Základní informace
· Úvod
· Co je to...
· Proč...?
· Proč chtít...?
· Vzpomínáme
· Dvanáctero
· Pomoc
· Rodičům a známým
· Kontakty na adminy
Reklama
Nabídka
· Domů
· Články
· Vaše příběhy
· Vaše tvorba
· Fóra
· Recenze
· Encyklopedie
· Časté dotazy
· Ankety
· Archiv článků
· Odkazy
· Poslat článek
· Soukromé zprávy
· Váš účet
· Vyhledat
· Doporučte nás
Kdo je online
V tuto chvíli je 83 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Přihlášení
Přezdívka

Heslo

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Budete moct upravit vzhled tohoto webu, nastavit zobrazení komentářů, posílat komentáře, posílat zprávy ostatním uživatelům a řadu dalších.
Odkazy

Fóra

Naše problémy
Fórum nejen o sebepoškozování

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

kvůli klukům...

Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Naše problémy -> O sebeubližování
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Rei
Nový uživatel
Nový uživatel

Registrace: 24.5. 2009

PříspěvekZaslal: ne květen 24, 2009 11:14 pm    Předmět: kvůli klukům... Citovat

jestli si kdo to čte holka a řežeš se .... říkám pokus se s tím přestat pokud to neděláš dlouho. Já se řežu asi dva roky a začalo to tím že k nám do školy přišel novej spolužák a byl prostě opravdu nádhernej a docela sme si rozuměli no a začali spolu chodit. On mě potom po týdnu nechal a já sem byla totálně na dně. Navíc sem to měla docela nahnutý ve škole a matka začala mít problémy a žačala mi fakt hodně nadávat a potom se to stalo.....odešla pryč a já nesla misku a ona mi spadla prostě spousta střepů a najednou mě napadlo to co sem několikrát četla na webu...co se říznout. Zkusila sem to jednou a myslela sem že to bude naposledy. Ale nešlo to. Jenom sem ho viděla a dostala sem se do strašný depky a utíkala domů že školy...možná ti to přijde divný ale...bylo mi deset. Teďka je mi 12 a nedokážu přetat. Matka už viděla moji ruku ale vyřešila to se mnou jako s dítětem . Řekla mi jestli toho nenechám tak mě zbije. A potom to nějak neřešila. Tohle se stalo asi před měsícem. Sice se budu opakovat ale nech toho dokud můžeš já se pokoušela ale nejde to . Chtěla bych ale ten nůž kterým se teď řežu nedokážu ho vyhodit a možná že ani nechci. Každý den si spolužačky prohlíží moji ruku a říkají proč to dělám a já jenom mlčím protože ony to nechápou. Možná by bylo fajn zajít za cvokařem ale co on jak mi může pomoct ?? Nijak. Takže ještě jednou přestaň . Třeba postupně třeba hnedka a úplně, podle toho jak máš silnou vůli ale nech toho je to hnus kterej nenávidíš a přitom miluješ.
katyatyy
Stálý uživatel
Stálý uživatel

Registrace: 3.7. 2006

PříspěvekZaslal: po květen 25, 2009 7:40 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Rei,
moc pekne a srozumitelne jsi dokazala popsat, o cem sebeposkozovani je. Ale hlavne jsi vylicila, jak se citis ty sama, jake problemy ti sebeposkozovani prinasi a nastinila jsi i, jak moc te trapi zejmena vztah s mamkou.
Z tveho psani mam pocit, ze bys moc rada se sebeposkozovanim prestala, ale na druhou stranu ti dava neco duleziteho a tak si nejsi uplne jista, jestli to chces. Protoze bezesporu prestat si ublizovat stoji i spoustu energie a sil.
Napada me - premyslela jsi nekdy nad tim, co bys vlastne chtela? Co by sis prala, co by se melo zmenit, abys byla stastnejsi, co potrebujes?
Zase napis a preju co nejklidnejsi vecer
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Rei
Nový uživatel
Nový uživatel

PříspěvekZaslal: út květen 26, 2009 5:37 pm    Předmět: Citovat

Ahoj víš to ci jsi napsala mě donutilo přemýšlet a máš pravdu že mi to dává něco důležitého ale opravdu sem nikdy nepřemýšlela nad tím co bych vlastně chtěla, nebo co bych mohla změnit. Většinou žiju jenom dneškem a nikdy mocz neplánuju teda pokud něco fakt nechci. Upřímě už sem se několikrát málem zabila když sem se chtěla podřezala. A chci s tím zkončit sice vím že je to těžký ale myslím že mám docela slabou vůli. A fakt díky že si odepsala a zase napiš.
katyatyy
Stálý uživatel
Stálý uživatel

PříspěvekZaslal: st květen 27, 2009 7:57 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Rei,
vazim si toho, ze ses nad mym prispevkem zamyslela. Muzes se nekdy zastavit a popremyslet o tom, co se v tvem zivote vlastne deje, co ti ublizuje, chybi, s cim si nevis rady, po cem touzis...? Tohle byvaji dulezite otazky, skrz ktere se muzes dopracovat k necemu, co je uvnitr tebe, a co ma podil na celem tvem trapeni.
Napada me, jestli ses nekdy nekomu sverila s tim, ze si ublizujes a ze ses dokonce i pokousela o sebevrazdu? Zaslouzis si pomoc, skutecnou odbornou pomoc. Kdyz mi napises lokalitu, odkud jsi, pokusim se ti dat kontakt na nekoho, kdo ti rad pomuze.
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Rei
Nový uživatel
Nový uživatel

PříspěvekZaslal: čt květen 28, 2009 2:45 pm    Předmět: Citovat

Ahoj no já sem z brna a holky od nás ze třídy to ví a dycky když mě vidí tak mi vezmou ruce, vyhrnou rukávy a okukují moje ruce a pak si o tom šeptají a pomlouvají mě. Asi tohle je nejhorší ten pohled na ně. Nebo když si du upa v pohodě po ulici a vidím tam nějakej zamilovanej pár dycky pak mám z toho hroznou depku.
katyatyy
Stálý uživatel
Stálý uživatel

PříspěvekZaslal: po červen 15, 2009 6:43 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Rei,
vidim, ze "kamaradky" ti to tedy vubec neulehcuji, vid. Uz je to ted s nimi snazsi? Doufam, ze treba cas pomohl. Pises, ze jsi z Brna. V Brne mate organizaci Spondea (www.spondea.cz), ktera pomaha detem a mladym lidem v nejruznejsich situacich, ktere je muzou potkat. Chci te podporit, abys je zkusila kontaktovat a spolecne jste treba vymysleli nejakou pomoc. Maji i poradenstvi skrz Icq, vsechno se dozvis z jejich stranek.
Napada, co jinak pres den delas, mas neco, co te bavi, co ti dodava energii, nadeji?
Zase brzy napis,
hodne sil
Rei
Nový uživatel
Nový uživatel

PříspěvekZaslal: pá červenec 03, 2009 11:09 am    Předmět: Citovat

Strašně mocz díky za podporu. Od té doby co jsem sem začala chodit je to o hodně lepší. Taky ti chci poděkovat za tu adresu. Teďka je to s kámoškama lepší a spíš to začaly řešit trochu jinak a za to sem fakt ráda. Ale udělala sem to zase. V květnu sem jela se školou do Anglie a začal se mi tam fakt dost líbit jeden kluk. Taky sme spolu asi měsíc chodili. Až do včerejška. Prostě to nějak nebylo ono a já sem nevěděla jak mu říct že je konec. Tak sem mu napsala že si kvůli prázdninám dáme "pauzu". Myslela sem že mi bude dobře a všechni bude v pohodě. Bohužel se mi ani trochu neulevilo a prostě sem to nevydržel. Dřív sem se řezala takovým malým nožíkem ale teďka sem přešla na žiletky. Když se zase podívám na ruku říkám si jakej sem blbec že to dělám ale zase si řeknu proč sem to udělala. Pls poraď jak bych se z toho v podstatě rozchodu měla dostat aby mi zase bylo o něco líp
katyatyy
Stálý uživatel
Stálý uživatel

PříspěvekZaslal: pá červenec 03, 2009 7:47 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Rei,
jsem rada, ze o sobe zase davas vedet, ale hlavne ze je to s kamaradkama lepsi. Pro zivot byvaji dulezite, clovek se pak neciti sam. Konflikty se vetsinou vyresi a pak zase byva cistsi ovzdusi. Tak at uz je to mezi vami jen a jen lepsi.
Pises o klukovi, ktery se ti libil, ale nedavno ses s nim rozesla, protoze jsi zjistila, ze to neni "ono". Jak jsem tak cetla tvoje radky, mela jsem pocit, jako bys mela pocity viny ci vycitky, ze ses s nim rozesla. Myslis, ze na tom neco je nebo jsem uplne vedle?
Chci te moc ocenit za to, ze jsi o tom celem premyslela a zrale jsi dokazala dojit k zaveru, ze ti vas vztah nesedi. To jen tak nikdo nedokaze. Hodne lidi ve vztazich setrvavaji, protoze se boji zmeny, rozhodnuti. Ale ty ses nejen rozhodla, ale taky ten krok k rozchodu udelala. To chce hodne odvahy, zralosti a sily! Mozna jsi z toho celeho zklamana, mozna sis i sebou nejista. Ver, ze to vsechno je uplne normalni, udelala jsi velky krok. Asi se ti tahle veta ted libit nebude - ale na to vsechno pomaha prave zase cas. Zmirni intenzivni emoce a veci se nam v hlave prerovnaji.
Mozna je ale neco, co by ti v tom celem mohlo nejak pomoct - neci opora, popovidat si s nekym, nejaka cinnost...? Muzes o tom zkusit popremyslet, co prave ted potrebujs, aby ti bylo lip. Neboj se vyjadrovat svoje pocity jakkoli jinak nez ublizovanim sobe same. Mluvit, mluvit a zase mluvit Slunicko I kdyz je ti ted bidne, verim tomu, ze to zvladnes. Mas v sobe velky potencial Gratulace
Hezke prazdniny
Rei
Nový uživatel
Nový uživatel

PříspěvekZaslal: so srpen 01, 2009 1:01 am    Předmět: Citovat

Ahoj no ke tvý první otázce. Máš pravdu že mám docela dost pocit viny a navíc sem se s ním nerozešla tak úplně. Prostě mi ho přišlo líto a tak sme si dali jenom pauzu takže fakt nwm co potom mám dělat až se zase dostanu do školy. Od té doby co sem ti psala naposled sem se pořezala asi jenom jednou bo drakrát fakt mocz nwm protože a to se přiznám lehce experimentuju s drogama takže se někdy fakt probudim a nicz nwm. Kamarádky maj ze mě fakt radost že sem to tak dlouho vydržela. Ke tvé druhé otázce : Popovídat si s někým je opravdu těžký, většinou sem mimo brno a že bych rozhlašovala to že se řežu fakt nehodlám a to se potoom vlastné týká i tý opory. Před týdnem svitla naděje že bych mohla mít docela dost dobrej vztah ae nwvyšlo to tak mě to docela mrzí. No a aktivitám : dneska sem se vrátila z dovolené na Zakynthosu a za pár dní jedu na tábor, takže už vidím jak furt řikaj : podívej na ty jizvy ona se řeže atd. Toho se bojim asi nejvíc. Kdybych aspoň na ten poslední měsíc mohla zůstat na jednom místě a trochu se srovnat protože teďka docela nwm jak dál co se týče tak nějak všeho. Bohužel musím končit tak napiš.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Naše problémy -> O sebeubližování Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejít na: