Základní informace
· Úvod
· Co je to...
· Proč...?
· Proč chtít...?
· Vzpomínáme
· Dvanáctero
· Pomoc
· Rodičům a známým
· Kontakty na adminy
Reklama
Nabídka
· Domů
· Články
· Vaše příběhy
· Vaše tvorba
· Fóra
· Recenze
· Encyklopedie
· Časté dotazy
· Ankety
· Archiv článků
· Odkazy
· Poslat článek
· Soukromé zprávy
· Váš účet
· Vyhledat
· Doporučte nás
Kdo je online
V tuto chvíli je 63 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Přihlášení
Přezdívka

Heslo

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Budete moct upravit vzhled tohoto webu, nastavit zobrazení komentářů, posílat komentáře, posílat zprávy ostatním uživatelům a řadu dalších.
Odkazy

Fóra

Naše problémy
Fórum nejen o sebepoškozování

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

ztráta osobnosti, či rozdvojená osobnost?

Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Naše problémy -> Jiné psychické problémy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Haine_life
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel

Registrace: 3.11. 2007

PříspěvekZaslal: út duben 22, 2008 11:46 pm    Předmět: ztráta osobnosti, či rozdvojená osobnost? Citovat

Vím, že se zde píše hlavně o problémech se sebepoškozováním, ale mě poslední dobou zaujalo tohle téma. Je to taky tím, že sama mám příznaky. Kdysi dávno sem se sebepoškozovala a když jsem šla za kamaradčinou babičkou(psycholog) tak se mě zeptala, proč to dělám. Řekla jsem že proto, abych něco cítila, abych si konečně připadlaa že žiju. Jenže ono je to trochu nepochopitelné, i pro ni. Ve společnosti jsem oblíbená, mám spoustu přátel, sice trpím pocitem, že mě musí mít všichni rádi, ale tak to je to nejmenší. Právě to ji zarazilo. Bavily jsme se o rozdvojené osobnosti, jenže jak asi víte, je to poměrně vzácné. Povídaly jsme si docela dlouho a ona mi řekla, že trpím ztrátou osobnosti, že nevím kde patřím. To mě dostalo. Nevíte někdo, co to přesně může být?Smile Sice se mi to pokusila vysvětlit, ale nějak jsem to nepochopila. Jenže by to spoustu věcí vysvětlovalo. Jako možná i to, že chodím se svými nejlepšímu kamarády každý pátek do čajovny a vždycky jsem tam samý vtip, extrovert - jenže pak přijdu domů, jsem uzavřená, a často jsem se řezala - cítila jsem se strašně opuštěná, najednou nechtěná. Oni pak z toho byli smutní, protože si mysleli, že to dělám kvůli nich. Já sama nevím proč to dělám. Těžko se to vysvětluje. Myslela jsem si, že to je jen tím, že jsem prostě měla nutkání něo si udělat. Ale poslední dobou se to zhoršuje. Dělám něco a myslím si něco jiného. Kdybyste někdo věděli co s tím, tak mi prosím napište. Děkuji Sad
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
derewi
Hrdina

Registrace: 1.7. 2006

PříspěvekZaslal: st duben 23, 2008 8:13 pm    Předmět: Citovat

Všímáš si toho, že na určitých místech se chováš určitě? Je to tak, že pouze doma jsi uzavřená, vždy s kamarády jsi extrovert nebo to "lze" u naopak?
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Haine_life
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel

Registrace: 3.11. 2007

PříspěvekZaslal: st duben 23, 2008 9:45 pm    Předmět: Citovat

no to je právě to, já nejsem ani doma moc často introvert...já sem ta, která dělá tu srandu doma, ta co přijde s nějakým šíleným nápadem, jenže prostě najednou se něo stane,..stačí věta, nebo náznak, a mně se změní nálada, jen tak sedím, přemýšlím nad jinými věcmi a svět pro ěm ztratil smysl, cítím to i jak jdu po silnici, když jdu domů s kamarádkou, strašně se směju, děláme blbosti,ale pak jdu sama k baráku, dám si kapuci, pustím si mp3 a rázem se cítím zase strašně sama, lide kolem mě mě neznají, jsem out of the world, víte, tohle by mi ani tak nevadilo, cítím že uvnitř nejsem jednotná, já se hlavně bojím, abych si jednou něco neudělala... Sad
immortal_death
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel

Registrace: 27.1. 2008

PříspěvekZaslal: pá květen 16, 2008 6:33 pm    Předmět: Citovat

....
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Swiftie4
Nový uživatel
Nový uživatel

Registrace: 24.9. 2012

PříspěvekZaslal: ne říjen 07, 2012 9:12 pm    Předmět: Citovat

Haine_life napsal:
no to je právě to, já nejsem ani doma moc často introvert...já sem ta, která dělá tu srandu doma, ta co přijde s nějakým šíleným nápadem, jenže prostě najednou se něo stane,..stačí věta, nebo náznak, a mně se změní nálada, jen tak sedím, přemýšlím nad jinými věcmi a svět pro ěm ztratil smysl, cítím to i jak jdu po silnici, když jdu domů s kamarádkou, strašně se směju, děláme blbosti,ale pak jdu sama k baráku, dám si kapuci, pustím si mp3 a rázem se cítím zase strašně sama, lide kolem mě mě neznají, jsem out of the world, víte, tohle by mi ani tak nevadilo, cítím že uvnitř nejsem jednotná, já se hlavně bojím, abych si jednou něco neudělala... Sad

Jako bys mi mluvila z duše... Přesně tak to je u mě a já simyslela, že jsem nějaká fakt divná, že se to děje jenom mě... Takže ztráta osobnosti? Hmm.. Surprised
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Naše problémy -> Jiné psychické problémy Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejít na: