Základní informace
· Úvod
· Co je to...
· Proč...?
· Proč chtít...?
· Vzpomínáme
· Dvanáctero
· Pomoc
· Rodičům a známým
· Kontakty na adminy
Reklama
Nabídka
· Domů
· Články
· Vaše příběhy
· Vaše tvorba
· Fóra
· Recenze
· Encyklopedie
· Časté dotazy
· Ankety
· Archiv článků
· Odkazy
· Poslat článek
· Soukromé zprávy
· Váš účet
· Vyhledat
· Doporučte nás
Kdo je online
V tuto chvíli je 24 návštěvník(ů) a 1 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Přihlášení
Přezdívka

Heslo

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Budete moct upravit vzhled tohoto webu, nastavit zobrazení komentářů, posílat komentáře, posílat zprávy ostatním uživatelům a řadu dalších.
Odkazy

Fóra

Naše problémy
Fórum nejen o sebepoškozování

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Naše problémy -> O sebeubližování
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Smrt a krev
Nový uživatel
Nový uživatel

Registrace: 11.4. 2017

PříspěvekZaslal: út duben 11, 2017 1:33 am    Předmět: Citovat

Už jsem ve svém pokoji zavřená ze své vlastní vůle asi 5 měsíců s nikým nekomunikuji alr slíbila jsem že se nebudu řezat či něco jiného jednu doby jsem se totiž řezala měla jsem to i na šiťí ale mě uklidňovala ta bolest nemůžu na to přestat myslet potřebuju se riznout ale nechci se podřezat vím že když začnu nebudu moct přestat a umřu ... potřebuju někoho kdo mi pomůže bude tu se mnou a třeba mi napíše potřebuju pomoct nebo už to nevydržím.....a.....udělám sebevraždu pomocí sebepoškozování neboli se vážně podřežu a krev bude všude....
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Blizi
Site Admin
Site Admin

Registrace: 21.6. 2006

PříspěvekZaslal: st duben 12, 2017 10:20 pm    Předmět: Citovat

Smrt a krev napsal:
Už jsem ve svém pokoji zavřená ze své vlastní vůle asi 5 měsíců s nikým nekomunikuji alr slíbila jsem že se nebudu řezat či něco jiného jednu doby jsem se totiž řezala měla jsem to i na šiťí ale mě uklidňovala ta bolest nemůžu na to přestat myslet potřebuju se riznout ale nechci se podřezat vím že když začnu nebudu moct přestat a umřu ... potřebuju někoho kdo mi pomůže bude tu se mnou a třeba mi napíše potřebuju pomoct nebo už to nevydržím.....a.....udělám sebevraždu pomocí sebepoškozování neboli se vážně podřežu a krev bude všude....

Ideálně aby byl někdo s Tebou osobně, nemáš blízkou osobu?
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
katyatyy
Stálý uživatel
Stálý uživatel

Registrace: 3.7. 2006

PříspěvekZaslal: ne duben 23, 2017 3:54 pm    Předmět: Citovat

Ahoj,
popisuješ, jak je Ti těžko a snažíš se s tím bojovat. To stojí spoustu sil... Našel by se v posledních dnech někdo, s kým ses alespoň chvilku cítila lépe?
K.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Naše problémy -> O sebeubližování Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejít na: