Základní informace
· Úvod
· Co je to...
· Proč...?
· Proč chtít...?
· Vzpomínáme
· Dvanáctero
· Pomoc
· Rodičům a známým
· Kontakty na adminy
Reklama
Nabídka
· Domů
· Články
· Vaše příběhy
· Vaše tvorba
· Fóra
· Recenze
· Encyklopedie
· Časté dotazy
· Ankety
· Archiv článků
· Odkazy
· Poslat článek
· Soukromé zprávy
· Váš účet
· Vyhledat
· Doporučte nás
Kdo je online
V tuto chvíli je 62 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Přihlášení
Přezdívka

Heslo

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Budete moct upravit vzhled tohoto webu, nastavit zobrazení komentářů, posílat komentáře, posílat zprávy ostatním uživatelům a řadu dalších.
Odkazy

Fóra

Naše problémy
Fórum nejen o sebepoškozování

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

znovunalezení důvěry
Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Naše problémy -> Sexuální problémy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
psychoza
Nový uživatel
Nový uživatel

Registrace: 2.7. 2010

PříspěvekZaslal: st září 22, 2010 11:44 pm    Předmět: Citovat

jinou reakci jsem ani nečekal, slečna prskající a vyskakující.
jsem naivní a těžký romantik, raděj sám, než v nestabilních vztazích. nemám přemrštěné nároky a nehledám ideál. klidně ženu s dítětem ... určitě ne barbínu. raděj v říši pohádek než hérečku
shadow u skleničky vína..pár měsíců bez žiletky
pre shadow..haha toto som si vsimla az teeraz...slecna neprska,praveze sa dobre bavi-na vas cteny ucet.tolkej mudrosti a ponaucenia sa mi od vas o velecteny dostaaava...slecna ma 4 rocny vztah,,,,tu holke som sa snazila len poradit,nech hlada a skusa....poradila som jej sposob...nemusi sa ucit na vlastnych chybach,staci jej poradit...ano,ano su to finty hereciek a snatkovych podvodnikov,ale zaberaju...pokial sa bavime o vztahu-ked najde chalana,co bude mat rad on ju a ona jeho,uprimnost je na mieste...nakoniec ona si sama vyberie,ako sa zachova tak co......
hm a cim to ze si nato zareagoval???povedz nam..ty si tu podrazdeny nie ja Razz...zbytocne sa to snazis slusne,diplomaticky a vtipne zaobalit Very Happy vo svojich krasnych vetickach.....
s pozdravom teta psychosy vobec neholdujuca alkoholu....
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
shadow
Uživatel
Uživatel

Registrace: 1.12. 2009

PříspěvekZaslal: čt září 23, 2010 12:39 pm    Předmět: Citovat

o.k., klidně se dobře bav, ale u toho nemusím asistovat.
suchar shadow Klanim se
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
LukyF
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel

Registrace: 12.5. 2010

PříspěvekZaslal: pá září 24, 2010 3:42 pm    Předmět: Citovat

No a pak nemají vagóny Českých drah vypadat tak, jak vypadají Very Happy . Chlapi jsou různý, ženský taky a souhlasím s tím, že je dobrý zkoušet. Pokud to lidem vyhovuje, proč ne...a cvičení dělá mistra Very Happy . Stejně tak jsou lidi, který zakotví v prvním vztahu a dál by se nikam nehnali...možná našli svůj ideální protějšek (ne ideálního chlapa, ani ideální ženskou...takoví snad ani nejsou...sorry). Možná mají strach ze samoty. Možná je tam ještě spousta nějakých jiných možná...
Co je ale, myslím, důležitý, je věřit. Nebo na to kašlat a žít, to je fuk Very Happy . Haine, sama říkáš, že nevěříš, že najdeš "normálního" kluka, že přitahuješ takový typy rychlošukačů, vagónofilů apod. A možná čím víc tomu věříš, čím víc tímhle směrem přemýšlíš, tím víc se to stává pravdou. Zkus si přehodit tuhle vlastní vyhýbku a uvidíš. Možná je to první krok ke štěstí a navíc za zkoušku nic nedáš Wink .

Páni...dendrofilie? Tak to je mi jasný, odkud si takový dendrofil nejčastěji tahá třísky Very Happy . Ještě že já jsem úplně normální úchyl Rolling Eyes .
psychoza
Nový uživatel
Nový uživatel

PříspěvekZaslal: so září 25, 2010 11:37 pm    Předmět: .... Citovat

no aspon ze sme sa ukludnili....

luky f-jj este existuje uchylka na sochy,dokonca vraj auta, niektori ludia oblubuju skrtenie,sadizmus,,,,atd dalsie su velmi nechutne to tu menovat vsetko nebudem........
LukyF
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel

Registrace: 12.5. 2010

PříspěvekZaslal: po září 27, 2010 4:16 pm    Předmět: Citovat

Ehm...a jen pro pořádek. Já jsem o "to" přišel až v 21. I když jsem měl vždycky docela dost šancí, na poslední chvíli jsem couvnul. Sex pro mě představoval něco tajemného, něco, co může přijít až po lásce (jsem ten, co na ní věří)...zkrátka vždycky jsem o sexu hodně přemýšlel...dá se říct víc přemýšlel, než konal Very Happy . Holčičí vztahy ke mně se pak pomalu překlopily do vztahů kamarádských. Což není úplně špatně, ale...
...možná kdybych už tehdy věděl to, co vím dneska, přemýšel bych mnohem, mnohem míň. Tzn. škoda, že jsem si rady psychózy nepřečetl dřív, jen bych je aplikoval jiným směrem Very Happy .
Haine_life
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel

Registrace: 3.11. 2007

PříspěvekZaslal: po září 27, 2010 10:25 pm    Předmět: Citovat

já budu asi sexo-teoretikofil :DDD
tak bych to jako vystihla :DDD já už se tomu jenom směju, asi 4 dny na pana vagonofila mě zastavil starý děda, jestli nevím kolik je hodin, tož mu to řeknu já naivnípitomávymatlaná děvčica a on začne: slečno vám to sluší, vy jste opravdu překrásná atd a konečná hláška mě opět dostane aneb: "sex se mnou by byl báječný"--->já vám přísahám že končím fakt že jo Very Happy
Luky máš asi pravdu, čím víc nad tím uvažuju, tím víc mám kolem sebe asi otevřenovaginální auru a všechny chlapy honící si ego přitahuju Sad je to smutné, protože někdy se přistihnu že samu sebe přesvědčuju v tom, že nejsem tak špatná, tak divná, taková prostě děsná, že sem fajn holka jak všichni tvrdí, jen prostě vždy na blbém místě....ale pak buch facka reality a je to jinak....
je mi 21 a v posteli sem byla jenom s jedním klukem, dodneška když ho vidím nebo se juknu na jeho fejsbůk profil mám divný pocit, bohužel ne mravenčení v podbříšku ale spíše "dejtemisačekbuduzvracet"....a on si to nezaslouží, protože je jako principiálně asi normální kluk 21.století...
asi skončím jako jedna moje třídní: věčně naštvaná blond stará suchá panna....
a to sem chtěla být striptérka v las vegas Sad
no hold..to je moje krédo---never escape the fate !
psychoza
Nový uživatel
Nový uživatel

PříspěvekZaslal: st září 29, 2010 12:10 am    Předmět: .... Citovat

hm,tak mozno mas vyssi sexappeal...proste si zivel a to ludi pritahuje,,,,proste tiez zalezi na chodzi,obleceni,podvedome signaly vysielas Razz,,,aj ked si to neuvedomujes....priroda k tomu vybavuje vsetkych,inych viac,druhych menej,,nebooj,urcite ako tvoja triedna neskoncis Razz...jeden rok si to myslis,druhy to je inak...
hm,potom dost robi image a vyzaz,,zalezi ako posobis..a to kazdy o sebe vieme aspon z pocutia,,,,ja na seba pocuvam furt aka som chladna-domina Razz....clovek by tomal prijat ako fakt...no iste uchylaci-to nie je nic prijemne,ale tak horsie je natom prave ta tvoja ucitelka Very Happy....mne by zas pchali bicik do ruky pri svojich predstavach..pritom podobnym praktikam neholdujem,,,,,
jj luky-laska je,len je jej menej a treba moc a moc hladat..no luky,snad to nebudes musiet moc vyuzivat,ale ako sa vravi,clovek sa hajzlom nerodi,ale stava....kazdopadne,snaivat je pekne,ale zivot vam pri lepsom uplynie a pri horsom vas vyfacka....lepsie vidiet realitu,taka aka je...zivot je miesto roznorode,nie dobre,ani zle,,zo vsetkeho nieco najdes,je natebe,co si vyberies....I wish a good luck to everybody here Razz...aj panu stinu....
shadow
Uživatel
Uživatel

Registrace: 1.12. 2009

PříspěvekZaslal: st září 29, 2010 12:25 am    Předmět: Citovat

i Tobě.
tieň ďakuje Wink
tatana.larinova
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel

Registrace: 29.6. 2006

PříspěvekZaslal: pá říjen 01, 2010 11:20 pm    Předmět: Re: .... Citovat

psychoza napsal:
ale senor to vies,ze randil,lebo by si ani nepoznal,ze su od doktorky Razz....holky,co sedia v kute nemusis,flirtujuce tiez nie...ooo pan dokonaly bozstvo nase,popiste nam prosim idealnu bohynu s ktorou by ste laskavo isli na rande Very Happy,blondina, 175cm,miery 90,60,90,mila dobra vtipna uprimna bohata riaditelka vo firme,mlada....ano ano snivat je krasne Very Happy-takych vam iste milion pada k vasim ctenym noham Very Happy
ano a vies komu hovor,ze ludia maju radi uprimnost a naivky....odkial ze nam pisete?z rise rozpravok?tam urcite stretnete Laughing zlatu rybku ci aladinovho dzina co vam idealnu partnerku vytvori Very Happy-nas princ na bielom koni,,,,,ci kon na princovi???heheh Laughing Laughing Laughing Laughing

Zřejmě mi tady něco uniklo... i přes to tě poprosím, aby ses trochu mírnila Wink není proč se tady vzájemně urážet či zesměšňovat...
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky MSN Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Naše problémy -> Sexuální problémy Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

Přejít na: