Základní informace
· Úvod
· Co je to...
· Proč...?
· Proč chtít...?
· Vzpomínáme
· Dvanáctero
· Pomoc
· Rodičům a známým
· Kontakty na adminy
Reklama
Nabídka
· Domů
· Články
· Vaše příběhy
· Vaše tvorba
· Fóra
· Recenze
· Encyklopedie
· Časté dotazy
· Ankety
· Archiv článků
· Odkazy
· Poslat článek
· Soukromé zprávy
· Váš účet
· Vyhledat
· Doporučte nás
Kdo je online
V tuto chvíli je 27 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Přihlášení
Přezdívka

Heslo

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Budete moct upravit vzhled tohoto webu, nastavit zobrazení komentářů, posílat komentáře, posílat zprávy ostatním uživatelům a řadu dalších.
Odkazy

Fóra

Naše problémy
Fórum nejen o sebepoškozování

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Obsese

Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Naše problémy -> Psychózy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
derewi
Hrdina

Registrace: 1.7. 2006

PříspěvekZaslal: so září 02, 2006 11:14 pm    Předmět: Obsese Citovat

Míváte občas nutkavé myšlenky, že pokud neuděláte to či ono, tak se vše zhroutí? Já mívala stavy, kdy jsem počítala 6x do 16 a od 42 do 39 (6,16,42,39 jsou má oblíbená čísla). Máte podobný problém?
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
MuseMalade
Nový uživatel
Nový uživatel

Registrace: 6.9. 2006

PříspěvekZaslal: st září 06, 2006 7:37 pm    Předmět: Obsese? Citovat

To znám.

Mě vyvádí z míry úplné maličkosti, musím donekonečna přeskládávat věci v koupelně, než jsou "správně" seřazené, oblečení v šatníku (podle stylu, barvy, materiálu), knížky v knihovně (autor, žánr, výška), někdy to nejde vůbec nijak skloubit, to mě pak dohání k šílenství, když v dílčích věcech není systém, ale celkově mám naopak ráda anarchii. Confused

Taky pořád kontroluju, jestli mám v kabelce nebo batohu všechny věci... pořád se bojím, že něco nevyjde, tříkrát se o všem ujišťuju a taky vyšiluju, když mám nějakou činnost do detailu naplánovanou a něco malinkého není tak jak chci. Evil or Very Mad

Hm Rolling Eyes
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
katyatyy
Stálý uživatel
Stálý uživatel

Registrace: 3.7. 2006

PříspěvekZaslal: so září 09, 2006 10:33 am    Předmět: Citovat

holky, chápu vás, že to musí být hrozně stresující a únavné - donekonečna všechno kontrolovat, mít pocit, že to či ono prostě musíte udělat, že na tom závisí váš život. nejde pokusit se přeřadit pozornost na něco jiného, pokusit se usnout...?
mimochodem, takovou pečlivost bych alespoň v nějaké malé míře potřebovala, jsem neuvěřiiiiiitelnýýý bordelář Really? Hehe
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Veru
Nový uživatel
Nový uživatel

Registrace: 6.4. 2009

PříspěvekZaslal: po duben 26, 2010 2:59 pm    Předmět: Citovat

To zase já....když např. různé věci nejsou na stole seřazené tak aby všechny jejich hrany byly vzájemně rovnoběžné tak je musím urovnat a když to neudělám tak mám nekontrolovatelné reflexy v nohách a nebo v celém těle. Prostě záškuby. Sad
LukyF
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel

Registrace: 12.5. 2010

PříspěvekZaslal: čt květen 13, 2010 3:28 pm    Předmět: Citovat

To já mívám zase záchvaty úzkosti z toho, že jestli neudělám něco tak, jak ode mně "cosi" žádá, stane se něco hrozného lidem, které mám rád. Pravidelně tak zhasínám a rozsvěcím vždy stejnou rukou a pokud se jednou spletu, musím znovu rozsvítit a zhasnout "správně". Taky schéma umývání rukou a jejich utírání musí mít vždy stejný řád, pokud něco píšu, musím se vyhýbat určitým slovům, někdy musím taky něco uklidit určitým způsobem...nebo naopak nesmím uklidit vůbec...jinak jsem ale taky ze své přirozenosti neuveřitelný bordelář Very Happy .

Když mi bylo 13, nebo 14, bylo to ale mnohem horší. To už jsem musel třeba chodit jen po světlých dlaždicích, nesměl chodit přes praskliny v asfaltu na chodníku, vyhýbal jsem se ostrým úhlům a hranám u čehokoliv (rohy domů, trojúhelník, dopravní značky, okraj školní lavice...), protože z nich vycházela "negativní nepřátelská energie", která mě chtěla zničit, nebo alespoň ukrást moje myšlenky a schopnosti... Navíc každá činnost, kterou jsem dělal, musela mít přesný počet opakování (4x si namydlit ruce mýdlem, 4x se podívat z okna...a pokud jsem čtyřku přetáhl, muselo to být 12x, 15x, 21x...).

To už se mi teď po letech až zas tolik nestává, ale zato se dějí jiné výživnosti.
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
morgan
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel

Registrace: 4.11. 2007

PříspěvekZaslal: po listopad 15, 2010 12:11 am    Předmět: Citovat

mám obsese, ale když jsem brala Zoloft, bylo to mnohem lepší, nevíte, jak se obsedantně kompulzivní porucha léčí?
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Fallen-Angel
Nový uživatel
Nový uživatel

Registrace: 31.5. 2013

PříspěvekZaslal: pá květen 31, 2013 10:30 pm    Předmět: Citovat

Např. se musím dívat jen po písmen, co jsou plná, třeba b,p,o,.. Dřív jsem všechno msuela dělat 3x, i dnes to občas mám... Je toho moc, tiky, ťuknutí a mrknutí... Mám to léta a nejde to nijak přehlušit Mad
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Naše problémy -> Psychózy Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejít na: