Základní informace
· Úvod
· Co je to...
· Proč...?
· Proč chtít...?
· Vzpomínáme
· Dvanáctero
· Pomoc
· Rodičům a známým
· Kontakty na adminy
Reklama
Nabídka
· Domů
· Články
· Vaše příběhy
· Vaše tvorba
· Fóra
· Recenze
· Encyklopedie
· Časté dotazy
· Ankety
· Archiv článků
· Odkazy
· Poslat článek
· Soukromé zprávy
· Váš účet
· Vyhledat
· Doporučte nás
Kdo je online
V tuto chvíli je 47 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Přihlášení
Přezdívka

Heslo

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Budete moct upravit vzhled tohoto webu, nastavit zobrazení komentářů, posílat komentáře, posílat zprávy ostatním uživatelům a řadu dalších.
Odkazy

Fóra

Naše problémy
Fórum nejen o sebepoškozování

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Videa

Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Naše problémy -> O sebeubližování
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Pepa
Nový uživatel
Nový uživatel

Registrace: 24.10. 2012

PříspěvekZaslal: st říjen 24, 2012 1:51 pm    Předmět: Videa Citovat

Ahoj všem, když tady čtu kolik lidí se poškozuje, řeže atd. tak mě napadá: Jakto že nejsou na netu žádný videa? hledal sem všude možně ale skoro nic nemůžu najít... Asi ani tady na tomhle webu nebo blbě koukám?
jako toho celího jaký to je od začátku až do konce. Na youtube sem něco našel ale to byly jen fotky.
Natáčeli ste to někdy na video?
A nevíte kde sou nějáký videa s tímhle ? jako myslím takový horory v reálu:) abysme natom mohli s kámošama trénovat komu se dřív udělá špatně a kdo to skoukne celí
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Swiftie4
Nový uživatel
Nový uživatel

Registrace: 24.9. 2012

PříspěvekZaslal: čt říjen 25, 2012 5:25 pm    Předmět: Citovat

Myslíš natočit, dkyž se někdo sebepožkozuje? No já když se řežu nebo pálím, většinou jsme v tranzu a nepřemýšlím a jsem mimo, takže představa, že bych to ještě měla točit... Radši ne. A ani nic podobného zatím neplánuji. Smile
Pepa
Nový uživatel
Nový uživatel

Registrace: 24.10. 2012

PříspěvekZaslal: čt říjen 25, 2012 7:44 pm    Předmět: Citovat

jo to sem myslel... ale tak to by stačilo předtím zapnout webku a nechat ji prostě jet.... ale to byl jen takovej nápad. Já vím že věčina lidí by se stím asi nechlubila a nezveřejnila se.

A neporadíš mi jak to děláš abyses dostala do tranzu? Já už sem zkoušel všechno možný (relaxaci, psychowolkmen, i sem byl u léčitele co dělá hypnózu) a stejně sem se nikdy do tranzu nedostal. Asi dělám něco blbě a nevím co.
Swiftie4
Nový uživatel
Nový uživatel

Registrace: 24.9. 2012

PříspěvekZaslal: pá říjen 26, 2012 3:11 pm    Předmět: Citovat

No že bych se do něj dostala nějak vědomě.. Já nevím..: prostě když šahám po žiletce nebo po sirkách, většinou mi je psycicky dost špatně... Prostě jen sedím, moje ruka s šiletkou jezdí po ruce a já nepřítomně čumím do blba nebo sleduju tu krev... Nedokážu nad ničím přemýšlet... Jediný, na co myslím, je ta krev a jak se všechny vyplavuje a rázem na všechno zapomenu... A pak se uklidním a jsem tak nějak ,,v pohodě". Nevím, jak to vysvětlit...
tatana.larinova
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel

Registrace: 29.6. 2006

PříspěvekZaslal: so červenec 16, 2016 1:15 pm    Předmět: Re: Videa Citovat

Pepa napsal:
Ahoj všem, když tady čtu kolik lidí se poškozuje, řeže atd. tak mě napadá: Jakto že nejsou na netu žádný videa? hledal sem všude možně ale skoro nic nemůžu najít... Asi ani tady na tomhle webu nebo blbě koukám?
jako toho celího jaký to je od začátku až do konce. Na youtube sem něco našel ale to byly jen fotky.
Natáčeli ste to někdy na video?
A nevíte kde sou nějáký videa s tímhle ? jako myslím takový horory v reálu:) abysme natom mohli s kámošama trénovat komu se dřív udělá špatně a kdo to skoukne celí

To je trošku hloupej dotaz a dost mimo.
Proč stojíš o to vidět videa někoho, kdo trpí?
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky MSN Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Naše problémy -> O sebeubližování Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejít na: