Základní informace
· Úvod
· Co je to...
· Proč...?
· Proč chtít...?
· Vzpomínáme
· Dvanáctero
· Pomoc
· Rodičům a známým
· Kontakty na adminy
Reklama
Nabídka
· Domů
· Články
· Vaše příběhy
· Vaše tvorba
· Fóra
· Recenze
· Encyklopedie
· Časté dotazy
· Ankety
· Archiv článků
· Odkazy
· Poslat článek
· Soukromé zprávy
· Váš účet
· Vyhledat
· Doporučte nás
Kdo je online
V tuto chvíli je 24 návštěvník(ů) a 1 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Přihlášení
Přezdívka

Heslo

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Budete moct upravit vzhled tohoto webu, nastavit zobrazení komentářů, posílat komentáře, posílat zprávy ostatním uživatelům a řadu dalších.
Odkazy

Fóra

Naše problémy
Fórum nejen o sebepoškozování

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Naše problémy -> Psychologové a psychiatři, léky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Nikka22
Nový uživatel
Nový uživatel

Registrace: 24.2. 2017

PříspěvekZaslal: pá únor 24, 2017 8:37 pm    Předmět: Citovat

Dobrý večer,

jsou to už roky kdy jsem tady byla naposled. Kdysi jsem si hodně ubližovala, ale podařilo se mi odejít od rodičů, žiju sama se svým psem a koupila jsem si koně. Navíc mám skvělou práci. Smile Teď se však pár problémů objevilo. Neříkám, že jsem úplně v pořádku. Denně myslím na to ubližování, ale to i k vyléčeným asi patří.

Minulý týden jsme měli večírek. Vše bylo dokonalé, skvěle jsem se bavila a hodně pila. Doma jsem se probudila druhý den a bylo to jako by tam zavraždili vola. Všude krev a šílená bolest na ruce. Celé zápěstí mám pořezané. Netuším proč jsem něco takového udělala. Přítel mě odprovodil až ke vchodu a tvrdí, že jsem do poslední chvíle byla veselá.

No, to můžu řešit později. Problém je v tom, že v pondělí jdu na operaci s utrženými vazy v koleni a mám pořezané, byť už skoro zhojené zápěstí. Určitě si toho lékaři všimnou.
Chci se zeptat jestli to budou nějak řešit? Nebo mám se snažit operaci odložit? Přece kvůli jedné chybě po x letech nebudu mít problémy. Navíc, když ani netuším proč jsem takovou kravinu znova udělala.
Jinak..pro doplnění...jsem plnoletá - 24 let.

Chápu, že tady není asi tak rušno, že mi nikdo neodpoví do pondělka, ale byla bych moc ráda.

Děkuji!!!
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Blizi
Site Admin
Site Admin

Registrace: 21.6. 2006

PříspěvekZaslal: pá duben 14, 2017 11:38 am    Předmět: Citovat

Nikka22 napsal:
Dobrý večer,

jsou to už roky kdy jsem tady byla naposled. Kdysi jsem si hodně ubližovala, ale podařilo se mi odejít od rodičů, žiju sama se svým psem a koupila jsem si koně....

Děkuji!!!

To je hodně zvláštní situace, s tím jsem se ještě nesetkala, ale snad se to nebude už nikdy opakovat.
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Naše problémy -> Psychologové a psychiatři, léky Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejít na: