vzpomínáme
· Dvanáctero
· Pomoc
· Rodičům a známým
· Kontakty na adminy
Reklama
Nabídka
· Domů
· Články
· Vaše příběhy
· Vaše tvorba
· Fóra
· Recenze
· Encyklopedie
· Časté dotazy
· Ankety
· Archiv článků
· Odkazy
· Poslat článek
· Soukromé zprávy
· Váš účet
· Vyhledat
· Doporučte nás
Kdo je online
V tuto chvíli je 104 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Přihlášení
Přezdívka

Heslo

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Budete moct upravit vzhled tohoto webu, nastavit zobrazení komentářů, posílat komentáře, posílat zprávy ostatním uživatelům a řadu dalších.
Odkazy

Fóra

Naše problémy
Fórum nejen o sebepoškozování

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

SU & karma
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5

Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Naše problémy -> Psychózy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
tatana.larinova
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel

Registrace: 29.6. 2006

PříspěvekZaslal: st květen 16, 2007 11:54 am    Předmět: Citovat

Tak si to tu tak pročítám a tiše zírám... Doufala jsem, že budu mít k tomuto tématu co říct, ale asi zůstanu jen pozorovatelem v pozadí, protože vaše debaty jsou dokonalé Yo!

btw:
coco napsal:
Dobrý - zlý, to jsou tak lidský kategorie... ...plno věcí je v podstatě neutrálních, záleží jen na úhlu pohledu, a těžko chápat jejich význam, když je člověk natolik uvnitř, že prostě nemůže mít v daném okamžiku nadhled (je to příliš osobní, příliš bolestivé, příliš čerstvé z časového hlediska)...

Třeba se tím má dotyčný něco naučit (odtud všecko zlý je pro něco dobrý)? Spousta fakt nepříjemnejch věcí znamená nejen problém, nepříjemnost, ale i výzvu, příležitost (myslím třeba nemoc jako příležitost konečně vystoupit z každodenního shonu a srovnast si hodnotový žebříček... nebo: známého vyhodili z práce, on se rekvalifikoval a konečně se naplno věnuje tomu, čemu se věnovat chtěl, ale předtím to měl jen jako koníčka, na kterého neměl moc času...)

Btw do činů zahrnuješ i myšlenky, záměry apod.? A jen z tohoto jednoho života Very Happy?

/jo, sorry, že vstupuju do cizího rozhovoru Embarassed/

tohle (krom jiného) nemělo chybu Smile
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky MSN Messenger
tatana.larinova
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel

PříspěvekZaslal: st květen 16, 2007 11:56 am    Předmět: Citovat

To coco:

Jednou jsi tu vyjmenovávala knihy, které tě nějak utvářely - napadlo mě, zda znáš (a i ostatní Smile) knihy od manželů Míly a Eduarda Tomášových. Já osobně jsem se do nich ještě nepustila, ještě na to nemám, ale vím, že jsou dobří Smile
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky MSN Messenger
coco
Hrdina

Registrace: 27.12. 2006

PříspěvekZaslal: st květen 16, 2007 12:09 pm    Předmět: Citovat

ne, uz jsem dlouho nic takového necetla (ted tak maximálne skripta, kdyz se do nich dokopu;o))

(napadl mne jeste zajímavej clánek v Psychologii dnes
(Rícan, Pavel. S nábozenstvím na me nechodte. In: Psychologie dnes ISSN 1212-9607. Roc. 10, c. 9 (2004), s. 1-3), ve smyslu postoje dnesního cloveka (asi nejspís Evropana) Nábozenství? Ne! Spiritualita? Ale samozrejme... mozná k nahlédnutí pro maryanku Smile)

(& je zvlástní být pozorován tichým pozorovatelem, resp. vedet o tom Smile (pravda, taky jsem se tu kdysi vyskytovala v rezimu cte - neprispívá Very Happy))
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
tatana.larinova
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel

PříspěvekZaslal: st květen 16, 2007 12:24 pm    Předmět: Citovat

coco napsal:
ne, uz jsem dlouho nic takového necetla (ted tak maximálne skripta, kdyz se do nich dokopu;o))

(napadl mne jeste zajímavej clánek v Psychologii dnes
(Rícan, Pavel. S nábozenstvím na me nechodte. In: Psychologie dnes ISSN 1212-9607. Roc. 10, c. 9 (2004), s. 1-3), ve smyslu postoje dnesního cloveka (asi nejspís Evropana) Nábozenství? Ne! Spiritualita? Ale samozrejme... mozná k nahlédnutí pro maryanku Smile)

(& je zvlástní být pozorován tichým pozorovatelem, resp. vedet o tom Smile (pravda, taky jsem se tu kdysi vyskytovala v rezimu cte - neprispívá Very Happy))

Laughing aspoň se přiznám, to jiní tu odvahu nemají Mr. Green
Asi už jsi to tu někde psala, ale stejně se zeptám - co studuješ? Smile
coco
Hrdina

Registrace: 27.12. 2006

PříspěvekZaslal: st květen 16, 2007 12:29 pm    Předmět: Citovat

asi ti to napísu do sz Very Happy
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Naše problémy -> Psychózy Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
Strana 5 z 5

Přejít na: