Základní informace
· Úvod
· Co je to...
· Proč...?
· Proč chtít...?
· Vzpomínáme
· Dvanáctero
· Pomoc
· Rodičům a známým
· Kontakty na adminy
Reklama
Nabídka
· Domů
· Články
· Vaše příběhy
· Vaše tvorba
· Fóra
· Recenze
· Encyklopedie
· Časté dotazy
· Ankety
· Archiv článků
· Odkazy
· Poslat článek
· Soukromé zprávy
· Váš účet
· Vyhledat
· Doporučte nás
Kdo je online
V tuto chvíli je 63 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Přihlášení
Přezdívka

Heslo

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Budete moct upravit vzhled tohoto webu, nastavit zobrazení komentářů, posílat komentáře, posílat zprávy ostatním uživatelům a řadu dalších.
Odkazy

Fóra

Naše problémy
Fórum nejen o sebepoškozování

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Vyčleňování
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Naše problémy -> Šikana a tyranie
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
tatana.larinova
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel

Registrace: 29.6. 2006

PříspěvekZaslal: pá září 10, 2010 10:59 pm    Předmět: Citovat

Blizi napsal:
Teď nově v kinech "A single man" http://www.csfd.cz/film/250947-single-man/
Moje oblíbené jsou Zkrocená hora, Kluci nepláčou, Zrůda, Moje léto lásky, Hodiny, Shortbus a oddechovky Kdyby zdi mohly mluvit nebo Svatba ve třech. No a možná i náš Venkovský učitel Smile)

No ne... Moje léto lásky jsem viděla asi 3x, zamilovala jsem si Emily Blunt... Hodiny - klasika, nádhera... Shortbus je síla... Svatba ve třech - tam je zase mojí favoritkou Lena Headey...
Přidám ještě Loving Anabelle... http://www.csfd.cz/film/227524-loving-annabelle/
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky MSN Messenger
Sonia
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel

Registrace: 22.9. 2010

PříspěvekZaslal: čt září 23, 2010 9:14 pm    Předmět: Citovat

Neviem, aký názor na to máte v Čechách, ste totiž vyspelejší než Slováci (bez urážky... príšerne zovšeobecňujem, ale našťastie aj tu sú suppa ľudia), ale koncom decembra mnou začala opovrhovať celá republika. Robím totiž cosplay, čo je záľuba, pri ktorej sa ľudia prezliekajú za svoje obľúbené postavy z hry/filmu/komiksu... Predstavujem Laru Croft Laughing
Došli mi na to a čakali ma stovky negatívnych, urážlivých komentárov, posmešky v škole a na ulici... Paradoxne toto sa vôbec nestalo príčinou môjho SP. Práve naopak, začala som mať názory stáda srdečne na háku a možno som sa vďaka tomu v niečom zlepšila a poučila...
Takže vyčleňovanie nie je problém, podľa mňa sa to dá brať ako dôkaz, že človek je originálny a blbci ho chcú vyštvať, čo je ale ich problém a ich priznanie, že dotyčnému len závidia Hehe

Naposledy upravil Sonia dne so listopad 06, 2010 9:12 pm, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
psychoza
Nový uživatel
Nový uživatel

Registrace: 2.7. 2010

PříspěvekZaslal: so září 25, 2010 11:53 pm    Předmět: vyclenovanie Citovat

jee to viem co to je to sa prezliekate za postavy a hrajete akoby divadlo,to su take akcie-ale ved to je pekna zaluba,som videla takto ludi a moc sa mi to pacilo,byt mladsia sama by som isla dotoho Razz.kasli nanich,co-si mi pripomenula,ako som asi tiez tak v tvojom veku chodila na techno a tiez po nas pokrikovali Razz....a co je podla nich take na lare croft?sak ma v pohode oblecenie....jj,vtomto pripade su tupci oni,,,,,sak ich nechaj...nech si kysnu vpredpotopnych nazoroch a socializme............
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Sonia
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel

PříspěvekZaslal: ne září 26, 2010 8:34 pm    Předmět: Citovat

A koľko máš rokov, ak sa smiem spýtať? Videla som za LC prezlečené i štyridsiatky a v pohode, sranda musí byť vždy Very Happy
Podľa väčšiny predovšetkým mužskej populácie je na nej podstatný objem hrudníka, to je všetko. Keby som sa v tejto oblasti blížila k originálu, všetci by len "ticho frapovali a nikto by ani nemukol", ako som sa dozvedela. Povrchné tvory. Zakysnuté v socializme - to bolo pekne povedané Smile
psychoza
Nový uživatel
Nový uživatel

PříspěvekZaslal: út září 28, 2010 11:26 pm    Předmět: .... Citovat

25 mam,,,mne zaberie vela casu praca uz....
no ked ide o show,o akcie,tak preco nie.....jj,podla okolia mas byt taka,onaka,,,,pritom najviac takto hodnotia ubohi sedlaci v teplakoch,,,,,nakoniec oni vsetkych,co akymkolvek sposobom sa clenia,idu pochovat....pritom sami sa od zvieratiek podla mna dost nelisia....no asi to chce este par milion rokov evolucie....
LukyF
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel

Registrace: 12.5. 2010

PříspěvekZaslal: st září 29, 2010 9:25 am    Předmět: Citovat

To je fakt, lidi se obecně nejvíc bojí toho, čemu nerozumí, to pak pomlouvají, nenávidí, chtějí to zadupat do země... Takže si z nich nic nedělej, jsou to jen ustrašení malí do sebe zahledění chudáci...ještě mi jich začne být líto, chudinek Very Happy .
Já už se taky na takové typy nezlobím. Měl jsem generálního ředitele, který mi nerozumněl, pomlouval mě, lhal, nenáviděl mě, toužil mě zadupat do země a ze všeho nejvíc se mě ale bál (nevím proč, byla to jeho společnost a já byl jen zaměstnanec i když s vlastním názorem a neschopností lézt mu do zadku). Nakonec to dopadlo tak, že kvůli mě on, generální ředitel a majitel 40% společnosti, skončil ve funkci ze zdravotních důvodů (autentické sdělení jeho nástupce, který mě po prosbě bývalého generála vyhodil radši hned, než taky ztratí odvahu...asi bych ho uřknul, nebo co, kdybych mě tam nechal pracovat).
Teď už se na ně nezlobím. Díky praxi a osobnímu kouzlu typickému pro hraničáře Very Happy jsem našel práci obratem ruky a podle toho, co jsem se o ní dozvěděl to je práce lepší, náročnější a hlavně informačně nabitější (to mám rád). Takže kdo je vítěz? Jáááááááá Very Happy Very Happy Very Happy .

A jaké zní z této bajky poučení? Liška vždycky vyhraje i když si jezevci myslí něco jiného. Fuck of jezevci! Liška rulez 4ever!
psychoza
Nový uživatel
Nový uživatel

PříspěvekZaslal: st září 29, 2010 9:57 pm    Předmět: ........... Citovat

Very Happy tak luky musim povedat len jedno gratulujem Very Happy.....hehe to mi pripomenulo gretsku legendu o mykenskom kralovi eurysteovi a herkulovi Very Happy,,,,nebudem to tu rozoberat,ale je to podobne ako v tomto pripade hehe...jj my mame managera,co tam ma vsetkych nahaku a oni mu veselo lezu do zadku....robi mu to evidentne dobre.videl tiez ze u mna nepochodi,ze ja za nim jedina nebeham,dokonca ako jedinu ma slusne poziada Razz...obaja vieme,ze tam by mohlo prist ku stretu,ale nato sme skor flegmaticki a vieme,ze mozeme byt prospesni jeden druhemu.pritom priatel je pre neho v praci dolezity tak vie ze so xantipou je lepsie byt zadobre Very Happy,,,
kazdopadne jasne,ked je clovek novy a na kolektiv nema stastie,musi si respekt vydobit.
Sonia
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel

PříspěvekZaslal: st září 29, 2010 10:01 pm    Předmět: Citovat

LukyF napsal:
Liška vždycky vyhraje i když si jezevci myslí něco jiného. Fuck of jezevci! Liška rulez 4ever!

To je hezké Very Happy Už si len priznať, že by som mohla byť možno líškou Shocked Ibaže si to nepriznám, bo sa podkopávam, ako to len ide! Respektíve v tejto chvíli sa ako líška necítim. Možno zajtra, keď mi opäť preskočí nálada na iný stupeň. Je*nuté emócie...
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Naše problémy -> Šikana a tyranie Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Strana 3 z 3

Přejít na: