Základní informace
· Úvod
· Co je to...
· Proč...?
· Proč chtít...?
· Vzpomínáme
· Dvanáctero
· Pomoc
· Rodičům a známým
· Kontakty na adminy
Reklama
Nabídka
· Domů
· Články
· Vaše příběhy
· Vaše tvorba
· Fóra
· Recenze
· Encyklopedie
· Časté dotazy
· Ankety
· Archiv článků
· Odkazy
· Poslat článek
· Soukromé zprávy
· Váš účet
· Vyhledat
· Doporučte nás
Kdo je online
V tuto chvíli je 57 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Přihlášení
Přezdívka

Heslo

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Budete moct upravit vzhled tohoto webu, nastavit zobrazení komentářů, posílat komentáře, posílat zprávy ostatním uživatelům a řadu dalších.
Odkazy

Fóra

Naše problémy
Fórum nejen o sebepoškozování

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Hypochondr vs. "nic, nic"

Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Naše problémy -> Psychózy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
derewi
Hrdina

Registrace: 1.7. 2006

PříspěvekZaslal: po duben 09, 2007 8:40 pm    Předmět: Hypochondr vs. "nic, nic" Citovat

Bojíte se o své zdraví? Hledáte nemoci, které Vás mohou potkat?Míváte panické okamžiky, že ve Vašem těle bují budoucí nemoc?
Nebo naopka, vyhýbáte se myšlenkám, že by mohlo něco zkazit Váš reřim? Nesnášíte slovo neschopenka? Odmítáte léky, přecházíte nemoci?
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
A301P
Hrdina

Registrace: 22.7. 2006

PříspěvekZaslal: ne duben 29, 2007 6:31 am    Předmět: Citovat

Když mě bolí hlava, nevezmu si prášek dokud vysloveně nepadám do mdlob a hlava se mi netočí, beru si ho až když je to nesnesitelná bolest, ale většinou jdu raději spát než abych si ho vzala.
Když mě bolí v krku, říkám si, že mi nic není. Nebolí mě. Někdy to přejde, někdy přijduu o hlas a pokračuje to dál. Chodím do školy, kde mi učitelka řekne, že vypadám hrozně, ať nechodím do školy. Vcelku mi to nevadí, ale matka pak do mě cpe prášky a já to nijak nemusim.
Dá se říct, že se snažím toho co nejvíce přejít... Nic mi není, jsem zdravá, je mi skvěle...
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
derewi
Hrdina

PříspěvekZaslal: ne duben 29, 2007 10:01 am    Předmět: Citovat

Mám to velmi podboné, hlavně s těmi prášky. Pokud mě bolí v krku-jedině časj s medem a citronem nebo horkou vodu s tím samým.
Nerada chodím k lékaři, říkám, že chci jen zjistit, zda to není nakažlivé, myslím si, že lže, když mi poví, že je to zánět atd
coco
Hrdina

Registrace: 27.12. 2006

PříspěvekZaslal: ne duben 29, 2007 10:11 am    Předmět: Citovat

Hm, asi jak v čem... Very Happy

...ale je fakt, že se většinou snažím přecházet, co jde, co nejde, tak pár dní přečajovat doma & k obvoďákovi chodím typicky 1× za 10 let pro tetanus Surprised)
derewi
Hrdina

PříspěvekZaslal: ne duben 29, 2007 7:41 pm    Předmět: Citovat

+ preventivní prohlídky Very Happy aspoň tedy já, když jsem ještě měla dětského obvodního lékaře.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Naše problémy -> Psychózy Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejít na: